Remont Podwórka dla Pława na finiszu!

Image

Trwa generalny remont Podwórka dla Pława. Bo kiedyś trzeba odnowić plac zabaw, by znów służył przez kolejne lata.

Ten duży plac zabaw znajduje się na osiedlu Pławo, między dużym skupiskiem bloków mieszkalnych i jest jednym z najbardziej eksploatowanych miejsc rekreacji w naszym mieście. Został oficjalnie otwarty 1 maja 2021 roku. Wartość zadania wyniosła wtedy 2,15 mln zł. Dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wyniosło 453 648 zł.

Prace modernizacyjne wykonano na tym wielkim placu zabaw już rok później. O miejsce dba regularnie dokonując napraw Miejski Zakład Budynków.

- Kolejnym ważnym etapem prac prowadzonych przez MZB w Stalowej Woli był demontaż, piaskowanie, malowanie i ponowny montaż urządzeń siłowni plenerowej. Obecnie prace są już na ukończeniu. Trwa uzupełnianie nawierzchni bezpiecznych, a to oznacza, że już wkrótce będzie można znów korzystać z aktywności na świeżym powietrzu w tym miejscu! Dziękujemy za cierpliwość i do zobaczenia na Podwórku!- informuje administrator, Miejski Zakład Budynków w Stalowej Woli.

Na Podwórku dla Pława znajdują się: huśtawki, zjeżdżalnie, linarium, ścianka wspinaczkowa, trampoliny, piaskownica z zadaszeniem, siłownia plenerowa i fontanna posadzkowa.

Przewiń do komentarzy












Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Jasiek

Zniszczony bo rodzice dzisiaj dzieci CHOWAJĄ a nie WYCHOWUJĄ. Zero poszanowania dla czyjejś pracy i wspólnego dobra - BYLE JA, BYLE MI, BYLE NIE MNIE

~Bartek

WC budujmy. Place zabaw przenieść do parków.

~Mieszkanka

Na innych osiedlach remontujemy się nowe a my na Orzeszkowej,Żeromskiego nie możemy się w ogóle doprosić placu zabaw dla dzieci gdzie nie ma wcale a tyle było obiecane a teraz nikt nawet palcem nie kiwnie tym dzieciom nie trzeba

~WyborcaPO

@WyborcaPiS: Nie kto mieszka, ino kto przychodzi...

~WyborcaPiS

dopiero co oddany i najbardziej zniszczony o czym to świadczy ? kto tam mieszka na tym osiedlu ?