Ekonomik zaczyna współpracę z Rainbow

Image

9 czerwca Zespół Szkół Nr 3 w Stalowej Woli uroczyście podpisze porozumienie o współpracy z Biurem Turystycznym Rainbow. „Tym samym otwieramy nowy rozdział w historii Ekonomika - mówi Paweł Ciołkosz,dyrektor szkoły. Jesteśmy konsekwentni w poszukiwaniu nowych sposobów na zacieśnianie współpracy z firmami i przedsiębiorcami.

Ekonomik to szkoła zawodowa i naszą powinnością jest przygotowanie młodzieży do podejmowania wyzwań na rynku pracy, który wciąż się zmienia. Musimy o tym stale pamiętać. Dlatego po stażach zagranicznych i krajowych, które oferujemy naszej młodzieży, przyszedł czas na otwarcie klasy patronackiej. Własnie podpisujemy porozumienie z renomowanym biurem turystycznym Rainbow i tym samy otwieramy jedyną na Podkarpaciu klasę, której uczniowie będą mogli zyskać specjalność „animator czasu wolnego”. To klasa o kierunku technik obsługi turystycznej.

W programie tej klasy przewidywane są zajęcia animacyjne, wycieczki studyjne czy kursy zagraniczne. Chcemy, aby uczniowie po tym kierunku i po tej specjalności byli „gotowi do pracy”, np. umieli profesjonalnie organizować zajęcia rekreacyjne dla dzieci i dorosłych, dbać o dobrą atmosferę podczas wyjazdów turystycznych czy wspierać rezydentów i pilotów w miejscu destynacji. To obecnie najważniejsze zadanie nowocześnie myślących szkół zawodowych. Właśnie trwa rekrutacja- zapraszamy więc gimnazjalistów- nasz Ekonomik jest dla Was zawsze otwarty”.

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~hero

ziutka glupia jestes i nigdy nie chodzilas do szkoly. pedagogika to jest na studiach. ale skad masz to wiedziec skoro twoj swiat to Fakt.
dobrze, niech szkola robi konkurencje innym, niech inni dorownuja, podniesie sie poziom, bo poki co licea w stalowej jada na marce rocznikow 80-88, teraz jest lapanka byle kogo i byle jak, i tak ludzie tam ucza sie na korkach za kase.

~ziutka60

Szkoda tylko,że jak szkoła nie miała na praktyki pieniędzy , a wymyślili sobie taki kierunek to wciskali uczniów w stalowowolskie biura podróży , a teraz jak zdobyli kaske to Rainbow.Ciekawe czego nauczy ich pracujacy tak człowieczek ,który parę razy był na wycieczkach i to wszystko, a gdzie wykształcenie kierunkowe, pedagogika , recę opadają,ale przynajmniej zmuszą młodzież do zakupu kilku wycieczek , bo będzie się to praktyką nazywało.Szkoda tej młodzieży

~Lachaalacha

Te animatorki czasu wolnego we wspolpracy z rejbolturem beda mialy wziecie do pracy u ciapatych w muslimskich hotelach

~alutka

Nadal powraca temat czytania ze zrozumieniem umiech Z tego co czytam to "animator..." to jedynie specjalność a nie kierunek !
Więc kochani stalowi "inteligenci" czytajcie dokładnie zanim zaczniecie coś obśmiewać. Kierunek nowoczesny i chyba pożądany na rynku pracy. Nieprawdaż?
Miłego dnia !

~Dobry czas

Czasowo dobrze ogłoszone akurat to biuro podroży ostatnio duzo razy się w mediach pojawia, ale nie ważne co mówią ważne żeby mówili smiech2

~Uczenn

A wszyscy tak hejtują tę szkołę... Tak jak ktoś wczesniej wspomnial, daje najwieksze mozliwosci w calym miescie a nawet powiecie. Jako uczennica wiem co sie dzieje w szkole i dlaczego warto ;) a wszystkim hejterom którzy tak naprawde gówmo wiedzą (bo skąd by mieli skoro tu nie chodzą) kij w oko umiech Przed uczniami ekonomika stoi wieeeelka przyszlosc, wtedy to oni będą sie smiac z tych krytykóumiech

~bethka

To naprawdę "nowocześnie myśląca szkoła zawodowa"! Tylko się cieszyć!

~nowy

Czy jedna szkoła coś robi czy druga nie to- i tak źle.Wam ludziska nie dogodzi.A kierunek całkiem fajny

~Uczeń

"Animator czasu wolnego", to to jest w ogóle zawód???

~Mamcia

Ta szkoła to i tak chyba w tej chwili najlepsza szkoła w okolicy, mają tak wypasiony sprzet, przeciez te pracownie jakie sa fajne, za moich czasów to tylko pomarzyc i cos wkoło robia wokół tej szkoły, powiat chyba najwiecej kasy na nia ładuje, a wycieczki po całym swiecie to tez zachęca gimbusów zeby isc tam. Bo co reszta szkół w tym mieście ma do zaoferowania? ano nic. tak jak sprawdzalismy dla syna, to nie było co wybrac. W dzisiejszych czasach isc do ogolniaka np. to pozniej nie masz ani zawodu, ani nikt cie poza sprzataniem do roboty nie wezmie. Na wszelki wypadek lepiej miec jakis zawod w rekach, ehhh czasy sie pozmienialy

~TW POlek

A OLT Expres nie jest lepsze?

~Obzerwator

To biuro idzie na dno przecież. W zwiazku z śp. Magdalena ż.