Stalowa Wola przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia
Za niespełna miesiąc najpiękniejsze ze świąt. Na ulicach Stalowej Woli montowane są już iluminacje. Wiemy kiedy miasto rozbłyśnie bożonarodzeniowymi światełkami.
Od kilku dni na miejskich latarniach montowane są ozdoby świąteczne. Stalowa Wola, jak co roku, rozbłyśnie milionem świateł. Pojawią się choinki, renifery, pociąg, gigantyczne bombki, paw, gwiazdy, aniołki i wiele innych. Światełka są led- owe, energooszczędne. Dzięki nim nasze miasto będzie bajkową krainą bożonarodzeniową.
Kiedy nastąpi włączenie iluminacji? Spytaliśmy o to prezydenta Lucjusza Nadbereżnego. Okazuje się, że stanie się to już w niedzielę 7 grudnia, wraz z miejskimi Mikołajkami, które odbywać się będą na Rynku w Rozwadowie. Będzie mnóstwo atrakcji, będzie kiermasz, będzie święty Mikołaj. Nie możecie się doczekać świątecznej atmosfery?
Zobacz również Wielka świąteczna akcja na rzecz KOTÓW i PSÓW. Pomożecie?.
Przewiń do komentarzy











Komentarze
Lucek lampy zapal bo ciemno rano,pamietaj ostatnia juz kadencja$$$$$ha ha hura nic w tym miescie nie zrobiles
Niech włodarze miasta wymuszą od służb komunalnych żeby wreszcie posprzątali liście które w niektórych , centralnych rejonach miasta nie były tej jesieni ani raz !!! grabione !