Są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach

Image

Stalowowolskie przedszkola mają jeszcze wolne miejsca. Tylko jedna placówka ma już zamkniętą rekrutację. Sprawdź, gdzie możesz zapisać swojego maluszka.

Na rok szkolny 2016/2017 można jeszcze zapisywać dzieci do przedszkoli do niemal wszystkich placówek w mieście. Oto lista miejsc wolnych:

Przedszkole nr 1, ul. Niezłomnych 2A- 8 wolnych miejsc,

Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy 5, ul. Ks. J. Skoczyńskiego 5- 12 miejsc,

Przedszkole nr 4, ul. Wańkowicza 71/1, 31 miejsc,

Przedszkole nr 5 im. Juliana Tuwima, ul. Mieszka I 5- 8 miejsc,

Przedszkole nr 6, ul.Partyznatów 10- 16 miejsc,

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej, ul Ks. J. Popiełuszki 29a- 17 miejsc,

Przedszkole nr 9, ul. Al. Jana Pawła II 5- 10 miejsc,

Przedszkole nr 10 im. Marii Kownackiej, ul. Al. JP II 11- 9 miejsc,

Przedszkole nr 11, ul. Al. JP II 6- 12 miejsc,

Przedszkole Integracyjne nr 12 im. J.Ch. Andersena, ul. Okulickiego 20- 13 miejsc,

Przedszkole nr 15, ul Obrońców Westerplatte 1- 24 miejsca,

Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori, ul. Poniatowskiego 3- 38 miejsc.

Jedynie w Przedszkolu nr 3 przy ul. Poniatowskiego 57 nie ma już wolnych miejsc.

Są też wolne miejsca (dla dzieci 5 i 6- letnich) w 2 oddziałach przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych: w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. M. Kopernia, ul. Okulickiego 14- 32 miejsca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II, ul. Poniatowskiego 55- 43 miejsca.

Decyzją Prezydenta Miasta Stalowa Wola w roku szkolnym 2016/2017 zostaną uruchomione dodatkowe oddziały przedszkolne w pozostałych szkołach podstawowych, jeżeli do oddziału przedszkolnego zgłosi się minimum 15 dzieci (5 i 6- letnich).

[AB]

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~tata

Nauczycielki na prawdę bardzo fajne, ale dalej ... wiele życzeń, nie chcę na prawdę ujmować przedszkolu. Nauczycielki jak z bajki

~babcia

Też tak uważam. Trójka jest ok. Przyprowadzam później, nikt sie nie czepia, sniadanie wnukowi przyniosą, są bardzo miłe, pełna kultura. Wnuk tez zadowolony, chce isc też w sobote i niedziele. Fajne przedszkole polecam

~Jolka

Faktycznie maja dobra opinie. Moja Maja bardz chetnie tam chodzi

~rodzic

W przedszkolu Nr 3 są najlepsze nauczycielki. Przyjazne dzieciom i rodzicom, bardzo miłe. Uczą też literek, nie robią pokazowych popisów. Tam liczy się dziecko, a nie dyplomy ogólnopolskie. To chyba najlepsze przedszkole, dlatego trudno tam się dostać. A teraz tylko tam nie ma miejsc. A szkoda, moja sąsiadka powiedziała, że tam zapisze syna, albo nigdzie. A tu nie na miejsc. Szkoda. Mogli by coś wymyślić, poszerzyć to przedszkole. Przecież jest murowane, zdrowe, duży plac zabaw.

hipek250

pochodzic po stalowej jak sa miesjca i wziasc dzieic od rodzicow i do przedszkoli nawet przyjmowac 2 latki

~matka

Jeśli dokumenty o przyjęcie dziecka do przedszkola we wrześniu 2016r można składać do 29 marca 2016 to jakim cudem już jest wiadomo, że nie ma miejsc?
Przecież powinno być to dopiero wiadome w kwietniu 2016.

Czemu w niektórych szkołach zlikwidowano "zerówki" przecież są tak świetnie przygotowane szkoły jak np. PSP Nr 5 gdzie i klasy są przytulne a i pani, które prowadziła kiedyś zeróweczkę w tej szkole świetnie przygotowana do pracy nawet z 5- latkami.

~Dede

Nie podoba się wam że nie ma w przedszkolach miejsc dla 3 latkow, a kto w październiku głosował na pis który akurat zapowiadał ze do tego doprowadzi.

Mela

A w zlobku miejsc brak i coz rocznymi dziecmi?

~WCZASY

Przeżyj przygodę swojego życia i już dziś pojedź na wspaniałe wakacje: utn.pl/uOZMf

~Trytytka

Błędne informacje! w Przedszkolu nr 10 jest 6 miejsc i to nie są miejsca wolne tylko tyle ile możne przyjąć. Tak szczerze mówiąc to tych miejsc już nie ma, bo są kryteria, a te zajmą osoby w trudnej sytuacji materialnej, a takich nie brak w naszym kraju.

~Trytytka

Błędne informacje! w Przedszkolu nr 10 jest 6 miejsc i to nie są miejsca wolne tylko tyle ile możne przyjąć. Tak szczerze mówiąc to tych miejsc już nie ma, bo są kryteria, a te zajmą osoby w trudnej sytuacji materialnej, a takich nie brak w naszym kraju.

~Matka

Dokladnie to nie wolne miejsca tylko ilość miejsc...chory kraj chore prawo...zerówki zostają powtarzają rok...W szkole brak 1 klas...A 3 latki nie mają w przedszkolu miejsca....przy prowadzimy je we wrześniu panu prezydentowi pod gabinet☺

jzm

to nie wolne miejsca, tylko tyle dzieci może przyjąć przedszkole. Kto to pisał?

~Kasia

Dziwne bo termin złożenia dokumentów mija końcem marca a rekrutacja w kwietniu.

~mama

Na Wankowicza tyle wolnych miejsc ! nie dziwie sie bo tam gloryfikowane sa dzieci rodziców zamożnych,jak jestes przecietniak lub biedak to Pani dyrektor da ci to odczuć :( przedszkole ma super lokalizacje cisza spokoj.Fajny plac zabaw,sala gimnastyczna waruki ok,panie fajne, moja corcia juz wyszla z tego przedszkola ale ukochana pani Halinka zapewne przytula inne dzieciaczki,Pozdrawiam pania Halinke.