Studia w WSPiA to lepsza przyszłość

Image
Studia II stopnia w WSPiA – twoja szansa na lepszą przyszłość

Skończyłeś studia I stopnia? Zastanawiasz się co robić dalej? Mamy dla ciebie kilka propozycji. Po pierwsze możesz wybrać jedyne na Podkarpaciu studia II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne”. WSPiA ma także ogromne doświadczenie w prowadzeniu studiów II stopnia na kierunku „administracja”. Możesz także wybierać spośród wielu kierunków studiów podyplomowych.

Dlaczego warto wybrać studia II stopnia w WSPiA?

Przede wszystkim dlatego, że aż 95% absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) WSPiA rozpoczęło pracę po ukończeniu studiów. Tak wynika z badań Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (przeprowadzonych na podstawie danych o zatrudnieniu udostępnionych przez ZUS). Dodatkowo według danych MNiSW średni czas poszukiwania pracy przez naszych absolwentów wynosi około 3 miesiące od zakończenia studiów. Analiza danych opublikowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pokazuje również wysokość zarobków absolwentów WSPiA. W pierwszej pracy absolwenci studiów II stopnia mogą liczyć na średnie wynagrodzenie w wysokości ponad 2400 zł.

Magister bezpieczeństwa wewnętrznego

Musisz wiedzieć, że WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to jedyna na Podkarpaciu i jedna z kilkunastu Uczelni w Polsce, która ma uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne”. Dzięki temu, jeśli ukończyłeś studia I stopnia na tym kierunku to nie wyjeżdżając z Podkarpacia, możesz kontynuować naukę z zakresu bezpieczeństwa i uzyskać tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego.

Co otrzymasz na takich studiach? Przede wszystkim doskonałą i atrakcyjną ofertę dydaktyczną. W tym roku akademickim kandydaci na studia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” mogą wybrać jedną z 5 specjalności: służby ochrony bezpieczeństwa publicznego, kryminalistyka i kryminologia, przeciwdziałanie przestępczości zorganizowanej, zarządzanie kryzysowe oraz cyberbezpieczeństwo.

Studenci WSPiA na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” tajników zawodu uczą się pod okiem najwyższej klasy fachowców. Wśród wykładowców jest wielu praktyków m.in. pracowników i czynnych funkcjonariuszy różnych służb mundurowych. Dodatkowym atutem kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” w WSPiA są także doskonale wyposażone Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, strzelnica elektroniczna, tor sprawnościowy oraz odpowiedni program nauczania. To wszystko sprawia, że nasi studenci są perfekcyjnie przygotowani m.in. do służby wojskowej, pracy w policji, czy straży granicznej.

Więcej na temat studiów II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” w WSPiA znajdziesz tutaj: http://www.wspia(...)sterskie

Magister administracji

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to także jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Polsce posiadających prawo do prowadzenia studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku „administracja”. Mamy ponad 20-lat doświadczenia w kształceniu specjalistów z zakresu administracji. Musisz wiedzieć, że kierunek „administracja” prowadzony przez WSPiA uzyskał wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Komisja uznała, że infrastruktura dydaktyczna oraz prowadzone badania naukowe na uczelni zasługują na wyróżnienie. W pozostałych 6 kategoriach „administracja” w WSPiA otrzymała „5”. Taka ocena potwierdza, że „administracja” w WSPiA jest najlepszym takim kierunkiem na Podkarpaciu.

Na studiach II stopnia na kierunku „administracja” WSPiA oferuje 9 różnych ciekawych specjalności. NOWOŚCIĄ jest administracja bezpieczeństwa narodowego. Dodatkowo możesz studiować na specjalności: administracja publiczna, administracja bezpieczeństwa wewnętrznego, organizacja pracy socjalnej i resocjalizacja, stosunki międzynarodowe, administrowanie firmą, finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie transportem – spedycją – logistyką.

Studenci kierunku „administracja” w WSPiA mają wiele możliwości możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji. Uczelnia daje im m.in. możliwość ukończenia kursu doradztwa podatkowego przygotowującego do egzaminu na doradcę podatkowego. Nasi studenci uczestniczą również w warsztatach pozyskiwania funduszy UE — przygotowujących do samodzielnego opracowania i składania tzw. wniosków unijnych w nowej perspektywie finansowej UE.

Podczas studiów dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego w obecnych czasach przez pracodawców. Stwarzamy również studentom komfortowe warunki do studiowania. Nasi studenci mają do dyspozycji m.in. nowoczesne laboratoria: komputerowe, kryminalistyczne i technik biurowych. W doskonale wyposażonych laboratoriach studenci kierunku „administracja” uczą się pod okiem doświadczonych praktyków. Wszystkie pracownie wyposażone są w najwyższej klasy urządzenia. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej.

Więcej na temat studiów II stopnia na kierunku „administracja” w WSPiA znajdziesz tutaj: http://www.wspia(...)sterskie

Jeśli ukończyłeś studia I stopnia na kierunku innym niż „administracja” lub „bezpieczeństwo wewnętrzne” to możesz być spokojny i złożyć podanie o przyjęcie na studia II stopnia w WSPiA. Przed rozpoczęciem zajęć na studiach II stopnia w WSPiA zorganizujemy dla Ciebie specjalne zajęcia przygotowujące do studiowania na wybranym przez ciebie kierunku.

Studia Podyplomowe w WSPiA

WSPiA zaprasza także na kilkanaście ciekawych kierunków Studiów Podyplomowych. Studia Podyplomowe w WSPiA prowadzone są w jednym z trzech Kolegiów: Administracji, Zarządzania i Biznesu, Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Prawa.

Szczegóły dotyczące Studiów Podyplomowych w WSPiA znajdziesz na stronie www.wspia.eu

Obrazek

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~213

Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe

~stal

Zabierzcie to kłamstwo krzywdzące młodych ludzi!!!!!!

~korek

Do kiedy bedzie wyświetlana ta reklama ?

baenaba

Kosmitier kolego masz racje-żenada. W radiu Leliwa mówili właśnie o jakimś stypendium,z tym że nie wiem czy to właśnie o tą uczelnie chodziło.

Kosmitier

CYTAT
Moja żona skończyła administracje,a obecnie pracuje jako kosmetyczka;) Ta uczelnia jest dla ,,leniwych", którzy chcą mieć wyższe wykształcenie,albo mają kogoś kto załatwi im pracę. Dla tych,,normalnych" to strata zarówno czasu jak i pieniążków.


Jest jeszcze sporo takich co tylko liczy na odbieranie stypendia.... 300zł miesięcznie drogą nie chodzi... żenada.

el.Banan

CYTAT
Specjalnie dzisiaj się zarejestrowałeś i udajesz innego użytkownika o podobnym nicku tylko z kropką tak jak Ty napisałeś jako nie zalogowany.
Żyj dalej w tym swoim zakłamaniu.


Feniks ...bo to jest tak ...jakaś PiSda chce być jak ja umiech ale jest na to za głupia umiech

baenaba

Moja żona skończyła administracje,a obecnie pracuje jako kosmetyczka;) Ta uczelnia jest dla ,,leniwych", którzy chcą mieć wyższe wykształcenie,albo mają kogoś kto załatwi im pracę. Dla tych,,normalnych" to strata zarówno czasu jak i pieniążków.

~jezuita 33

na kasie we fracu ?

~feniks

Specjalnie dzisiaj się zarejestrowałeś i udajesz innego użytkownika o podobnym nicku tylko z kropką tak jak Ty napisałeś jako nie zalogowany.
Żyj dalej w tym swoim zakłamaniu.

el;Banan

Feniks jesteś podejrzliwy jak typowy przedstawiciel obecnie panującej nam władzy

Feniks

O jakiej prawdzie piszesz jak sam żyjesz w zakłamaniu podszywając się pod inną osobę.Zaloguj sie tak jak ja to zrobiłem dopiero wtedy Ci uwierzę.

~el.Banan

Pod nikogo się nie podszywam, a Ciebie to chyba prawda w oczy kole.

~feniks

~el.Banan a Ty jakie ukończyłeś? Ciekawi mnie na jakich"uczelniach"uczą podszywania się pod innych

~el.Banan

te uczelnie próbował ukończyć mój partner Andrzej ( zwany Lichwiarzem ) ale niestety zbyt wysoki poziom jak dla niego, dlatego pracuje teraz w lichwiarskiej instytucji.

~feniks

CYTAT
Opublikowano: 30 Września 2016

Chyba tylko tu można opublikować artykuł z datą. która dopiero będzie.

~re-ok

A jak wypadł w rankingu Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu - Walenizmu? Poniżej ostatniego miejsca? A co z kursem bez jedzenia? Czy został w ogóle wzięty pod uwagę?

~qwerty

Jak jest coś interesującego to temat znika w kilka godzin ,takie badziewie jest prawie tydzień w sieci co nikogo to nie interesuje, jaki szmal ktoś zgarnął za tą reklamę ?????????????????????????

~hehe

ILE WAM ZAPLACILI ZA UKAZANIE SIE TEGO BADZIWNEGO ARTYKULU?

~espo

95%.....?????? jaja sobie robicie, no chyba, że chodzi wam o jakiekolwiek zatrudnienie, bo o kwalifikacjach absolwentów nie będę się z litości wypowiadał - dobrego samopoczucia życzę umiech

liberoo

Ile dostaliście za 1miejsce artykułu na stronie???????

~student

Zabierzcie ten artykuł z tej strony i nie denerwujcie ludzi ,tych co nie mają pracy .Tylko się chwalicie ,,,,

~renkyng

A jak wypadł w rankingu Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu - Walenizmu? Poniżej ostatniego miejsca? A co z kursem bez jedzenia? Czy został w ogóle wzięty pod uwagę?

focuss88

Dramat wiekszosc nie znajduje pracy w swoim zawodzie.

~student

Ktoś na tej "uczelni" zajmujący się reklamą (bo to jest zapewne ich wlasna reklama atakująca na całym Podkarpaciu) walnął byka. Artkuł przewiduje co będzie 30 września. A że absolwenci znajdują pracę - warto wiedzieć, czy zgodną z kwalifikacjami, czy np. na zmywaku.

~Krasnolud

Ten artykuł napisany zostanie dopiero 30 września 2016 roku jak widać w nagłówku.

Wtedy zobaczymy czy te dane będą aktualne.

~Krasnolud

Ten artykuł napisany zostanie dopiero 30 września 2016 roku jak widać w nagłówku.

Wtedy zobaczymy czy te dane będą aktualne.

~kika

Nasrac i przyklepac na te wasze pseudo studia umiechsory ale taka jest rzeczywistosc !

landerczini

Ciekawy artykuł umiech i dziwne ze miesiac przed rozpoczeciem roku akdemickiego. Ciekaw jestem ile taka reklama kosztuje na tym portaluumiechStatysyki sa bardzo ciekawe szczegolnie dla tych absolwentow po prawie, gdzie bez znajomosci to tego mgr. mozna schowac gleboko w szafieumiech

~David

Ale statystyki hahaha. Znajdują pracę ale chyba za granicą :-)

lokator

METODOLOGIA BADANIA jest idiotyczna.

1. Patrzymy kto widnieje w zusie.
2. jak widnieje w zus to zakładamy, że pracuje
3. koniec metodologii.

Debilizm do kwadratu. Tym bardziej wyciąganie z tego danych, kto ile zarabia.
Raport do kosza, nie ma czym się podniecać.