Dorwaliśmy Mikołaja! Tylko u nas, unikalny wywiad ze Świętym!

Image

Udało nam się spotkać świętego. Tak, tak, tego prawdziwego, najprawdziwszego, który przylatuje na swoich saniach ciągniętych przez renifery co roku w grudniu, by przywieźć prezenty.

Drogie dzieci. Udało nam się spotkać świętego. Tak, tak, tego prawdziwego, najprawdziwszego, który przylatuje na swoich saniach ciągniętych przez renifery co roku w grudniu, by przywieźć prezenty.

Mikołaj to najbardziej zapracowany o tej porze roku święty. Dostarczenie takiej masy prezentów to nie lada wyzwanie. Jakim cudem odwiedza wszystkich na raz? Naszemu niestrudzonemu reporterowi Jackowi Marchewce udało się wraz z kamerzystą dotrzeć do świętego, który w okolicy Miejskiego Domu Kultury stanął na popas (w końcu renifery muszą od czasu do czasu odpocząć i cos przekąsić) i wypytać o wszystko.

Kto pomaga Mikołajowi, jakim cudem udaje mu się dotrzeć nocą do dzieci z całego świata, jak wygląda Wielka Fabryka Zabawek i kto czyta listy od dzieci. Kim jest Rudolf i ile reniferów obecnie ciągnie śnieżny zaprzęg Świętego? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w filmie!

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.