Kultowe premiery filmowe w kinie Helios!

Image

Helios zaprasza na seanse najnowszych familijnych produkcji! Tym bardziej, że w najbliższym czasie na ekranach stalowowolskiego kina nie zabraknie wzruszających propozycji dla widzów w każdym wieku. Filmowe spotkania to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie najbliższych!

Któż z nas nie tęskni za beztroskimi latami młodości? Cząstkę wspomnień można odzyskać odświeżając klasyczne bajki. Niedawno na ekranach kin mogliśmy obserwować powrót „Dumbo” - aktorską adaptację ukochanej przez widzów ponadczasowej animacji Disneya. Niebawem ekranami zawładnie „Aladyn” (24 maja), a to nie koniec niespodzianek! W połowie lipca szykuje się wielki powrót króla, czyli aktorska wersja najsłynniejszej animacji wszechczasów - „Król lew” (w kinach od 19 lipca).

Guy Ritchie za kamerą? Nie będzie miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna, który przeżywa liczne przygody. Klasyczną animację twórca wzbogacił

o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha, który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

Historia „Króla Lwa” to jedna z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina. Po 25 latach od premiery kultowej animacji, Jon Favreau ponownie zaprasza na afrykańskie sawanny… Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Szczegóły dotyczące repertuaru dostępne są na stronie www.helios.pl, miłośnicy rodzinnych seansów z pewnością znajdą w nim dla siebie ciekawe propozycje. Kino Helios w Stalowej Woli zaprasza serdecznie wszystkich kinomanów na familijne seanse filmowe!

Artykuł promocyjny

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona