Święto Edukacji Narodowej w mieście

Image

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczono dziś nagrody i listy gratulacyjne nauczycielom. Zdolni uczniowie szkół prowadzonych przez miasto otrzymali stypendia miejskie.

Za rok szkolny 2016/2017 stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce otrzymało 25 uczniów i absolwentów szkół podstawowych, 18- z gimnazjów, 9- z Samorządowego LO.

13 października 2017 roku uhonorowano także nauczycieli. Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymała Ewa Jaskóła (PSP 11). Medal Komisji Edukacji Narodowej wręczono Piotrowi Urbanowi (Gimnazjum nr 2). Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej dostały: Barbara Wilczyńska (PSP 5), Katarzyna Pisera (PSP 11). Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty otrzymały: Ewa Wąsik (PSP 3) i Dorota Kornek (dyr. PSP 5).

[p]Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymało 25 nauczycieli: Małgorzata Rzucidło (Przedszkole nr 1), Krystyna Wazio (Przedszkole nr 3), Wioletta Baster (Przedszkole nr 6), Danuta Kowalska (Przedszkole nr 11), Maria Kupiec (Przedszkole nr 15), Irena Kruk (Przedszkole nr 18), Monika Szczytyńska (PSP 1), Agnieszka Pawlina (PSP z OMS nr 2), Ewa Wąsik (PSP 3), Marta Małek (PSP 4), Agnieszka Czernecka (PSP 5), Renata Maziarz (PSP 7), Elżbieta Korytkowska (PSP 9), Katarzyna Sądej (PSP 11), Leszek Brzeziński (PSP 12), Agnieszka Maślach (PSP 12), Joanna Siewielec (SLO), Małgorzata Olejarczyk (SLO), Marek Kopera (dyr. PSP 12), Małgorzata Kalinka (dyr. PSP 1), Wanda Gajewska (dyr. Przedszkola nr 3), Marzena Cetnarska (dyr. Przedszkola nr 10), Danuta Szular (dyr. Przedszkola nr 7 ).

Uroczystość uświetniły występy stalowowolskich przedszkolaków.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~djdjd

No nareszcie pokazał się nasz król obciachu ☺
Kłedytów już nie dają więc i lansu mniej. Dobrze że do lansu przy dzieciach wystarczy sam fotograf.

~krokodyl

zadzwonila dzis pewna lekarka z lubelskiego 20 lat pracy mąz 35 a te łachy ledwo co szkole skonczyli , kroplowki nie umieja zrobic chcą zarabiac 6 tysiecy haha . kogos nie zle pojebal... smiech2

~krokodyl

widze że nie którzy sie juz nawet do dzieci sie przyczepili ehh totalna opozycja . jak ta wasza dama rezydent co ma piękny samochód na fb co pajacuje w kazdych mediach czarna myszka agresorka rezydent powodzi sie solorz płaci byle pis pogonic ??? zastanawiam sie co za 2 tygodnie wymyslicie szczury z niemiec hahaumiech

~krokodyl

widze że nie którzy sie juz nawet do dzieci sie przyczepili ehh totalna opozycja . jak ta wasza dama rezydent co ma piękny samochód na fb co pajacuje w kazdych mediach czarna myszka agresorka rezydent powodzi sie solorz płaci byle pis pogonic ??? zastanawiam sie co za 2 tygodnie wymyslicie szczury z niemiec hahaumiech

~oj Józka!

Jako profesor zwyczajny pobrała na Uniwersytecie Warszawskim wynagrodzenie w wysokości ponad 88 tys. złotych. Kolejne 30 tys. zł to dieta poselska, a prawie 90 tys. złotych – uposażenie poselskie. Posłanka dostaje także emeryturę – ponad 70 tysięcy złotych. Otrzymała też blisko 2 tys. złotych za recenzję pracy doktorskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W sumie w 2016 r. zarobiła 280 tys. zł. - i niech jadą woła do rezydentów!!!

~@R.Giertych

Też Roman Giertych czy nie ma racji:
„PiS jest partią narodowo-socjalistyczną, której główną siłą jest odwołanie się do kompleksów ludzi, którym się w życiu mniej udało wobec tych, którym się udało. I dla PiS bez znaczenie jest to, że większość tego naturalnego zróżnicowania społeczeństwa jest wynikiem tego, że ci, którym się udało po prostu lepiej pracowali. Tymczasem cała propaganda PiS przeciwko sędziom, lekarzom, adwokatom, przedsiębiorcom etc. jest sposobem na zbudowanie klasowego poparcia. Sposób ten był charakterystyczny dla bolszewików”

~Huge thanks

Cytat do trolla:
"Ludzie, którzy mają całkowicie puste łby, zawsze żyją najdłużej. Niczym się nie martwią, ciśnienie krwi mają w normie i nie grozi im, że wykorkują na serce albo wylew."

~R. Giertych:

Rządzą nami dzisiaj ludzie, którzy zasadniczo w normalnym, rynkowym życiu nie mieliby żadnych szans. Nigdy nie wystawili faktury, nie zatrudniali pracowników, nie płacili za siebie ZUS-u itd. itp. Więc każdy kto w normalnym życiu wykonuje pracę, która nie jest państwowa jest dla nich podejrzany. Nienawidzą adwokatów, lekarzy, przedsiębiorców, gdyż przedstawiciele tych zawodów są niezależni od Państwa, czyli od nich. Więc najlepiej, gdyby wyjechali jak powiedziała poseł PiS do lekarzy-rezydentów.

~taka prawda

Jak wynika z ostatnich sondaży CBOS:
Elektorat PiS to osoby religijne, słabiej wykształcone i coraz częściej zamieszkujące wsie.

~~@Huge thanks

Jesteś typowym przykładem głupoty PiSlamistów. I nawet ci nie będę tego tłumaczyć bo twój kaczy móżdżek pojąć tego nie zdoła. Właściwie tylko Julka Tuwima można ci dedykować chociaż chyba nawet nie wiesz kto to taki:

"Próżno repliki się spodziewasz
nie dam ci pstryczka ani klapsa
nie powiem nawet pies cię jebał
bo to mezalians byłby dla psa".

~Gdvcx

Chciałbym wyrazić podziw dla pierwszej wokalistki. Utwór niełatwy, wykonanie godne Carnegie Hall.

~waga

Widać świętowanie jest na bogato jak zawsze mimo, że kasy w skarbcu miasta brak. Chyba miesiąc wstecz pani skarbnik oznajmiła radnym, że pięknie są realizowane wydatki budżetu natomiast strona dochodowa bardzo kiepsko. Coś wspominała, że trzeba skądś znaleźć dodatkowe pieniądze z wpływów(w domyśle podwyżka podatków!!!)bądź emisji obligacji i to bagatelka na kwotę 40 milionów złotych bo budżet musi się "równoważyć"! Czy to już jest faktem, że jesteśmy jako wspólnota biedniejsi o kolejne dziesiątki milionów złotych?

~Huge thanks

hehek w dupie mam gadzinówkę kurskiego. Zważ jednak że pierdol*sz jak połączony.

~Huge thanks

hehek w dupie mam gadzinówkę kurskiego. Zważ jednak że pierdol*sz jak połączony.

~Janek

Nadbereżny jest trzecim na którym Sagatowska się wiezie ciekawe jak długo?

~hehek

debilu w doopie mam i pis i po i wasze wsze koryto, no debil dla którego nie ma nic poza partyjniakami i partyjniactwem życia włącz sobie dla odmiany gadzinówkę kurskiego, czy inne badziewie i do szkoły żebyś nie mówił po polsku jak nadbereżny umiech

~Huge thanks

Hehek miasto to mogą zatopić ci od sadzenia drzewka w trzy osoby i asyście wszystkich stalowowolskich mediów.
Świetny pomysł na miasto.
Piana z pyska ci leci, ale to już nie mój problem. Tylko tego że jesteś oderwany od koryta. I od rzeczywistości również.
Miłego wieczoru z TVN24. Lasuj mózg dalej.

umarly

Czy w tym artykule widzimy sesję zdjęciową Aborygena? Fotka bez niego to fotka stracona.

~hehek

~Huge thanks jesteś totalnym imbecylem któremu nie przychodzi nawet do głowy, że istnieje coś poza pisem i po umiech według mnie nadbereżny nie powinien być prezydentem, bo się kompletnie do tego nie nadaje i sagatowska z resztą tej hucpy zrobiła mu krzywdę, bo może to i jest dobry człowiek, ale nie na tym miejscu. Topi to miasto w oparach absurdu a prezydent powinien rozwijać Stalową Wolą, ale czy coś do idiotycznego łba może trafić, szkoda pisania, bo i tak nic z tego nie załapieszumiech

~Huge thanks

Hehek ty to nazywasz lansem, ja sprawowaniem funkcji prezydenta. Według ciebie Nadbereżny nie powinien wyściubić nosa z gabinetu. Wtedy nie będzie się według ciebie lansował.

Ale wtedy będziesz pisał że się ludzi boi i inne pierdoły. Żałosne te twoje wywody zwłaszcza że w kieszeni masz legitę jakieś partyjki z "totalnej opozycji".
Dyskusji nie kontynuuję właśnie z tego powodu.

~hehek

~Huge thanks można jednym tchem wymienić kilkadziesiąt lansów nadbereżnego i koryciarzy a co Stalowa ma z tego dobrego?

~starsza

OMG - dzisiejsze babcie 70-letnie rozpoczynały nauke w wieku 7 lat....wiele wtedy nawet nie widziało z bliska samochodu, łazienki, sklepu...ich wnuki śmiało mogą rozpoczynać nauke w wieku 6 lat, bo są rezolutne, obeznane z wieloma wynalazkami i dałyby spokojnie rade gdyby nie polityka - jak jedni tak, to drudzy odwrotnie ale czy lepiej?

~Huge thanks

@ticop
To chyba zasługa robiącego zdjęcia.
Znana z lansu jest opozycja:

* lans ze sadzeniem drzewka
* lans że świeczkami pod sądem
* lans z kanistrem pod CPN
* lans podczas protestu PSP7
* lans z rozdawaniem konstytucji pod halą

Co mają z tego mieszkańcy Stalowej Woli? Nic!

~ticop

Fatalną rzeczą jest gdy miast twarzy ucznia na fotografii widzimy znanego z lansu faceta, który miarkując się nie pozowałby do zdjęcia bo to nie jego święto. Znamy go z upodobania do wciska swojej facjaty przed obiektyw.

~jaskółka

Promowanie Pana Urbana czy prezydent na pewno wie kogo promuje ? umiech

~OMG

@ kika
Nie no najlepiej według ciebie żeby do szkoły nie 6-latki ale i 5- latki poszły jak sobie PO wymyśliła...

~kika

A ilu nauczycielom stażystom nie przedłużono umowy o pracę po pierwszym roku pracy w szkole( tego statystyki pana prezydenta nie ujmują)?Ilu pracuje na niepełnym etacie, co będzie miało w przyszłości istotny wpływ na wysokość świadczenia emerytalnego?
Ilu straci pracę w przeciągu 2 najbliższych lat, kiedy z systemu zniknie cały jeden rocznik , czyli kilkadziesiąt etatów w samym mieście?
Tym się pan prezydent nie martwi , bo zdąży już wygrać kolejne wybory, a potem zacznie na całego obowiązywać ocena etyczno - moralna nauczyciela, czyli zwalnianie niepokornych.

~bezrobotny

Bez zwalniania, ale ilu nauczycieli czeka na pracę w miejsce tych co nie przeszli na emeryturę a mogli? Czy PIS czy PO to oni pracy i tak by nie mieli.

~DADDY

Coś niebywałego nie było protestów lokalnej opozycji, że udało się reformę przeprowadzić oświaty w Stalowej Woli bez zwalniania ANI JEDNEGO nauczyciela?

~and511

Coś niebywałego, aborygen bez matki boskiej sagatowskiej uśmiechD