Najlepsi z najlepszych- nasi strażacy

Image

Nasze studio odwiedził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Robert Lebioda. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Wśród komend powiatowych nasi strażacy są niedoścignionym wzorem. Pod względem sportowym od lat nikt nam nie dorównuje. Mamy tyle sukcesów, że nie starczyłoby miejsca na ich wymienienie. Strażacy są świetnie wyszkoleni, niezwykle sprawni fizycznie i co widać na co dzień, bardzo skuteczni.

Widujemy ich na co dzień, bo pomagają wszędzie tam, gdzie stało się coś złego. Czy to pożar, czy wypadek, czy zagrożenie powodziowe, zatrucie tlenkiem węgla, zdarzenie na rzece. Jednym słowem ratują życie, troszczą się o nasze zdrowie i natychmiast stawiają w miejscach, gdzie są potrzebni.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Robert Lebioda opowiada naszym czytelnikom o służbie jaką pełnią strażacy w powiecie, o zagrożeniach wynikających z wypalania traw, zatruciach tlenkiem węgla, do których niestety dochodzi dość często. Jak uniknąć zagrożenia, co robić, a czego nie robić, by żyć bezpiecznie, a także jak wygląda na co dzień życie komendanta dowiecie się z wywiadu z naszym Gościem.

Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.