Na pikniku o bezpieczeństwie, zdrowiu i sporcie

Image

W Rozwadowie na stadionie sportowym na Piaskach odbył się V Piknik Rodzinny.

Impreza odbyła się pod nazwą „Bezpiecznie, zdrowo i sportowo”, a zorganizowana została przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 9 oraz Stowarzyszenie „Rozwadowska Dziewiątka”.

Występy artystyczne dzieci z rozwadowskiej „Dziewiątki” i zaproszeni goście- scena na stadionie tętniła dziś muzyką i tańcem. Były skakańce - dmuchańce, pokazy niżańskich mażoretek, tresura psów obronnych, przejażdżki konne, konkursy i zawody sportowe, a także inne atrakcje. Rozwadowskie pikniki zawsze cieszą się dużą popularnością. W sobotę można było porozmawiać z trenerem personalnym, podologiem, jak również przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy pod kierunkiem strażaków z ochotniczej straży pożarnej, wziąć udział w warsztatach plastycznych oraz rowerowym torze przeszkód, a także w turnieju wiedzy pod hasłem „Moniuszko w Rozwadowskiej Dziewiątce”.

Przygotowano też coś dla ciała: pyszną kawę i domowe ciasta, a także grillowane przysmaki.

W licznych zabawach i konkursach można było wygrać cenne nagrody: elektryczną hulajnogę, elektryczną deskorolkę, rodzinną fotoksiążkę, dwa bonów do realizacji w sklepie sportowym, godzinny rejs pod żaglami po Jeziorze Tarnobrzeskim dla czterech osób oraz rodzinny lot balonem.

Materiał video

Obrazek

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.