Święto Edukacji Narodowej w mieście

Image

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczono dziś nagrody i listy gratulacyjne nauczycielom. Zdolni uczniowie szkół prowadzonych przez miasto otrzymali stypendia miejskie.

Za rok szkolny 2016/2017 stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce otrzymało 25 uczniów i absolwentów szkół podstawowych, 18- z gimnazjów, 9- z Samorządowego LO.

13 października 2017 roku uhonorowano także nauczycieli. Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymała Ewa Jaskóła (PSP 11). Medal Komisji Edukacji Narodowej wręczono Piotrowi Urbanowi (Gimnazjum nr 2). Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej dostały: Barbara Wilczyńska (PSP 5), Katarzyna Pisera (PSP 11). Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty otrzymały: Ewa Wąsik (PSP 3) i Dorota Kornek (dyr. PSP 5).

[p]Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymało 25 nauczycieli: Małgorzata Rzucidło (Przedszkole nr 1), Krystyna Wazio (Przedszkole nr 3), Wioletta Baster (Przedszkole nr 6), Danuta Kowalska (Przedszkole nr 11), Maria Kupiec (Przedszkole nr 15), Irena Kruk (Przedszkole nr 18), Monika Szczytyńska (PSP 1), Agnieszka Pawlina (PSP z OMS nr 2), Ewa Wąsik (PSP 3), Marta Małek (PSP 4), Agnieszka Czernecka (PSP 5), Renata Maziarz (PSP 7), Elżbieta Korytkowska (PSP 9), Katarzyna Sądej (PSP 11), Leszek Brzeziński (PSP 12), Agnieszka Maślach (PSP 12), Joanna Siewielec (SLO), Małgorzata Olejarczyk (SLO), Marek Kopera (dyr. PSP 12), Małgorzata Kalinka (dyr. PSP 1), Wanda Gajewska (dyr. Przedszkola nr 3), Marzena Cetnarska (dyr. Przedszkola nr 10), Danuta Szular (dyr. Przedszkola nr 7 ).

Uroczystość uświetniły występy stalowowolskich przedszkolaków.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~edek

@ ręce opadają, ciemniaku jeśli ci pseudo lekarze będą więcej zarabiać to będą dłuższe kolejki do prawdziwych lekarzy [specjalistów]. A dlaczego bo będzie mniej pieniędzy na resztę spraw w szpitalu bo szpital to nie tylko wypłaty dla tych młodych uczniaków którzy protestują. Po za tym jeżeli im się podwyżki należą to dlaczego peło im złotówki nie dało? Czy którykolwiek leming się nad tym zastanawiał? Wątpię bo do tego trzeba mieć inteligencję na wysokim poziomie, ja jestem za tym aby ci stażyści dostali 40 procentową podwyżkę, po to żeby te szpitale nie zbankrutowały bo gdzie się będą leczyć POLACY.

~@Nocna sesja

p.edziu zacznij lepiej liście grabić lub prostować banany, bo to zajęcia na twój poziom kaczego rozumu.

~Nocna sesja

Znowu troll na nocnej zmianie głupoty nadaje hejtuje I wstawia NIEPRAWDZIWE informacje przygotowane przez partyjny serwis, dla takich jak on.
Darek daj se już siana. Do koryta nie wrócisz...

~z internetu

Coraz więcej Polaków emigruje za granicę. Jest ich już ponad 2,5 mln. Niezmiennie najpopularniejsza jest Wielka Brytania, gdzie w ciągu roku przybyło 10 proc. naszych rodaków. W czołówce są też Niemcy, a w mniejszym stopniu Holandia i Irlandia. Mimo niskiego bezrobocia w kraju, różnice w płacach są tak duże, że plany ograniczenia wyjazdów za pracą na razie nie mają szans się spełnić.

~ręce opadają

SZACUNEK DLA STRAJKUJĄCYCH LEKARZY.
SZACUNEK DLA WOLNYCH MEDIÓW.
DZIĘKI WAM JEST JESZCZE NADZIEJA NA NORMALNĄ, POZYTYWNĄ I LUDZKĄ POLSKĘ.

~sokzBuraka

PILNE!!!!!!
Wszyscy żyjemy w czasach, gdzie trudno o anonimowość. Powinniście być przyzwyczajeni do tego, że w różnych miejscach są zbierane i przechowywane wasze dane. Gdy kupujecie bilety lotnicze, musicie „wyspowiadać się” z wielu wrażliwych danych – trafiają one do przewoźnika, który dba o ich bezpieczeństwo i zachowanie poufności.

Ale już niedługo wasze dane będą przesyłane do specjalnego systemu, który wdraża Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (projekt nadzoruje wiceminister Jakub Skiba). I wygląda to… niczym ze świata Wielkiego Brata, opisanego przez George’a Orwella!!!

Do rejestru trafią dane dotyczące pasażerów lotów z Polski za granicę (do UE i poza) oraz latających z zagranicy do naszego kraju. Obowiązek ich przesyłania spocznie na przewoźnikach lotniczych wykonujących przewozy regularne i nieregularne, loty czarterowe, świadczących usługi transportowe oraz w ramach tzw. taksówek powietrznych.

Anonimowość? Fikcja!

Baza będzie prowadzona przez Straż Graniczną. Zakres informacji, które w niej będą? Szeroki! Uprawnione organy będą widzieć w bazie wasze adresy zamieszkania, numery telefonów, imiona i nazwiska, szczegóły dotyczące waszego lotu (data, godzina, trasa… a nawet typ samolotu). Mało? To nie koniec – w bazie będzie także zapisany numer biletu i miejsce w samolocie, informacje o bagażu, numer karty kredytowej, dane osoby rezerwującej lot. Dodajmy do tego komplet danych związanych z waszymi ewentualnymi specjalnymi życzeniami (dotyczącymi inwalidztwa, asysty na lotnisku, ciąży).

Obawy może budzić informacja, kto będzie mieć dostęp do całej bazy. Tutaj lista jest spora – są na niej m.in. policja, skarbówka, prokuratura, generalny inspektor informacji finansowej… ale także szefowie wszystkich służb specjalnych w Polsce. Dane będą przechowywane przez 5 lat !!!

NADCHODZI PEŁNA INWIGILACJA.
NADCHODZI POLICYJNE PAŃSTWO PiS.

~pytanie

"Rośnie umieralność (o 7%!) i emigracja (w 2016 o 116 tys. więcej niż w 2015).
Czyżby ludzie nie chcieli żyć w kraju rządzonym przez Jarosława Kaczyńskiego?"

~SAMO ŻYCIE

2017 ROK TO REKORD ZGONÓW W POLSCE.

W STYCZNIU 2016 ZMARŁO 33.000 - W STYCZNIU 2017 ZMARŁO 44.400 OSÓB W POLSCE! MIAŁ RACJĘ GIERTYCH OSTRZEGAJĄC PRZED "DOBRĄ ZMIANĄ", ZAMYKANIEM GERIATRII I CIĘCIEM WYDATKÓW NA SENIORÓW.
Im jest mniej starszych ludzi, tym mniej emerytur...
Słuszną linię ma nasza władza.

~TO PRAWDA...

...że ten "edek" to jakiś niedorozwój umysłowy. Że też tacy się plątają po tym padole ziemskim...

~@edek

Ty masz tyle wspólnego z rozumem co mój kanarek z solistą operowym.

~derla

Skoro jest to nieprawda z tym biznesem rowerowych to po co aż takie zdenerwowanie? Czy nie wystarczyłoby odnieść się spokojnie, kulturalnie, zrobić konferencję prasową a na niej przedstawić wynik przetargu, pokazać umowę zawartą na usługę oraz faktury? Czy wy nie potraficie kulturalnie się zachowywać i odnosić do drugiego człowieka? Czy wy geny chamstwa, arogancji i lekceważenia każdego(oprócz siebie)macie w sobie czy też jest to nabyte w trakcie obcowania między sobą? Przecież tamten wpis nie burzył niczyjego spokoju, nie powinien wzbudzać tyle negatywnych emocji bo to przecież była troska nic innego o wydatki publicznych pieniędzy. Gdyby pan prezydent wydawał swoje pieniądze nikt by go przecież nie pytał. To jest oczywiste. Dlaczego nie można okazać takiej umowy?

~edek

To dzięki telewizji narodowej POLACY dowiedzieli się całej prawdy o nie rządzie peło i PSL. Dlatego PIS ma 50 procentowe poparcie w sondażach mimo że tym CBOS kieruje kobieta z peło. Znowu wyszła prawda kiedy ja komentowałem że jak lemingi będą pisali wypociny to PIS już nie długo będzie miał poparcie w 60 procentach.

~_____XCA___

@ animrumru
nie siej fekenewsów i nie pie**ol głupot jak nie wiesz.
Umowa opiewa na 2 lata, wiec po co płacic kolejną fakturę? Niech ci te wróbelki łba nie kują bo chyba trochę mózgu wyjadły przy okazji.

Jak wygląda "prowadzenie" miejskich rowerów przez lokalny podmiot?
Jedź do rzeszowa i zobacz ten DRAMAT

Czasami lepiej zamilknąć niż publicznie się kompromitować.

~animrumru

Temat oświaty jak najbardziej aktualny, ale także aktualny jest temat miejskich rowerów bowiem za kilka dni nastąpi demontaż przed zimą stojaków i tym samym rowerów. Za tyleż samo miasto wypłaci kolejną f-rę ich właścicielowi, już drugą. W/g ćwierkających wróbelków będzie to coś ok. 1 mln. zł(może to nie prawda?) Moje wątpliwości sprowadzają się do tego czy :
- nie mógłby takiej usługi prowadzić miejscowy MZK?
- trudnością byłby zakup rowerów a nawet identycznych stojaków?
- to jest przypadkiem brak gospodarności, że nie powiem
marnotrawienie publicznej kasy?
- zakup w tej formie "usługi" to ładowanie prywatnej kieszeni
publicznymi pieniędzmi?
- kto fizycznie stoi za miejskimi rowerami?
Gospodarz miasta powinien nam odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości.

~47302

CYTAT
Dzięki TVN24 widzimy, jak bardzo kłamie i manipuluje publiczna telewizja.

Dawno tak dobrego żartu nie czytałam. Widać jak niektórym te tvny przez lata indoktrynacji totalnie mózgi zlasowały.
Oczywiście TVP też manipuluje, ale pisać o TVN24 jak o autorytecie to jak w diable anioła widzieć...
Biedny chory umysł...

~Mieszkaniec

Znowu troll nadaje... Na to stać tylko opozycję? I na uliczne śmieszne happeningi?

~z internetu

Jestem ciekaw kiedy rozdawnictwo i niekompetencja "dobrej zmiany" doprowadzi nasz kraj do bankructwa??? A moze jednak nie zdąża do nastepnych wyborów. Oby tylko nie zostały sfałszowane przez naszych...braci z PIS.

~jajaJakBerety

Dzięki TVN24 widzimy, jak bardzo kłamie i manipuluje publiczna telewizja.
Dziękujemy, że są wolne media.
Szacunek!

~p.edziu

Ależ ty jesteś głupi, od razu widać że z PiSu.

~edek

Ten znany w naszym mieście heter były wice przewodniczacy w układzie ze SZLĘZAKIEM wypocił takie idiotyzmy że to wstyd dla całego naszego miasta. Typowy pożyteczny idiota który liczy na dobry stołek przy korycie ale to się nigdy nie stanie.

~DammP

Oooo co ja widzę opozycyjny trol miał nocną sesję i nawciskał tu głupawych komentarzy... Tylko Nicki zmieniał.
Żałosne to i kompromitujące.
ciekawe tylko czy za kasę to robił czy to w ramach wolontariatu...

~@NIE PiSać

A mnie to koło dupy lata co jakiś pismatoł napisze.
"Głodujący wyszli na scenę. Młode, inteligentne, ideowe twarze.
Hejtowane i upokarzane przez "dobrą zmianę". Trzymajcie się." Do młodych i mądrych należy Europa i świat, a nie do geriatryków rządzących nami.

~NIE PiSać

Nie PiSzcie bo jakiś zaraz PiSdupek stwierdzi że to ta sama jedna osoba pisze. Jak u nich, bo oni tak robią mając "przekaz dnia" od I Sekretarza KC PiS.

~E.Macron

CAŁA EUROPA WIDZI, JAK POLSKA MAŁYMI KROKAMI WYCHODZI POZA UNIĘ.
I MÓWIĄ NAM O TYM, GŁOŚNO I DOSADNIE.
POLACY, OBUDŹCIE SIĘ ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO.

~sokzBuraka

Młody lekarz powinien oczywiście zarabiać więcej niż poseł PiS, którego jedyną umiejętnością jest podnoszenie ręki na rozkaz Kaczyńskiego.

~HAKATUMBA

Dwa lat rządu PiS i są już efekty:
nigdy dotąd Polacy nie czekali tak długo w kolejce do lekarzy #niechJadą
CZY NAPRAWDĘ BĘDZIECIE RAZ JESZCZE GŁOSOWALI NA PiS?

~se.pl

Emeryt Kaczyński będzie dostawał 17 tys. zł. miesięcznie emerytury. Kto z was w życiu nigdzie nie pracował i ma podobną emeryturę?

DLA EMERYTÓW PIENIĘDZY BRAK.
DLA LEKARZY TO SAMO.
DLA SIEBIE I DLA RYDZYKA - SĄ MILIONY.

Polska po "dobrej zmianie"

~hehek

ponad 80 osób z pisu zatrudnił w UM w większości z okolicznych wiosek dzięki niemu zatrudnienie wzrosło o 50%, ludzki Pan, nie ma co umiech a ile w spółkach... dzięki niemu pis ma się dobrze a miasto? a kogo obchodzi coś oprócz koryta w "dobrej zmianie" umiech

~Nygus

A ten przydent to taki gruby się robi ,pewnie dobrze mu na tym stanowisku i ludziami zarządza tyloma że aż w głowie się nie mieści . Jaki on musi być mondry. Ładny to nie jest ,jakaś taka ta uroda cygańska arabska . Jom świeży w Waszym mieście . Jo zen nienstond to muszę pytać o

~1358

KTO WYCIAL CALA SKARPE CHALUPA MI ZJEDZIE NA DOL KTO ZA TO ZAPLACI??????????????????