Kwalifikacyjne Kursy Zawod. w Ekonomiku

Image

W Ekonomiku trwa kolejna rekrutacja na kwalifikacyjne kursy zawodowe dla dorosłych. Wszystko wskazuje na to, że i ta, jak w poprzednich latach, zakończy się sukcesem frekwencyjnym.

- Po kilku latach doświadczeń wiemy już, że jest to dobra i ceniona przez słuchaczy forma doskonalenia zawodowego- mówi Dyrektor Ekonomika, Paweł Ciołkosz.- Proponujemy słuchaczom zdobycie uprawnień w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, fototechnik, technik architektury krajobrazu oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Mamy już absolwentów kilku kierunków i możemy powiedzieć, że zdawalność egzaminów wśród dorosłych słuchaczy jest wysoka. Oceniamy, że wysoki poziom kursów to wynik motywacji dorosłych słuchaczy, dobra kadra oraz wspaniałe warunki kształcenia oparte na profesjonalnym sprzęcie technologicznym, którym dysponujemy. [p]Zaletą kursów jest to, że są bezpłatne. Jedynym wymogiem przy zapisie jest wiek 18 lat. Zajęcia odbywają się w weekendy, dwa razy w miesiącu. Jest to nowoczesna i bardzo dogodna forma zdobywania uprawnień zawodowych. Zapraszamy wszystkich dorosłych- także uczniów szkół średnich, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania i zwiększyć szanse na rynku pracy.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Paweł

Dwa razy w miesiącu to się można wyuczyć ,że ho ho.

~jasio

a ja przedszkole ukonczylem i tyz jestem zadowolony i to jeszcze jak

~minka

moja ciotka kończyła i zadowolona jest

~jasio

a to znaczy ze jak mam papiery to moge miec wzwud czy jakis inny zawod

~małgosia

jasio co ma piernik do wiatraka , najwazniejsze ze są papiery

~jasio

a znam taka 1 osoba co ukonczyla kurs i tak pieknie zdała egzamin ze jest to 8 cud świata a to ze nic sie nie nauczyła to jest 9 cud abo odwrotnie

~jasio

Zajęcia odbywają się w weekendy, dwa razy w miesiącu. Jest to nowoczesna i bardzo dogodna forma zdobywania uprawnień zawodowych.
-a jeszcze bardziej dogodna forma morze byc , raz w roku i kropka

~linek

ciekawa oferta,kto wie ?

cicha123

k wilinka super jutuberka.