Zwycięska „Victoria”

Image

Zdobywczynią srebrnego medalu była Oliwia Pakuła, która w biegu na 600 m juniorek młodszych uzyskała wynik 1:37.40. Oprócz Oliwii, jeszcze dwóch zawodników „Victorii” uplasowało się w finałowej pierwszej dziesiątce. Czwarte miejsce a więc tuż za podium, uzyskał Bartłomiej Stój. Zawodnik rywalizował w pchnięciu kulą. Na tych mistrzostwach miał bardzo dobry wynik, to prawie jego „życiówka” – cieszy się Stanisław Anioł, trener KKS „Victoria”. Dziewiąte miejsce w chodzie na 3000 metrów, uzyskała Bogna Grębowiec.

Pozostałe wyniki naszych zawodników: Aleksandra Barszcz, 15 miejsce w biegu na 600 m. Agata Brzóska, 16 miejsce w biegu na 400 m. Beata Krawiec, 17 miejsce w biegu na 400 m. Marta Maślach, 18 miejsce w biegu na 400 m. Angelika Sarna, 18 miejsce w biegu na 1000 m.

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych odbyły się w Spale, od 25 do 27 stycznia. Nasza ekipa była mniej liczna w tym roku. Część zawodników wyeliminowała choroba, inni przygotowują się do startu w przełajach – informuje Stanisław Anioł. Mimo że w ubiegłych latach wyniki były lepsze to jednak Stanisław Anioł, prezes i trener KKS „Victoria”, cieszy się z medalu uzyskanego w piętnastym roku działalności klubu. W lutym odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Trenerzy i zarząd „Victorii” liczą na zdobycz medalową Danuty Urbanik.

Zawodnicy „Victorii” wkrótce udadzą się na obóz, a już 2 marca w Stalowej Woli odbędą się mistrzostwa w biegach przełajowych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =