Dzień dziecka ze stalowowolska Policją

Image
[mini][/mini]

Policjanci ze Stalowej Woli zaproszeni przez dzieci z Przedszkola nr 4 wzięli wczoraj udział w imprezach plenerowych zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. Dzieci bawiły się wspólnie z policjantami, korzystając z przygotowanych przez nich atrakcji.

Głównym celem pikniku było poszerzenie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa wśród przedszkolaków, a także wspólna zabawa z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy dla dzieci przygotowali szereg atrakcji. Stalowowolscy policjanci na tej plenerowej imprezie zaprezentowali motocykl i radiowóz. Dzieci mogły zobaczyć także wyposażenie policjantów, którzy zabezpieczają imprezy masowe.

Zainteresowanie i radość sprawiła najmłodszym możliwość dotknięcia pałki służbowej, przymierzenia czapki, trzymania kajdanek czy wejście do radiowozu. Jednak najbardziej najmłodszym podobał się policyjny motocykl. Dzieci dowiedziały się także o różnych zagrożeniach czyhających na najmłodszych. Policjanci przekazali im uwagi dotyczące bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji, czego dzieci chętnie słuchały, po czym zadawały im pytania.

Źródło: KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =