Własność Intelektualna w Sieci

Image

Grupa Lokalna ELSA Stalowa Wola oraz dr Dariusz Żak – WZPiNoS KUL w Stalowej Woli – zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Własność Intelektualna w Sieci"…

Konferencja naukowa odbędzie się 16 maja 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli. Do czynnego uczestnictwa w Konferencji organizatorzy zapraszają pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów.

Konferencja zostanie podzielona na dwa panele. Każdy z nich będzie dotyczył odrębnych zagadnień własności intelektualnej w sieci. Planowane jest również wydanie monografii pokonferencyjnej poprzez wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

- Serdecznie zapraszamy Państwa do zapisów, które potrwają do 16 kwietnia 2017 roku. Zachęcamy ponadto do odwiedzenia strony internetowej konferencji pod adresem : http://wlasn(...)a.org.pl , na której znajdują się pozostałe informacje dotyczące tego wydarzenia, a także formularz do zapisów. Na portalu społecznościowym Facebook znajdą Państwo wydarzenie pod adresem https://www.faceb(...)8779013/ , gdzie na bieżąco umieszczane są najważniejsze informacje dotyczące Konferencji- mówią organizatorzy.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Lula

@ do lula

Czytaj ze zrozumieniem i dopierdopiepozniejocałej pozniej komentuj, bo samo siedzenie na wykladzie nic ci nie przyniesie.

~Do Lula

A akurat mnie to zainteresowało, więc dobrze, że jest artykuł.
Nie pisz jak nie masz o czym Lula, znajdź sens życia w innym miejscu niż na forach w Sieci.

~Lula

Zapraszaja pracownikow naukowych i studentow, wiec po co o tym artykul? Nie wystarczyloby ogloszenie na tablicy PRZ i KUL?