Rekrutacja na studia techniczne- KUL

Image

Techniczni mają lepiej. Wybierając kierunek studiów myśl przyszłościowo. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w ofercie ma studia techniczne. Wciąż trwa rekrutacja!

Osoby wybierające kierunki techniczne na KUL-u mogą liczyć na stypendia, nie tylko uczelniane, ale również od miasta (stypendium motywacyjne) ufundowane przez Prezydenta Stalowej Woli w wysokości 300 zł dla każdego studenta 1 roku studiów technicznych. Na drugim i w kolejnych latach studiów, stypendium 300 zł dostaje każdy student, który osiągnie średnią ocen 3,5 lub 400 zł, gdy średnia jego ocen wyniesie 4,1. Do tego również dochodzą stypendia socjalne.

Inżynieria materiałowa

Interesuje cię przemysł zbrojeniowy i nowe technologie? Na tym kierunku nauczysz się wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu doskonalenia materiałów inżynierskich. Pomocą służą nowoczesne laboratoria. Po tym kierunku pracę znajdziesz m.in. w: laboratoriach kryminalistycznych, ośrodkach badawczo-rozwojowych wojska, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych.

Inżynieria środowiska

Leżą ci na sercu problemy ekologii? Poznasz problemy wynikające ze szkodliwego oddziaływania człowieka na środowisko naturalne. Zdobędziesz umiejętności przywracania środowiska do stanu równowagi. Po tym kierunku pracę znajdziesz m.in. jako: pracownik spółek komunalnych, zakładów recyklingu czy monitoringu środowiska.

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
oewsb

Witam! Zapraszam z tego miejsca na studia II stopnia (w normalnym trybie, online oraz połączone ze studiami podyplomowymi) do oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Podejmując studia właśnie u Nas można liczyć na studia z zakresu logistyki, pedagogiki czy też bezpieczeństwa narodowego - pełna oferta dostępna jest na stronie wsb.pl Warto zapisać się już dziś. Do 15 października dzięki promocji można zyskać: czesne już od 247 zł (260 zł) oraz 0 zł wpisowego ( zamiast 400 zł).

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

~oj jasio

To idź na ginekologię. Po latach pracy, jak wyjdziesz z gabinetu na ulicę, to wreszcie z westchnieniem ulgi, rozglądając się dookoła, stwierdzisz: "nareszcie twarze"!

~jasio

srodowisko jakie mnie interesuje to baby