Czarny Piątek

Dziś popołudniu doszło do dwóch wypadków. Najpierw około godz. 17.00 doszło do zderzenia skutera firmy Honda z samochodem osobowym Opel Astra na ul. Niezłomnych, około godziny później do wypadku na ul. Piaskowej, na osiedlu Widok.
Prawdopodobną przyczyną pierwszego wypadku było niezastosowanie się samochodu osobowego marki Opel Astra do znaku drogowego Stop, wymuszając pierwszeństwo, w skutek czego zderzył się z motocyklistą jadącym ul. Niezłomnych. Na miejsce przyjechał patrol policji, straż pożarna i karetka pogotowia. Kierowcy samochodu i jego pasażerowi nic się nie stało, motocyklista został przewieziony do stalowowolskiego szpitala.
Według policji przyczyną drugiego wypadku na osiedlu Widok było również niezastosowanie się, tym razem rowerzysty, do znaku drogowego Stop. Rowerzysta jadący ul. Okrężną, będącą ulicą podporządkowaną, wjechał pod koła samochodu osobowego marki Lancia. Kierowcy samochodu nic się nie stało, zaś rowerzysta z obrażeniami wielonarządowymi- połamanymi kończynami został przewieziony przez pogotowie do szpitala.
Policja cały czas robi dochodzenie na miejscu zdarzenia obu wypadków. Ruch w obu częściach miasta był sparaliżowany, obecnie został włączony do użytku.
[KajBel]Przewiń do komentarzy












Komentarze
"doszło do zderzenia skutera firmy Honda"
Marki honda!!!
Też jeżdżę podobnym skuterem i wiem że inni użytkownicy 4 kółek nie są przyzwyczajeni do motocykli i często ich nie dostrzegają..
Jeszcze po południu był trzeci wypadek zakwalifikowany jako kolizja: Na Metalowców rozpedzony kierowca stracił panowanie i sciął drzewo.