Strefa Mocy, tej duchowej, umacnia miasto

Image

To sposób ewangelizacji, który prowadzony jest tylko w kilku miastach w Polsce. Na to niezwykłe wydarzenie złożył się śpiew, modlitwy, Msza Święta, rozważania i wykłady.

Wszystko rozpoczęło się ostatniego dnia maja. Stalowa Wola miała okazję, jako jedno z 9 miast w Polsce, wziąć udział w Strefie Mocy.

Strefa mocy, to pragnienie, które początkowo pojawiło się w sercu jednego człowieka. Była to wizja głoszenia jedynej objawionej prawdy przy użyciu profesjonalnych narzędzi: mobilnej sceny na tirze, zawodowym, pełnym mocy nagłośnieniu, nastrojowym, koncertowym oświetleniu, dużym, pełnym blasku ekranie. To wszystko przy współudziale pełnych talentów i entuzjazmu ludzi dotkniętych przez Boga Żywego. Pragnienie to było pasją… było żywe i posiadało MOC!- tak piszą o ewangelizacji organizatorzy.

W Stalowej Woli rekolekcje poprowadzili Antonello Cadeddu i Enrique Porcu, włoscy dominikanie, którzy pracują jako misjonarze w najuboższych regionach Brazylii. Wraz z nimi na scenie pojawił się misjonarz Witek Wilk i zespół ZaNim Uwielbienie.

Wczoraj na stalowowolskich błoniach zebrało się wielu słuchaczy w różnym wieku. Strefa Mocy była „kontynuowana” w sobotę. Pogoda dopisała, więc radosna modlitwa w plenerze odbywała się w pięknym słonku. Kolejne spotkania ewangelizacyjne będą mieć miejsce w: Rzeszowie, Wadowicach, Bytomiu, Gliniance, Wołominie, Luboniu, Gdyni.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.