Powiatowy konkurs na biznesplan

Image

8 czerwca br. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli odbył się finał i wręczenie nagród w IV Powiatowym Konkursie „Krok w przyszłość”.

"Krok w przyszłość”, to konkurs organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im.KEN w Stalowej Woli, który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu stalowowolskiego, niżańskiego i tarnobrzeskiego. Jego celem jest kształcenie umiejętności pisania biznesplanów, planowania ścieżki kariery zawodowej, rozwijanie umiejętności prezentacji projektu oraz doskonalenie stopnia znajomości potrzeb lokalnego środowiska. W tym roku w konkursie wzięło udział 30 osób, z których wyłoniono 10 finalistów.

Jury w osobach Pani Marta Bednarska z Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, dr Beata Ujda – Dyńka z Państwowej Wyższej Szkoły w Krośnie, Mirosława Burkowska z Powiatowego Urządu Pracy, dr Krzysztof Madziński z Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli, przyznało:

I miejsce dla Dagmary Czarnoty z LO im. KEN w Stalowej Woli za projekt „Park Trampolin -Tarzan”;

II miejsce dla Pauliny Hoefler z Liceum Katolickiego w Stalowej Woli za projekt„Stajnia Sabinka – ośrodek jeździecki i agroturystyczny” ;

III miejsce dla Michała Kowala z Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli za „UnitedServers, hosting serwerów gier".

Sponsorami Konkursu byli: Starostwo Powiatu Niżańskiego, Starostwo Powiatu Stalowowolskiego, Regionalna Izba Gospodarcza, ABL-Technic, MCS Metal Cleaning Service, Nadsański Bank Spółdzielczy, Społem PSS, Fabryka Zdrowia Stalowa Wola, Fabryka Zdrowia, Przedsiębiorstwo „Sekret”.

Artykuł sponsorowany

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona