6 powodów, dla których warto studiować!

Image

Marzysz o reżyserowaniu małych form multimedialnych, kręceniu reklam czy sprzedaży towarów i usług w sieci? Chcesz zajmować się grafiką komputerową czy dziennikarstwem internetowym? Możesz zrealizować swoje plany dzięki jedynym w Polsce studiom na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna! Poznaj 6 powodów, dla których warto wybrać te studia. Powód ostatni Cię zaskoczy!

1. To unikatowy kierunek, który łączy w sobie grafikę komputerową, tradycyjne dziennikarstwo, dziennikarstwo internetowe i multimedia. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z przestrzenią multimedialną odnajdziesz w nim najefektywniejsze na rynku połączenie teorii z praktyką.

2. W programie przewidziano specjalistyczne zajęcia, takie jak organizacja produkcja i projektowanie przestrzeni multimedialnej, typografia, pracownia animacji i wideo, grafika multimedialna czy rysunek i kompozycja.

Materiał video

3. Na anglojęzycznej ścieżce kształcenia GRAPHIC DESIGN zajęcia realizują - według amerykańskich standardów - światowej klasy eksperci z obszaru grafiki komputerowej i efektów specjalnych z Purdue Institute, będącego częścią Uniwersytetu w Indianapolis – najlepszej amerykańskiej uczelni kształcącej grafików multimedialnych. Jednym z nich jest prof. Mark Bannatyne, specjalista z zakresu grafiki komputerowej, stypendysta Komisji Fulbrighta.

4. Podczas zajęć rozbudzimy Twoją wyobraźnię graficzną i przestrzenną. Wykształcimy też umiejętności posługiwania się narzędziami multimedialnymi niezbędnymi do wizualizacji kreowanych projektów. Będziesz pracował na programach takich jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, After Effects czy Adobe Premiere.

5. Większość zajęć to specjalistyczne laboratoria i warsztaty prowadzone przez designerów, grafików i artystów.

6. W dydaktyce wykorzystujemy nowoczesny sprzęt zgodny z aktualnymi standardami obowiązującymi na świecie. Do Twojej dyspozycji oddajemy studio telewizyjne, eye tracker oraz Laboratorium Motion Capture. Będziesz pracował na sprzęcie i oprogramowaniu używanym w agencjach reklamowych i firmach zajmujących się produkcją multimedialną.

Grafika komputerowa i produkcja multimedialna to kierunek jedyny w swoim rodzaju. Jest wynikiem dopasowania do zmieniających się trendów w marketingu wizualnym, PR, dziennikarstwie i grafice komputerowej. Stanowi połączenie najbardziej nowoczesnych i rozwijających się cech tych obszarów z elementami tradycyjnego dziennikarstwa i grafiki.

Bezpłatne warsztaty graficzne

Chcesz się dowiedzieć jak obraz, który masz w głowie przenieść do rzeczywistości? Jeśli chcesz poznać nowoczesne technologie graficzne wykorzystywane w tworzeniu animacji i gier, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Uczestnicząc w nich zobaczysz, na jakim poziomie kształcimy na Grafice komputerowej i produkcji multimedialnej. Znakomity, młody grafik, specjalista w obszarze animacji – Mikołaj Birek (dowiedz się, kto to jest) – otworzy przed Tobą świat kreacji graficznej. Wyjaśni i pokaże, jak dzięki nowoczesnym technologiom, przekuć pomysł na obraz. Nie musisz być specjalistą w zakresie oprogramowania graficznego. Wystarczy otwarta głowa, pomysł i chęci. Dowiedz się więcej!

Zainteresował Cię kierunek Grafika komputerowa i produkcja multimedialna? Wejdź na: wsiz.rzeszow.pl/grafika.Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nindzuu

Oczywiscie ze warto studiowac umiech jesli nie ma sie jednak znajomosci i koneksji to mozna co najwyzej pózniej zmywac gary w Uk.Warto solidnie zastanowic sie nad tym czy to co studiujemy przyda sie nam...w zyciu i czy mamy zapleczy by z tego skorzystać^^

~pit114

Kim jest młody człowiek po pięciu latach nauki? To człowiek który skończył studia. To trochę mało by zacząć dorosłe życie. Najpierw, rodzice płacą za te studia (przeważnie) później (jeśli to możliwe) szukają pociechom pracy. Co z resztą? Reszta, po roku bezrobocia jedzie na zachód, lub idzie pracować za minimalne pieniądze. Czy po to się uczyli?

~pit114

w latach 80 magister to był ktoś. Teraz trzeba skończyć odpowiednie studia. Studiowanie dla papieru to wyrzucanie pieniędzy, rodziców pieniędzy. Dziś brakuje ludzi którzy potrafią zrobić coś pożytecznego a magistrów wszędzie pełno, tyle tylko, że z wymianą kranu mają problem. Przyjdzie czas, że pokoje polskim magistrom będą malować magistrzy z ukrainy bo nasi fachowcy w Irlandii.

~jolancia

Kupa gowna za pieniadze a pozniej szara rzeczywistosc !! umiech ps. to juz bez tych tzw studioff nie mozna sie tym zajmowac umiech

wyborca

Kolega studiował na tym kierunku. Mówił, że nic nie uczą.