Plenerowe święto Społecznej

Image

W sobotę 22 kwietnia w Zespole Szkół Społecznych w Stalowej Woli odbył się piknik rodzinny. Impreza zachęciła licznymi atrakcjami do przyjścia wiele osób.

Były potrawy z grilla, ciasta, kawa, soki wyciskane ze świeżych owoców. Najmłodsi mieli do dyspozycji bogato wyposażony plac zabaw, stanowisko klocków lego, fotobudkę. Mogli pomalować sobie twarz, zrobić modną fryzurę, otrzymać zwierzątko wykonane z balonów, obejrzeć wóz strażacki i motocykle. Ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria w formie znanego z teleturnieju Koła Fortuny – wszyscy chętni po odpowiedzeniu na wylosowane pytanie mogli otrzymać atrakcyjną nagrodę.

Przy okazji pikniku rozstrzygnięto cztery powiatowe konkursy dla dzieci: z języka angielskiego dla przedszkolaków oraz uczniów klas piątej i szóstej, a także Mały Omnibus – konkurs wiedzy i umiejętności dla 5- i 6-latków. Laureaci otrzymali czytniki e-booków oraz talony do Empiku, a wszyscy uczestnicy upominki. Lista uczniów nagrodzonych znajduje się na stronie szkoły. Punktem kulminacyjnym imprezy było losowanie nagrody głównej, którym był czytnik e-booków.

Niezwykła atmosfera pikniku wynikała ze wspólnego udziału rodziców, uczniów i pracowników szkoły w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy. Ma to związek z hasłem szkoły, które brzmi: „Rodzinnie, bezpiecznie, twórczo”. Placówka dba o wysoki poziom nauczania, który uzyskuje potwierdzenie w od lat najwyższych wynikach zewnętrznych egzaminów na zakończenie klasy szóstej i gimnazjum. Uczniowie uczą się w mało licznych klasach, realizują zwiększoną liczbę godzin przedmiotów obowiązkowych w tygodniu, a także korzystają z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych (kółek przedmiotowych, języka rosyjskiego i francuskiego, szachów) i sportowych (basen, tenis ziemny, kółko strzeleckie, taniec towarzyski).

To, co oprócz wysokiego poziomu nauczania jest szczególnie cenione przez rodziców uczniów szkoły społecznej, to kameralne warunki i bezpieczeństwo: placówka jest położona wśród drzew (Stalowa Wola, ul. Skoczyńskiego 1), a budynek zaopatrzony w domofon i monitorowany, zapewnia bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

Szkoła zaprasza wszystkich chętnych do zapisów do klasy „0”, 1-7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 0-15 842-49-59 oraz na stronie internetowej szkoły: www. spoleczna-stalowa.pl.

artykuł sponsorowany

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona