Józef Sroka- dyrektor SDK

Image

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli przez 37 lat rozwijał się i rozszerzał swoją działalność. Dziś coś dla siebie znajdzie tam mieszkaniec w każdym wieku.

Nasze studio odwiedził tym razem dyrektor Spółdzielczego Domu Kultury Józef Sroka. Opowiedział o tym, co zmieniło się przez lata działalności tej ważnej dla miasta placówki kulturalno- rozrywkowej.

Za sprawą SDK w Stalowej Woli wiele się dzieje. Mnogość atrakcji (koncerty, festiwale, różnego rodzaju konkursy, wystawy malarstwa, rzeźby) sprawia, że mieszkańcy mogą wybrać coś dla siebie. Do Spółdzielczego Domu Kultury przyjeżdża wielu artystów z całej Polski. Cenią sobie u nas przede wszystkim serdeczną, przyjazną wszystkim atmosferę i profesjonalne podejście do tematu sztuki i kultury.

W budynku SDK odbywa się też szereg spotkań, kursów, kół zainteresowań, działa mnóstwo grup, w których skupieni są mieszkańcy od 5 do niemal 100 lat. Swoje talenty odkrywają tam młodzi, ale również seniorzy, którzy prężnie działają, bawią się i wciąż uczą nowych rzeczy.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z dyrektorem SDK Józefem Sroką.

Materiał video
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.