Uhonorowano Waldemara Rożka

Image

W czwartek w stalowowolskich szkołach ponadgimnazjalnych odbywały się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. W akademiach uczestniczyli starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny oraz wicestarosta stalowowolski Mariusz Sołtys.

Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim okazja do złożenia nauczycielom i pracownikom oświaty podziękowań za codzienną pracę i trud wkładany w wychowanie kolejnych pokoleń. W tym wyjątkowym dniu starostowie odwiedzili Centrum Edukacji Zawodowej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 oraz Liceum Ogólnokształcące im. KEN życząc nauczycielom satysfakcji z pracy, wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

W Liceum Ogólnokształcącym im. KEN uhonorowano także nauczyciela matematyki Waldemara Rożka, który otrzymał tytuł honorowy Profesora Oświaty. Warto podkreślić, że w każdym roku grupa zaledwie 20 nauczycieli z całej Polski otrzymuje taki tytuł. Wnioski o nadanie tytułu składają organy sprawujące nadzór pedagogiczny do Kapituły do Spraw Profesorów Oświaty, a wręcza je Minister Edukacji Narodowej.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~213

Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe

wyborca

Była familiada Nauczyciele - Ucznie? smiech2

~ghlik

gratulacje dla P.Rożka, akurat taka nagroda to za zagługi i wiedzę, nie za 'zasługi' i partyjniactwo. tylko ten dywan w staszku taki jak myslenie niektorych nauczycieli...niezmienny od 20 lat...

a w Ekonomiku mają najładniejsze nauczycielki, patrząc na te Pania w czerwonej kiecce ;0 i jak tu czerwony z ZSP3 do czerwonego z LOKEN porownywac umiech