Najpiękniejsza Polka ze St. Woli!

Image

Jeśli ktoś do tej pory uważał, że w naszym mieście nie ma najpiękniejszych w kraju kobiet, teraz musi zmienić zdanie, bo o to Julia Torla została Miss Polski! Najpiękniejsza Polka mieszka w Stalowej Woli.

- ZOSTAŁAM MISS POLSKI NA WÓZKU !! Dziękuję moim znajomym, którzy dopingowali mnie przy każdym wejściu i zrobili jedyne takie transparenty! :))) Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy głosowali smsami:) jeszcze w to wszystko jeszcze nie wierzę- pisze na fb Miss Polski, Julia Torla.

To jednak nie wszystko. Julia nie tylko spodobała się jury, bo i publiczność uznała, że reprezentantka ze Stalowej Woli nie ma sobie równych. Julia Torla zdobyła więc również tytuł miss publiczności.

Organizatorem konkursu była Fundacja Jedyna Taka, przy współpracy z Fundacją PZU, oraz Bemowskim Centrum Kultury.

Julia Torla jest tegoroczną maturzystką z Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. W grudniu 2012 roku uległa wypadkowi, w wyniku którego doznała paraliżu obu nóg. Jedyną szansą na to, aby mogła wrócić do zdrowia jest rehabilitacja, która przez 1,5 roku przynosi systematyczne efekty. Przyjaciele, koleżanki i koledzy, rodzina Juli organizowali różne akcje, by uzbierać środki potrzebne na rehabilitację. Z myślą o dziewczynie w Stalowej Woli odbył się koncert charytatywny w Miejskim Domu Kultury w 2013 roku. Środki zbierane były też wśród uczniów szkoły, a także w ramach 1%. Wszystko co udało się uzbierać, pochłonęły koszty rehabilitacji.

Nagrodę dla Miss Polski na wózku 2014 ufundowali Quickie wózek Helium, nagrodę dla Miss Publiczności w postaci pięciodniowego pobytu dla dwóch osób ufundował ośrodek Max-Jarnołtówek.

Obrazek Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mieszkańcy

Stalowa Wola jest dumna!Wszystkiego Najlepszego Julcia.

~MMM

Gratuluję , życzę samych jasnych i dobrych dni w życiu. Jesteś piękna!!!!!

~mama

Ja też serdecznie Ci gratuluję-jestem mamą Twojego rówieśnika. Życzę powodzenia w życiu i szybkiego powrotu do zdrowia.Żebyś mogła boso pobiegać po plaży i zawsze była szczęśliwa.A mama patrząc na to wszystko z nieba i była z Ciebie dumna!

Cudny Lolo

BRAWO!!!!!
GRATULACJE !!!!

~FYI

Zycze powrotu do zdrowia, wszystko bedzie dobrze.

~Obcy

Gratulacje! Bardzo się cieszę razem z Tobą Julio z tego tytułu ale najbardziej życzę Ci z całego serca szybkiego powrotu do pełnego zdrowia!

~mar

Gratulacje! Tytuł trafił w bardzo dobre ręce, dla ślicznej, uroczej, inteligentnej, a przy tym niezwykle skromnej dziewczyny. Julka wszystkiego najlepszego! Raz jeszcze gratuluję!


PS. Do kretyna o nicku gość: chciałbym cie dorwać wypierdku, żeby ci d****o skopać, buraku jeden

~leśnik

Śliczna dziewczyna, Gratulacje

~szymon

Gratulujemy !!!

~Krysia

Super, że wygrał ktoś ze stalowej!

~lili

pieknie, gratulacje!

maria118

Wielkie wielkie gratulacje !!!

~monia

Gratulacje!!!

~duszek

Gratulacje umiech