Trwa rekrutacja na studia- Politechnika

Image

W Stalowej Woli trwa rekrutacja na kierunki techniczne. Zachęcamy do wybierania kierunków z przyszłością

Politechnika Rzeszowska

W Stalowej Woli prowadzone są studia I-go stopnia (inżynierskie) na dwóch kierunkach – mechanika i budowa maszyn oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Absolwenci otrzymują tytuł inżyniera Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza z prawem wykonywania zawodu.

Studia w Politechnice Rzeszowskiej w Stalowej Woli to szereg korzyści, m. in. bogata oferta stypendialna: stypendium motywacyjne Prezydenta Stalowej Woli w wysokości od 300 do 450 zł miesięcznie, stypendium socjalne do 660 zł miesięcznie, stypendium naukowe do 660 zł miesięcznie, stypendium dla osób niepełnosprawnych 660 zł miesięcznie oraz dla najlepszych studentów stypendia motywacyjne fundowane przez lokalne firmy.

W ramach kierunku mechanika i budowa maszyn, który zdobył 9 miejsce w rankingu szkół wyższych Tygodnika Wprost, oferowane są następujące specjalności:

– komputerowo wspomagane wytwarzanie,

– organizacja produkcji,

– programowanie i automatyzacja obróbki.

Natomiast na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji (5 miejsce w rankingu szkół wyższych Tygodnika Wprost) studenci wybierają spośród trzech specjalności:

– zarządzanie procesami produkcyjnymi,

– zarządzanie logistyczne,

– zarządzanie w przemyśle.

Prowadzone w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej kierunki kształcenia są bardzo cenione przez stalowowolskie zakłady pracy. Umożliwiają odbycie płatnych staży i praktyk w lokalnych firmach, co często owocuje zdobyciem zatrudnienia.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli:

www.stalowawola.portal.prz.edu.pl


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~offe

@ Guarana

To jest super oferta. Przecież nikt dzisiaj nie pójdzie na Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu - Walenizmu ani na kurs (tu był wulgaryzm) bez jedzenia.

Guarana

Błagam.... przecież na tej uczelni nie kształcą :(
Podjęcie tam nauki to zmarnowane lata, które przeznaczyć można na NAUKĘ, zdobywanie wykształcenia, wiedzy i umiejętności godnych tytułu inżyniera, tyle że na innej uczelni, albo choćby i na tej samej, lecz w Rzeszowie, nie w ośrodku w stw niestety.

~ściema

zapomnieli o stypendium dla ukraińców 2000+ lol

manukun

Dlaczego takie informacje nie pojawiają się na portalach w Ostrowcu świętokrzyskim, Staszowie czy Zamościu? Nie ma szans wypełniać uczelnie studentami z samej Stalowej Woli

~hehe

i co wam z bycia wyksztalconymi bezrobotnymi jak w tym kraju nie ma pracy, albo jak juz jest to za grosze za ktore nie da sie normalnie zyc. Kto moze niech stad spieprza bo tu 80% w tym kraju pracuje tylko na rachunki!