Kolejne boisko już w kwietniu

Image

Najpierw gimnazjum, teraz ogólniak. Kończą się prace przy budowie kolejnego boiska dla stalowowolskiej młodzieży…

Przy „Staszicu” powstaje boisko do piłki nożnej z nawierzchnią trawiastą. Inwestycja rozpoczęła się jeszcze w roku ubiegły. Teraz również stalowowolski Staszic będzie miał swoje boisko z prawdziwego zdarzenia.

- Do 15 kwietnia planujemy oddanie boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących. W tej chwili jest kończony ostatni już etap prac. Kładziona jest trawa- mówił podczas sesji Rady Powiatu starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.

Boisko powstało również przy gimnazjum nr 2. Początkowo miał być wybudowany jeden obiekt służący dwóm szkołom, ale zarówno miasto, jak i powiat zdecydowali o oddzielnych inwestycjach. Dzięki temu stalowowolska młodzież zyskała nie jeden, a dwa obiekty sportowe. Jest to ważne ze względu chociażby na reformę w oświacie i przekształcenie Gimnazjum nr 2 na PSP nr 2. Nowa szkoła, która będzie działać już od nowego roku szkolnego będzie nosić nazwę Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2. Zarówno inwestycje sportowe miasta, jak i powiatu bardzo cieszą, zwłaszcza tych, którzy kochają kulturę fizyczną i stawiają na każdą formę aktywności młodych ludzi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Biegacz

Po co tyle orlików, lepiej bieżnie zrobić jakąś porządną.

~Tryk

Fajna inicjatywa Trzymam kciuki

~wiechu

Proszę,nie mówcie o reformie w oświacie.Ministra,która twierdzi że o Katyniu uczyła się z przedwojennych książek może narobić tylko kupę bałaganu.Zresztą obiektywnie patrząc ten rząd wszystko wyśmienicie "reformuje"-Trybunał Konstytucyjny,wojsko,stadniny koni,Puszczę Białowieską...Teraz biorą się za sądy i na nieszczęście dla młodych szkoły.

~Jarek

Jak to? Boisko zamiast kosciola???

~hart

Chuj z tymi boiskami,jak tam tylko wiatr gra,caly czas pozamykane a powinny być ogolnodostepne,wkoncu je współfinansujemy MY podatnicy