Dzień Nauczyciela z Rainbow Tours

Image

Gdzie? W Rozwadowskim Ekonomiku, który w Dzień Edukacji Narodowej gościł przedstawicieli Rainbow Tours, firmy, która w czerwcu objęła swoim patronatem klasę o profilu technik obsługi turystycznej. Ta pierwsza na Podkarpaciu Klasa Patronacka objęta została innowacyjnym programem nauczania – będzie specjalizować się w Animacji czasu wolnego. Podczas uroczystości uczniowie, z rąk Dyrektora Akademii Rainbow – Pana Filipa Szmidta, otrzymali stroje branżowe i oficjalnie zostali przyjęci do elitarnego grona Klas Partnerskich Firmy Rainbow Tours.

- Naprawdę czujemy się wyróżnieni możliwością nauki w klasie o tej specjalności. Animator czasu wolnego. To zawód dla ludzi z pasją, aktywnych, żywiołowych, dający nieograniczone możliwości własnej pomysłowości i kreacji– mówią uczniowie Ekonomika.

Nauczyciele zawodu też podkreślają obopólne korzyści wynikające ze wzajemnej współpracy:

Cieszmy się, że trafiliśmy pod skrzydła doświadczonego i liczącego się w branży turystycznej Partnera, który wraz z nami zadba o takie umiejętności zawodowe uczniów, które są szczególnie poszukiwane na rynku pracy. Liczymy , że organizowane wspólnie zajęcia animacyjne, obozy szkoleniowe i praktyki, w połączeniu z wysokim poziomem kształcenia zawodowego spowodują, że będziemy „wypuszczać” na rynek wysoko wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników.

Dla osób niezwiązanych z turystyką, a chcących pracować w animacji, Ekonomik też ma ciekawą propozycję. Już 7-8 grudnia 2017 r. w szkole będzie prowadzony kurs „Animatora czasu wolnego”. Kurs poprowadzą trenerzy Rainbow. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę szkoły www.ekonomik.stalowawola.pl

Artykuł sponsorowany

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona