Fala samobójstw w powiecie

Image

W środę, 14 września 2016 roku, 66-letni mężczyzna ze Zbydniowie (powiat stalowowolski) odebrał sobie życie...

66-letni mieszkaniec Zbydniowa popełnił samobójstwo przez powieszenie. Zwłoki ujawnił na posesji denata znajomy.

Na miejsce wezwano stalowowolską policję. Funkcjonariusze wykluczyli udział osób trzecich.

To już kolejne samobójstwo na terenie naszego powiatu. 20 sierpnia, w parku w Charzewicach, odkryto zwłoki mężczyzny. Do podobnego zdarzenia doszło również 6 września. Wówczas to odnaleziono ciało zaginionego 62-letniego mieszkańca Stalowej Woli (mężczyzna powiesił się na terenie nieużytków przy ulicy Polnej. Człowiek ten od ponad miesiąca był poszukiwany przez stalowowolskich policjantów). 11 września policjanci ze stalowowolskiej komendy ujawnili również zwłoki 70-letniego człowieka…

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
el;Banan

Potwierdzam to co pisał Jan, niestety, ale my ludzie KODu zeszliśmy do podziemia. Nowa władza depcze nam po piętach, ale my za kase od Sorosa nadal będziemy demonstrować.

~fakt

jak nic nie robi jak robi,sponsoruje byle lasowiakow i stawia ławki śmietnikowe ...

~zgroza

nowa władza nic nie robi żeby ludziom było lepiej tylko kasę przejadają i mądrzą się

~Mada

Janie niedzieka blidko idz do kosciolka poopowiadaj ksiedzu co ci kezy na serduchu poskarz sie na ten niedibry KOD potem wywal jezor a po wyjsciu z domu bozego lbem o scuane mize ci sie klepki ba swoje miejsce nastawia.A do twojej wiadomosci KOD nie ukrywa sie po piwnicach! Spotykamy sie legalnie publicznie,rosniemy w sile ale raczej sie nie zalapiesz bo nie dla psa kielbasa.W naszych szeregach nie ma psycholi z sekty PIS.

~Jan

Dziś wieczorem w piwnicy u towarzysza el.Banana jak co piątek jest konspiracyjne zebranie Komitetu Obrony Demokracji. Jest szansa że przybędzie M.Kijowski. Wszystkich serdecznie zapraszam. Jeśli ktoś nie odebrał pieniędzy za ostatnią demonstracje to proszę się zgłosić do Andrzejka ( pseudonim Lichwiarz )

~jan

... a gdzie są pisowskie trolle które wcześniej za wszystkie samobójstwa winiły premiera Tuska ?... co?... nie mogą się zdecydować czy winny Kaczyński czy winna Szydło ?

~alfa

Psychika w narodzie siadła. Coraz więcej chorób cywilizacyjnych,nie ma takiej pomocy państwa jak w socjaliźmie,pośpiech,starsi ludzie nie są doceniani i nie są potrzebni w rodzinie jak dawniej, rozkład rodziny pomimo państwa katolickiego. Brak więzi sąsiedzkich i ogólnoludzkich. To są owoce przemian po 90 roku. To jest zjawisko nieuniknione.Teraźniejsze pokolenie młodych będzie miało za kilkanaście, kilkadziesiąt lat jeszcze gorzej. Skażone powietrze, pseudożywność , odżywki,jeszcze większy pośpiech,rozpychanie się łokciami w życiu. .. Ale żyjmy dniem dzisiejszym. A w latach 70-tych było biednie, nikt się nie wieszał,na stadionie Stali był komplet kibiców,nikt się nie bił,wódkę piło się tam legalnie. A i lato było normalne a w zimie był i śnieg i mróz.

~jaguś

Ludzie ze wstydu ze głosowali na PIS wieszaja sie,bo to teraz obciach jak cholera,Antoś wojenka chce kupic samolot zeby zrobic doswiadczenie czy mozliwe jest ze po uderzeniu w brzoze rozbil sie.Bardzo dobry pomysl tylko ze nie ma takich duzych samolotow zeby to cale PIsowskie oszołomstwo do niego wsadzic z biletem w jedna stroneumiech)))

~qźwa

a ja odcinałem sąsiada,który powiesił się na klamce od drzwi łazienki(lata'80) i nie wiem po co,bo tylko zgniłym powietrzem od NIE_GO zaleciało....

Nacht

Warto zauważyć, że w tym samym roku 2015, na polskich drogach zginęło 2,5 tysiąca ludzi. Ponad dwa razy mniej, niż popełniło samobójstwo.
Pewną starszą kobietę, która powiesiła się na klamce od drzwi do łazienki, znaleziono dopiero po 2 latach...

~masakra

moja ślubna miała babcię ze Zbydniowa,a inteligencję dziedziczymy po mamie(chromosom X jest żeński)czyli dzieci też mogą .....(bo tam wszyscy tacy?)

~a_propos

~Hanka takie błędy są celowo "popełniane" przez redaktorzynę w celu wywołania komentarzy

~Hanka

powinno być "ze Zbydniowa"

~lotto

chyły,zbydniów a teraz .....

Nacht

Dlaczego fala ?
Poprostu kilka takich przypadków trafiło do mediów lokalnych.
W 2015 roku w Polsce popełniło samobójstwo 5688 osób, co daje średnio 15 osób dziennie.