CEZ uczestniczy w projekcie eduSATEL

Image

20 września 2016 roku dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli Piotr Żyjewski podpisał umowę o współpracy z gdańską Firmą SATEL, którą reprezentował Maciej Domagalski oraz koordynator ds. rozwoju firmy SATEL Dariusz Pasternak.

SATEL to dynamicznie rozwijająca się firma, która jest niekwestionowanym liderem w branży systemów zabezpieczeń od 1990 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży nowoczesnych urządzeń do systemów alarmowych.

W ramach projektu eduSatel, firma oferuje swoje wsparcie merytoryczne wybranym szkołom oraz uczelniom. Propozycja obejmuje utworzenie pracowni zajęć praktycznych, wyposażonych w produkowane przez SATEL urządzenia alarmowe oraz opracowanie specjalnego innowacyjnego programu nauczania specjalizacji zawodowej. Projekt ma na celu podnoszenie kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy z zakresu systemów alarmowych i kontroli dostępu.

Pracownia układów alarmowych w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli została wyposażona w zestawy systemów alarmowych INTEGRA, VERSA, MICRA oraz system kontroli dostępu ACCO. Zajęcia odbywają się na czterech dwuosobowych stanowiskach.

Uczniowie, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach, poznają zasady projektowania i programowania systemów alarmowych oraz obsługę i montaż zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. W pracowni znajdują się stanowiska z systemami:

- system alarmowy z powiadamianiem audio i sms;

- system alarmowy z automatyką, komunikacją Ethernet i systemem bezprzewodowym;

- system alarmowy z systemem bezprzewodowym 433 MHz;

- układ kontroli dostępu.

Współpraca ze znanym i doświadczonym producentem urządzeń od systemów alarmowych jakim jest SATEL, pozwala przygotować uczniów do wymagań stawianych przez rynki pracy. Dzięki temu absolwenci wyspecjalizowani w zakresie najnowszych technologii systemów alarmowych z łatwością znajdą pracę w branży zarówno w kraju, jak i za granicą.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~213

Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe

~Stefan

W CEZie coś się dzieje. Znana firma ten satel