Gdzie parkować?

Image

Nie dość, że mieszkańcy bloków wciąż cierpią na brak miejsc parkingowych, to jeszcze niektóre z nich są blokowane przez przyczepy kempingowe. Stalowowolanie są wściekli, że właściciele domków na kółkach są tak bezmyślni i bezczelni.

Przy ulicy Staszica 18 na parkingu stoją dwie przyczepy. Ponieważ są szersze niż zwyczajowy samochód a i ich zaparkowanie wymaga więcej przestrzeni, zajmują one trzy miejsca parkingowe. A miejsca tutaj zdecydowanie nie jest zbyt wiele, bo przygotowano jedynie 20 stanowisk na 50 mieszkań. Lokatorom pozostaje więc już tylko 17 miejsc parkingowych, a to zdecydowanie za mało.

Obecność przyczep na parkingu to nie tylko objaw braku wyobraźni i sąsiedzkiej wyrozumiałości ich właścicieli, ale i jawne złamanie przepisów. Przed postojem stoi bowiem bardzo widoczna tablica zakazująca parkowania wozów kempingowych. Cóż w takiej sytuacji poradzić?

Właścicielem parkingu jest Urząd Miasta. Zarządca bloku przy Staszica 18, Miejski Zakład Budynków o problemie z brakiem miejsc wie i pracuje nad jego rozwiązaniem. Lokatorom poleca zgłaszanie sprawy również do Urzędu Miasta. Czy po interwencji mieszkańców przyczepy znikną i skończy się wyścig o wolne miejsce na parkingu?

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~antyburakteam

Burakom w autach mówimy stanowcze NIE!

~jan

Mieszkańcy Poniatowskiego 21 i 23 tez się wszedzie panoszą i stawiają po drugiej stronie ulicy (poniatowskiego 34-42). Jak u siebie nie ma miejsca to od razu nawijka i pod punktowce - STAWIAJCIE PO SWOJEJ STRONIE ULICY. Jak u nas nie ma miejsca to nikt nie jedzie pod Pon. 21 parkowac!!!!! Tylko szuka miejsca żeby innym nie przeszkadzać - nauczcie się wreszczie że jak u siebie nie ma miejsca na samochód to parkuje się na osiedlu obok ale nie chamsko na czyimś miejscu!!!!!

~szczepan

Tragedia to jest dla mieszkańców bloku 5 przy ul.żwirki i wigury ....dla tego bloku wcale nie ma parkingu i jest wolna amerykanka. Samochody stoja miedzy drzewami na trawniku, zastawiają śmietnik i co rano panowie od wywozu śmieci trąbią o miłościwe usunięcie samochodu sprzed śmietnika.

~ssss

To jest nic. Za lotosem stoi ciężarówka i 3 albo 4 dodatkowe samochody tego samego właściciela. W tym jeden uziemiony od tamtego roku. To jest coś umiech

~JPII 16

A ja mam prośbę do kierowców parkujących na dużym parkingu przy Al. JPII 16, a konkretnie do posiadaczy: Citroena C3, Matiza i Cinquecento, aby parkując zajmowali jedno miejsce a nie dwa. Wygląda to tak: są cztery miejsca parkingowe, zajeżdża któryś z ww. swoją ogromną przecież furą i staje okrakiem na "linii" zajmując dwa miejsca. Panowie, trochę szacunku dla innych, na jednym miejscu swobodnie mieście się 5-metrowy samochód a wy zajmujecie od razu dwa? A jak nie umiecie parkować to jedźcie na plac manewrowy się podszkolić, to naprawdę nie jest takie trudne. Dziękuję.

tabaza

ja zparaszam na poniatowskieog na skrarpe ,tu jest dopiero parking umiech pada deszcz to wysiadasz w blocie ,glinie ,waskie jeszcze za czasów komuny .Moze tym rejonem sie w końcu ktos zaintersuje szczególnie SBM

~lolaaaa

zapraszam na śródmieście dokładnie, konkretnie tutaj koło "solidarności" gdzie śietnik stoi na środku parkingu.. ! przyjedzcie i o tym też napiszcie

cyklista

przyjedzcie pod bloki przy ulicy niezłomnych 2 tam zaparkować to dopiero miszczostwo świata ale władze to w......i

~stalowa wola

Idiotyczny tekst. Przyczepy są zarejestrowane i mają prawo stać na parkingu. Tak samo jak inne pojazdy.