Jesienne porządki na błoniach nad Sanem

Image

Piękna, słoneczna pogoda sprzyja działaniom na świeżym powietrzu. Czas na porządki i przedzimowe działania. Odwiedzacie nasze piękne błonia? Jesienią jest tam szczególnie uroczo.

Po lecie i znacznej eksploatacji ławek stojących nad Sanem, czas doprowadzić je do stanu pierwotnego i zabezpieczyć przed zimą.

- Ekipa Miejskiego Zakładu Budynków w Stalowej Woli przeprowadza czyszczenie i malowanie wszystkich ławek na nadsańskich błoniach. To dzięki takim pracom infrastruktura rekreacyjna może służyć nam wszystkim w najlepszym stanie przez cały rok! Zachęcamy wszystkich do spacerów i korzystania z uroków Błoni. Pamiętajcie o poszanowaniu odnowionych ławek- apeluje Miejski Zakład Budynków.

Póki nie ma pluchy, póki słońce często wychodzi na nieboskłon, łapcie dobrą energię i witaminę D. Miłego obcowania z przyrodą!

Przewiń do komentarzy












Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Adam

Na wilgotne drewno nanieść farbę,to tylko człowiek z wykształceniem gastronomicznym ,może takie prace wykonac zmarnowane pieniądze ,robota zryta

~Mirek

Pracownicy MZB robią to za darmo, jeszcze kupują na to farby bo UM im nie płaci a wymaga. Jeszcze z w tym roku UM zalega im ogromne pieniądze, kasa pusta, ledwo wypłacił za ubiegły rok.

~Karol

A wiatr powieje liście na świeżo pomalowane pomalowane ławki...głupota. Takie rzeczy robi się na wiosnę . Ale to przecież za pieniądze podatnika.

~Login

Powtórnie do ~taka prawda
Przepraszam za błąd językowy .... oczywiście miało być ...zlasowały !

~Login

Do ~taka prawda
Piszesz takie słowa ...farba którą używamy ...! Ty używasz farby jedynie do wąchania jej oparów co zresztą można stwierdzić czytając twoje d.powlazłe wypociny ! Przerzuć się na coś bardziej ekologicznego bo opary farby już dawno zlasoawły ci pod czerepem !

~Malarz

Geniusz tylko kładzie na świeżo malowaną ławkę karteczkę.

~menel

Ki‎bo‎le‎ z‎ R‎JA‎ z‎de‎mo‎lo‎wa‎li‎ m‎i ‎ca‎łe‎ m‎ie‎sz‎ka‎ni‎e ‎i ‎po‎sz‎li‎, ‎a ‎ki‎ed‎y ‎o ‎ty‎m ‎pi‎sz‎ę ‎i ‎py‎ta‎m ‎o ‎ra‎dy‎, ‎to‎ u‎su‎wa‎ją‎ t‎em‎at‎y ‎do‎ k‎os‎za‎. ‎Te‎n ‎po‎rt‎al‎ j‎es‎t ‎po‎wi‎ąz‎an‎y ‎z ‎ni‎mi‎ a‎lb‎o ‎to‎ i‎ch‎ k‎um‎pl‎e.‎ J‎uż‎ t‎rz‎ec‎i ‎mi‎es‎ią‎c ‎ży‎ję‎ b‎ez‎ k‎uc‎hn‎i ‎i ‎be‎z ‎ła‎zi‎en‎ki‎, ‎w ‎ku‎pi‎e ‎gr‎uz‎u ‎i ‎py‎łu‎.

~Iskra

Ale tych ławek powinno być na błoniach znacznie wiecej! Wielokrotnie ten temat był poruszany i nic się nie zmienia... Często ludzie chcą posiedzieć , a nie tylko dreptać i spacerować. Nie kazdy też moze być w ruchu przez dłuższy czas. Czy to tak trudno zrozumieć?? Również wiecej drzew DAJĄCYCH cień powinno zostać nasadzonych. Uda się?

~taka prawda

do beee, lemi ngu głupi w całej POLSCE teraz takie remonty w parkach są robione. Co mają noicne przymrozki raz na caly miesiąc z tymi remontami jak farba którą używamy wysycha w ciągu godziny.

~Beeee

Jesienne? To chyba po zimie, na wiosnę robi się takie prace? Przez okres jesienno zimowy to będzie niszczało, więc cała robota jak psu w D wsadził. Jak zawsze zresztą...

~Kacynski

kto głupi jak liście lecą na ławki i mróz nocą spęka farbę maluje ławki?