Nowe boisko wielofunkcyjne powstanie przy "Sikorskim"

Image

Od września br. uczniowie ZSP nr 1 w Stalowej Woli będą mogli korzystać z nowego boiska wielofunkcyjnego.

W ramach tej inwestycji zostanie przebudowane stare boisko do piłki siatkowej- plażowej przy ZSP nr 1. Boisko wielofunkcyjne będzie miało sztuczną nawierzchnię (syntetyczno– poliuretanową) o wymiarach 31,26 x 44,16 m. Na jego płycie znajdować się będzie: boisko do piłki ręcznej, 2 boiska do piłki koszykowej, 2 boiska do piłki siatkowej, boisko do tenisa ziemnego wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Starostwo Powiatowe już w ubiegłym roku ubiegało się o dofinansowanie do tego zadania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki. Udało się pozyskać na ten cel około 400 tys. zł.

Stosowny przetarg został ogłoszony w styczniu tego roku i właśnie nastąpiło otwarcie ofert. Samorząd szacował, że zadanie kosztować będzie około 800 tys. zł. Do starostwa wpłynęło aż 14 ofert. Ceny mieściły się w przedziale od 783 tys. zł do 1,05 mln zł.

Oferty złożyły firmy budowlane m.in. z: Radomia, Ulanowa, Jaworzna, Warszawy, Kielc, Tyczyna, Niska. Komisja przetargowa zweryfikuje wszystkie propozycje i wybierze tę najbardziej korzystną.

Finał prac powinien nastąpić w połowie sierpnia 2019 roku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =