Odnowią plac w Nisku


Starosta Niżański Robert Bednarz oraz Wicestarosta Adam Mach podpisali umowę na zadanie pn. „Przebudowa nawierzchni placu przy Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku” – Etap I.
Wykonawcą inwestycji jest Paweł Lach z Szyperek. Zakres prac obejmie m.in.: wykonanie powierzchni z betonu asfaltowego, wykonanie oświetlenia terenu z okablowaniem, wykonanie koryta wraz z ustawieniem studzienek kanalizacyjnych oraz montaż bramy wjazdowej z furtką.
W tym samym dniu został przekazany plac budowy na w/w inwestycję, która ma się zakończyć w połowie października 2017 r.
Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie 490 000 zł.
Komentarze
Mało negatywnych wpisów. Co z wami? Chyba nie ma inwestycji zaplanowanych przez miasto, które nie byłyby oprotestowane. Proponuje nic nie robić.
czy nie ma odważnych włodarzy w nisku by w koncu wykonac od podstaw kanalizacje na głównej drodze .a nie topic od lat miliony złotych w ciaz zapadajacy sie asfalt.czy ma dojsc do tragedi.
a trawe na xielono to kto pomaluje centralnie wasza centralnosc