KUL: Festiwalowo i naukowo

Image

Między 25 a 29 września Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II organizował Dni Nauki. Zwieńczeniem był Piknik Naukowy zorganizowany w piątek…

Przez kilka dni przez uczelnię „przewinęło” się wielu młodych ludzi. Zorganizowano dla nich serię wykładów i spotkań naukowych, warsztatów, eksperymentów, doświadczeń. Można było dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy i nauczyć czegoś nowego.

Zwieńczeniem kilkudniowych spotkań festiwalowych był Piknik Naukowy. Podczas niego zaplanowano różnego rodzaju konkursy, pokazy laboratoryjne, pokaz sztuk walki, występy muzyczne rozwadowskiej scholii, koncert zespołu Janki i Fever.

Hitem dnia była Eksplozja Kolorów- zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez setki osób różnokolorowych proszków.

Materiał video

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
wopin

Dobrze ze nikt nie krzyczal ''Za Stal Za ZKS....''

~poirot

TO JEST PIKNIK NAUKOWY... RACZEJ PIJANA HOŁOTA.ALE WIDAĆ PRZYNAJMNIEJ CO REPREZENTUJE KUL.

~strasznie

Strasznie naukowa i zabawna pylica płuc. Mieli kolorowe smarki,ot cały cool.

~Cisza

Wstawię najmądrzejszy komentarz pod postem :

~Lololo

Dzięki tej akcji przybędzie 2 studentów na KUL-u umiech To jest dramat myślą że farbkami posypią i odpalą muzę to zachęcą dzieciarnie.
Już wiem w zamyśle po co ten przedsionek z tyloma schodami(to scena koncertowa)

~mysliwy

jest potencjal w tych dziewczynach z kulu tylko trzeba dobrze pokierować hehe smiech2

~jan

.... kolorowy proszek i świetna zabawa, jest cool, wszyscy zachwyceni...podobne zabawy na Przystanku Woodstock to zdziczenie i najazd hunów... najwyraźniej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Myślę że to dobry temat dla studentów a zwłaszcza naukowców z KUL z kierunku socjologia.

~sokół

Zabawa przednia , ale gdzie' NAUKA i KULTURA ' to zwykła plebejskość.

~Dandus 1977

Do komentarza (katolik) skoro ktoś przedstawia się jako katolik a pisze jakieś brednie wyssane z palca straszy episkopatem,to sam sobie zaprzecza w to co wierzy i obraża innych wracaj na swoją planetę kosmito

~matka

A ja bez problemów sprałam kolorowy proszek z ubrań dzieciaków i uważam, że dzisiejsze pokolenie 10-20 latków lepiej się integruje i potrafi bawić niż większość niby dojrzałych a jednak zgnuśniałych, podstarzałych rodziców tych dzieciaków.

~Dandus 1977

A co do szatańskich zabaw, gorsze moherowe bereciki w pierwszej ławeczce a po mszy czepianie się wszystkiego co inne i co dla niektórych niezrozumiałe.Podobno cały świat idzie z postępem.

~Dandus 1977

Ciemny narodzie może tej młodzieży dać na siłę różańce i przykuć do ławek w kościele

~mimoza

A co naukowego jest w posypywaniu się kolorowym proszkiem. Matki się chyba wkurzyły jak musiały prać całą garderobę swoich pociech.

~Koordynator

Bardzo dziękuję ☺ Liczę na współpracę

~Koordynator

Bardzo dziękuję ☺ Liczę na współpracę

~szatańskie

Te zabawy. Należałoby zakazać tych szatańskich barw pedalskich. Tęczowych było co nie muara.

~Mario

Ogromne wyrazy uznania i wielkie gratulacje dla Pani Koordynator LFN w Stalowej Woli. To był najlepszy Festiwal Nauki jaki widziałem od wielu lat. Mam nadzieję, że tradycja tego rodzaju wydarzenia nie zaginie. Jeżeli za rok to Pani poprowadzi organizację to ja stoję pierwszy w kolejce umiech.
Pozdrawiam serdecznie umiech

~siwy

marudza właśnie ludzie co tylko po pracy ogladają tv i tyle. tacy ludzie powinni wogole się nie odzywać. to co młodzi ludzie mają tylko siedzieć na internecie? ech,,,

~bobik

Dokładnie tak, przechodziłem obok tej imprezy ,zaskoczony 😲 byłem ze młodzi ludzie bez alkoholu mogą się tak wspaniale spontanicznie bawić, nadmienie ze jestem już po 60😁.

~Malg

Kto nie był, niech spojrzy na zdjęcia, ile było radości i wspólnej zabawy młodych ludzi! W tej zabawie nie było nic złego.

~do katolik

Marny katoliku nie widzisz jak jesteś upaprany w wazelinie , to Ci nie przeszkadza.

~Katolik

Ta zabawa blużniercza powinna być zakazana została zapoczątkowana przez hindusów jako pośmiertny rytułał i przez wielu teologów jest uwarzany za okultystyczne wydarzenie ja tego tak nie zostawię wyślę list do episkopatu polski i do watykanu.I jescze zorganizował to KUL to już wogóle grzech i potem tacy ludzie odwracają się od Boga w PRZENAJŚWIĘTRZEJ TRÓJCY JEDYNEGO I SIĘ ZABIJAJĄ LUB UCZESTNICZĄ W ZGROMADZENIACH SEKT

Podpisali przewodniczący Episkopatu Polski

~siwy

super zabawa. nie żałuje że tam byłem umiech może by zrobic taki spontan na mieście?

sebastal

pojeby... dac farbki plakatowe?

~curwaAleKyrk

Wystarczy podrzeć portki na kolanach i już jesteś ARTYSTĄ!

~nescafe

wyborca Jak znasz jakiś inny w tej chwili na chodzie to napisz.

~jasio

gupszyj zabawy nie widzialem

wyborca

Czy ze stalowowolskich zespołów rockowych ostał się tylko Fever?