W Stalowej Woli też można pożyczać za 0%

Image

Czy można pożyczyć pieniądze za darmo? Większość z nas odpowie, że owszem, jest to możliwe, ale wyłącznie wtedy, gdy pożyczkodawcą jest osoba z najbliższej rodziny lub dobry przyjaciel. Tymczasem, jak mogą przekonać się już mieszkańcy Stalowej Woli, można pożyczać pieniądze od firmy pożyczkowych i oddawać taką samą kwotę. Jak to możliwe?

Element promocji chwilówek

Pożyczki chwilówki do niedawna nie były najlepiej postrzegane przez potencjalnych klientów. Obawiali się oni wysokiego oprocentowania zobowiązania oraz „złodziejskich” opłat, jakie pożyczkodawca może im naliczyć za każde, nawet najmniejsze spóźnienie z opłaceniem raty lub całej kwoty pożyczki. Kolejne informacje medialne o nieuczciwych pożyczkodawcach, stosujących lichwiarskie metody naliczania odsetek nie poprawiają sytuacji rynkowej rzetelnych firm pozabankowych.

Aby przyciągnąć uwagę klientów oraz zdobyć ich zaufanie, wielu z nich oferuje pierwszą, darmową pożyczkę. Wystarczy przejrzeć oferty chwilówek za darmo na Chwilovka.pl, aby przekonać się, że bezpłatna pożyczka gotówkowa jest dostępna dla szerokiej rzeszy klientów. Ma ją w swojej ofercie między innymi firma Filarum.pl, Alfa Kredyt czy Net Credit. Wszystkie zakładają darmową pożyczkę w kwocie od 1000 do 2000 zł, na okres około 30-45 dni. Jest to promocja wyłącznie dla nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z oferty danej firmy pozabankowej. Pożyczkę można zaciągnąć online, z RRSO (Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania) na poziomie 0 proc. w skali roku.

Klient spłaci do firmy pożyczkowej dokładnie taką samą kwotę, jaką uprzednio otrzymał, jeśli dotrzyma terminu spłaty. Nawet dzień spóźnienia może spowodować naliczenie dodatkowych, karnych odsetek i opłat za pożyczkę gotówkową, które obciążą nierzetelnego dłużnika.

Polacy przekonują się do chwilówek

Ogromna konkurencja panująca na rynku pożyczek pozabankowych, tzw. chwilówek, sprawiła, że Polacy mogą dziś zaciągnąć pożyczkę na atrakcyjnych warunkach. Warto przy tym wykorzystać ranking pożyczek przez internet w porównywarce Chwilovka.pl i zdecydować się na najtańszą pożyczkę na liście.

W ostatnich latach zwiększyła się liczba osób, które wybierają ofertę firm pozabankowych. Jest już to 9,8 proc. ogółu społeczeństwa posiadającego jakiekolwiek zobowiązania w instytucjach finansowych. Najczęściej klienci interesują się możliwością uzyskania szybkiej pożyczki poza sferą bankową, jeśli wcześniej uzyskali odmowę udzielenia kredytu przez bank. Polacy chętnie też zaciągają szybkie pożyczki internetowe, pozwalające na pozyskanie pożądanej kwoty środków finansowych bez konieczności wychodzenia z domu.

Pożyczkodawcy wychodzą naprzeciw swoim klientom, oferując kalkulatory pożyczkowe oraz intuicyjne, w pełni przyjazne dla użytkowników systemy pożyczkowe. Za ich pośrednictwem można wyliczyć, na jaką pożyczkę może sobie pozwolić klient i jakie będą jej sumaryczne koszty. Niskie dochody, brak pracy czy zadłużenie w banku nie są absolutną przeszkodą dla firm pozabankowych w udzielaniu takim klientom pożyczek. Formalności kredytowe są przy tym ograniczone do absolutnego minimum. Często do otrzymania pożyczki wystarcza dowód osobisty oraz wypełnienie prostego formularza i dokonanie weryfikacji tożsamości, za pomocą symbolicznego przelewu bankowego.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~aga

no to ci promocja nic tylko brac