Modest Ruciński- aktor ze Stalowej Woli

Image

Aktor znany i lubiany, a równocześnie ambasador Stalowej Woli, tu urodzony, tu wychowany i tutaj chętnie powracający. Modest Ruciński odwiedził nasze studio telewizyjne.

Dubbinguje, gra w teatrze, filmach, zajęć ma bez liku, ale swoją pracę kocha i wykonuje z pasją. Po przesłuchaniach muzycznych jakie prowadził sam Stanisław Steczkowski, siedmioletni Modest trafił do PSP nr 4, by tam kształcić się w klasie chóralnej. I to jak mówi, było jego pierwsze spotkanie ze światem sztuki wraz z orkiestrą i Chórem Cantus. Jak aktor wspomina tamte czasy, które mijały pod okiem Stanisława, Danuty i Agaty Steczkowskich? Ile dały mu te spotkania i ciężka praca? Na czym grał Modest Ruciński?

Aktor jest przykładem na to, że realizacja marzeń, pójście za powołaniem jest możliwe do realizacji zawsze wtedy, gdy bardzo się chce. Zwykły, choć uzdolniony artystycznie młody człowiek, który skończył zawodówkę potrafił pójść dalej i osiągnąć ogromny sukces. Po drodze był czas poszukiwań, zespół, Klub pod Papugami…

Jak wyglądały egzaminy do świata aktorskiego i dlaczego śmiała się z Modesta Anna Seniuk? Gdzie obecnie występuje i w jakich produkcjach bierze udział? Jakie ma plany na przyszłość?

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego wywiadu z Modestem Rucińskim. Z artystą rozmawia Jacek Marchewka.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.