Zatrzymany po 9 latach

Image

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od 2004 roku. Mieszkający aktualnie we Włoszech 31-latek poszukiwany był na podstawie 4 listów gończych i europejskiego nakazu aresztowania. W chwili zatrzymania miał przy sobie narkotyki.

Mężczyzna od listopada 2004 roku poszukiwany był przez wydział kryminalny w Stalowej Woli na podstawie listów gończych wydanych przez prokuraturę i sąd rejonowy. Od 2009 roku poszukiwany był również na podstawie europejskiego nakazu aresztowania. Mieszkał na terenie Włoch, a do Polski przyjechał odwiedzić rodzinę.

Policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację o pobycie poszukiwanego na terenie Rzeszowa. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas zatrzymania przy 31-latku funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do Zakładu Karnego w Załężu. Teraz odpowie dodatkowo za posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Wcześniej był poszukiwany za włamanie, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu oraz dwukrotnie za jazdę pod wpływem alkoholu.

Źródło: KPW

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ssssssssss

,,Zatrzymany go po 9 latach" hahaha po jakiemu to

~siwy

Noto się doigrał