Zatrzymany sprawca zabójstwa


Po kilku dniach żmudnej pracy dochodzeniowo-śledczej niżańscy funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanego o zabójstwo 89-letniej mieszkanki Racławic. 21-letni mężczyzna, pochodzący z tej samej miejscowości, został zatrzymany w piątek rano. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
Przez kilka dni niżańscy policjanci intensywnie poszukiwali sprawcy zabójstwa, do którego doszło w sobotę 8 lipca. W sprawie zostało przesłuchanych wielu świadków, sprawdzana była każda najdrobniejsza informacja, która mogła pomóc w zatrzymaniu zabójcy.
Praca policjantów przyniosła efekty, mężczyzna podejrzany o zabójstwo 89-letniej mieszkanki Racławic został ustalony. W piątek rano policjanci weszli do mieszkania 21-letniego mieszkańca tej samej miejscowości. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut zabójstwa. Przyznał się i opisał przebieg tego tragicznego zdarzenia.
21-latek zadał kobiecie kilka ciosów młotkiem w głowę. Narzędzie zbrodni zakopał w lesie. W trakcie prowadzonego postępowania podejrzany wskazał miejsce jego ukrycia. Policjanci zabezpieczyli przedmiot użyty do przestępstwa. Mieszkaniec Racławic został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.
Komentarze
Licht bylo sledczym zostac a tak sie tu na forum marnujesz
Do Leśnik: nie trafiłeś😉,jeszczem dalej ulokowany niż stalowa
Krzyś się nabrzdyngolił i chce zabrać głos tylko nie widział gdzie pisze i wyszło jak wyszło.
oD KŁAMANIA DOSTAŁEM ROZWOLNIENIA I ZROBIŁEM KLEKSIKA W RAJTUZKI:(
Dobrze mówiłem ,ze ja zabił ten pedofil.
czy to coś było przybłędą,którą inny ktoś adoptował?
kara śmierci rozwiązałaby wiele spraw
Tak czułem, że to ktoś z okolicy.
To osiedlowy ćpun a takiemu nic nie zrobią. Wyślą na leczenie i po 2 latach wróci niby wyleczony.
czapa dla śmiecia darmozjada i po sprawie
Ale on nie sam popełnił to przestępstwo tylko z kolegami, którzy zdążyli zwiać za granicę. Będziemy się czuć bezpiecznie jak złapie policja wszystkich drani.
Władek ty chyba jesteś ze stalowej...
menda powinien dostać kulkę i tyle co do sprawiedliwości
W tym powiecie nizanskim to nawet nie potrzeba ahmeda i jego przyjaciol z bombowymi niespodziankami. Miejscowi sa na podobnym poziomie intelektualnym mieszczacym sie pomiedzy sloikiem ogorkow kiszonych, a imadlem takie cos nazwac zwierzeciem bedzie obraza dla zwierzat. Przyszla taka ameba i zabila babcie mlotkiem, bo ta osmielila sie zwrocic uwage temu czemus aby nie przeklinalo.
Zwyrodnialec i najwyzszy wymiar kary!
Wyrazy szacunku dla pracy policji.Ale tak sobie marzę,gdyby zatrzymania dokonali ludzie od Kamińskiego to może On by popełnił samobójstwo .A potem wyczyścił broń z odcisków tak jak pani Blida?
Chyba zartujesz, oddac go do dyspozycji rodzinie zamordowanej oraz dac im ten mlotek
25 lat wiezienia i przez ten czas codziennie powinien dostawac tym mlotkiem w łeb