Dzieci otrzymały odblaski

Wczoraj w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli, policjanci oraz pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Stalowej Woli spotkali się z uczniami klas I. Była to okazja do rozmów, jak należy się zachowywać w określonych sytuacjach oraz o bezpieczeństwie na drodze podczas zbliżających się zimowych ferii.
background:#FAF9F9"> Celem wspólnie zorganizowanego spotkania było między innymi uświadomienie najmłodszym dzieciom zasad bezpieczeństwa na drogach podczas zbliżających się zimowych ferii oraz promowanie wizerunku Unii Europejskiej, a także inwestycji realizowanych ze środków unijnych.
font-family:Arial;color:#4C4C4C;background:#FAF9F9">Była też rozmowa o tym, jak należy się zachowywać w określonych sytuacjach w szkole i na podwórku, a potem przeprowadzono konkursy. Wszystkie dzieci otrzymały przygotowane przez organizatorów elementy odblaskowe.
Źródło: KPP
Komentarze