Nortberg – okapy kuchenne na miarę XXI wieku

Image

Okap stał się już stałym elementem wyposażenia kuchni. Coraz więcej Polaków decyduje się na jego zakup. Przestały one zarazem być wyłącznie urządzeniami użytkowymi. Okap kuchenny musi dziś być nie tylko nowoczesny i funkcjonalny, ale też estetyczny i atrakcyjnie zaprojektowany. Takie właśnie są okapy marki Nortberg.

Okapy dla wymagającego klienta

Nortberg to stosunkowo młoda marka, ale z pewnością można o niej powiedzieć, że znakomicie spełnia współczesne standardy i trafia w gusta klientów. Świadczy o tym rosnąca pozycja okapów Nortberg na rynku i status jednego z czołowych dostawców tych urządzeń za pośrednictwem serwisów internetowych. Atutem jest także szeroka gama produktów, wśród których można znaleźć okapy różnego rodzaju – od najpopularniejszych okapów podszafkowych, po okapy wyspowe czy sufitowe. Nortberg to ponad 80 modeli podstawowych o różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Dzięki temu można łatwo dobrać odpowiedni okap do własnych potrzeb i oczekiwań.

Wartym uwagi aspektem okapów Nortberg jest jakość ich wykonania. Do produkcji urządzeń sprzedawanych pod tą marką wykorzystywane są topowe materiały, jak wysokiej klasy stal nierdzewna i szkło hartowane. Pojawiają się w nich również elementy chromowane. Należy zarazem podkreślić wysoką precyzję wykonania okapów Nortberg i dbałość nawet o najmniejsze szczegóły. Stosowane w nich komponenty to najbardziej efektywne i wytrzymałe podzespoły dostępne na rynku, pochodzące od sprawdzonych i renomowanych dostawców z Polski i Europy. Gwarantuje to trwałość i niezawodność tych urządzeń. Użytkownik może być spokojny o to, że okapy kuchenne Nortberg posłużą mu przez lata.

Nortberg może poszczycić się również wysokimi parametrami użytkowymi. Okapy kuchenne tej marki mają wydajne turbiny, a jednocześnie generowany przez nie poziom hałasu nie jest wysoki. Nie zużywają też wiele energii. W większości modeli to urządzenia klasy energetycznej A i A+. Okapy Nortberg są zatem ekologiczne i ekonomiczne. Świadczy o tym także fakt, iż zamiast halogenów wykorzystują energooszczędne oświetlenie SMD LED, a same okapy są produkowane z użyciem energii odnawialnej. Co więcej, są to urządzenia, które świetnie filtrują powietrze, odświeżając i skutecznie wyłapując cząsteczki tłuszczu powstałe w czasie przygotowywania potraw.

Łącząc piękno z nowoczesnością

Okapy kuchenne Nortberg zwracają uwagę elegancją i oryginalnym designem. To urządzenia, które zadowolą oko każdego estety. Marka stawia na wyszukany styl, który docenić mogą nie tylko architekci czy projektanci wnętrz, ale i zwykli klienci. Okapy Nortberg przyciągają wzrok i nie sposób nie docenić ich piękna.

Przykładem może tu być jeden z okapów kominowych, model Evro, który z wdziękiem wykorzystuje zalety szkła hartowanego. Ekstrawagancji nie można odmówić modelowi Globo. Okrągła tarcza tego okapu uatrakcyjni niejedną kuchnię. Z kolei okap sufitowy Luxima kusi nie tylko typową dla tego rodzaju urządzeń dyskretnością, ale i zgrabnym designem, który jednocześnie charakteryzuje się subtelnością i nie pozwala o sobie zapomnieć. Zresztą, nawet najprostsze modele okapów kuchennych Nortberg mogą zrobić wrażenie.

Co warto podkreślić, Nortberg to znakomity przykład na to, że piękno może współgrać z funkcjonalnością i nowoczesnością. Okapy marki nie tylko świetnie wyglądają, ale i wykorzystują zaawansowane technologie i rozwiązania bardzo udogadniające użytkowanie. Okapy kuchenne Nortberg pozwalają na zdalne sterowanie za pomocą pilota czy sterowanie smartphone’em. Wiele modeli posiada wbudowany timer oraz czujnik wymiany filtru. Marka Nortberg chętnie wykorzystuje innowacje technologiczne, dzięki którym korzystanie z okapu jest prostsze, przyjemniejsze i bardziej efektywne i energooszczędne. Dlatego właśnie okapy Nortberg to urządzenia na miarę XXI wieku.

Czym Nortberg zdobywa klientów?

Okapy kuchenne Nortberg łatwo dostosować do każdej kuchni. Wiele z modeli marki jest malowanych na połysk, przez co doskonale dopasowują się do innych sprzętów AGD i frontów kuchennych mebli. Klienci Nortberg mogą także liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalny serwis. Ponadto, marka może poszczycić się błyskawiczną realizacją zleceń, co umożliwiają obszerne magazyny, którymi Nortberg dysponuje. Odpowiednie pakowanie gwarantuje bezpieczny dowóz zamówionych produktów do klienta. Dobrym argumentem za okapami Nortberg dla wielu osób jest także cena. Choć marka celuje w segment premium, co oznacza bezkompromisowe podejście do projektowania modeli okapów, to jednak atrakcyjne ceny w stosunku do jakości oraz w porównaniu z konkurencją sprawiają, że okapy Nortberg są chętnie wybierane przez szersze grono klientów. Kupujący mogą również liczyć na bezproblemowy zwrot lub wymianę oraz fachowy serwis i doradztwo.

Nortberg to marka, którą zdecydowanie powinien zainteresować się każdy, kto szuka dobrego, niezawodnego i wydajnego okapu kuchennego o niebanalnym wyglądzie. Szeroka oferta marki gwarantuje znalezienie odpowiedniego urządzenia do każdej kuchni.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =