Nowe inwestycje w powiecie

Image

Powiat przeprowadził 7 dużych inwestycji edukacyjnych na swoim terenie.

W tym roku sporo działo się i wciąż dzieje w oświacie pod względem inwestycji.

- Budowa orlika lekkoatletycznego przy ZSP nr 2 oraz przebudowa sali gimnastycznej to jedne z ważniejszych inwestycji oświatowych na łączną kwotę blisko 1, 5 mln złotych- mówił wicestarosta stalowowolski Mariusz Sołtys.- Bardzo ważne inwestycje przeprowadziliśmy także w Zespole Szkół nr 6 Specjalnych. Tam powstał plac zabaw specjalnie przystosowany dla dzieci z niepełnosprawnościami za kwotę ponad 300 tysięcy złotych. Co ważne, udało nam się także uzyskać dofinansowanie na termomodernizację budynku szkoły.

Ale to nie wszystkie inwestycje. W tym roku w ZSP nr 3 rozbudowano łącznik i przebudowano pomieszczenia, dzięki czemu powstały m.in. dwie dodatkowe sale dydaktyczne. Realizacja tej inwestycji umożliwiła opuszczenie przez szkołę budynku przy ul. Jagiellońskiej. W trakcie ukończenia jest również budowa ścieżek edukacyjnych oraz ogrodu dydaktyczno – rekreacyjnego przy ZSP 3.

Przy LO im. KEN wraz z początkiem września rozpoczęła się budowa boiska do piłki nożnej. Wartość zadania po przetargu wynosi 574 287 zł.

- Warto zaznaczyć, że na każdą z tych inwestycji Powiat Stalowowolski otrzymał dofinansowanie- podsumował wicestarosta Mariusz Sołtys.

Jedna z najważniejszych inwestycji na lata 2016- 2017 to termomodernizacja czterech budynków szkolnych: ZSP 1, ZSP 3, CKUiODiDZ wraz z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną oraz CEZ na łączną kwotę 13 380 786, z czego dofinansowanie w ramach RPOWP to 8 663 779 zł.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~213

Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe

~Rafi

Buahah inwestycje. To nie są inwestycje. Inwestycje muszą mieć możliwość szansy zwrotu poniesionych kosztów.

To co jest budowane to się nazywa rozbudowa budynków kultury oświaty czy sportu. Jak na razie to w Stalowej inwestycji brak.

~do pisiewicz

To nie so partyjnioki bo partyjnioki majo swoj honor to so slizgocze i karierowice

~pisiewicz

te wszystkie powioty to są tylko po to by partyjnioki miały stołki

~sledz

Noooo 13 tys to sporo kasy jak na 4 budynki... ha ha ha