Palikot i brzozowa tablica w Stalowej

Image

Janusz Palikot, lider Ruchu Palikota zamierza przyjechać do Stalowej Woli. Jego wizytę zaplanowano na 14 kwietnia.Informację taką podał przewodniczący stalowowolskiego ruchu- Tomasz Czerepak.

Jak dowiedziała się nasza redakcja, spotkanie odbędzie się w Szkole Muzycznej. Dokładna godzina o której odbędzie się spotkanie ze znanym z kontrowersyjnych wypowiedzi posłem podana będzie do wiadomości w najbliższym czasie. Wiadomo jednak, że wizyta ta wchodzi w zakres cyklu spotkań z wyborcami na Podkarpaciu. Palikot będzie towarzyszył przedstawicielowi ruchu w spotkaniach w Stalowej Woli i w Rzeszowie.

Podczas spotkań przyjmowane będą postulaty i uwagi obywateli względem panującej sytuacji w kraju. Zapisywane będą one na brzozowej tablicy. Pomysł ten może budzić wiele kontrowersji z uwagi na znamienność tego gatunku drzewa na nastroje w kraju po katastrofie Smoleńskiej.

Poprzednio Janusz Palikot był w Stalowej Woli w ramach kampanii przez jesiennymi wyborami parlamentarnymi. W naszym mieście na jego ruch głosowało 8,5 proc. wyborców.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~wibrator

Dużo krzyczy mało robi... takich jest pełno w naszym pięknym rządzie..

~12345

Wezcie tego platformersa i jego młodych idiotów z naszego miasta, bo po dzisiejszym pokazie "bezstronnosci" w sejmie ludzie go mogą zlinczowac na rogatkach razem z pedałami którzy go tu zaprosili.

~jancio

przebieraniec z PO niech weznie ze sobą laske posła grodzką i cwela biedronia ot polska elita polityczna

~hen

Po Tusku następny de..il na horyzoncie. Przecież w tym kraju jest tylu mądrych ludzi. Dlaczego oni nie garną się do polityki. A no dlatego że w tym właśnie kraju polityka to koryto z którego można nakraść ile się da / przekręty, łapówki itp. /.Wykorzystują więc to największe męty- mają tu bezpieczne pole do popisu.

~hasło

"Pomysł ten może budzić wiele kontrowersji z uwagi na znamienność tego gatunku drzewa na nastroje w kraju po katastrofie Smoleńskiej."

WWWWWWWW TTTTTTTT FFFFFFFF??

Zgodnie z panem pismakiem Polacy nagle przestali lubić brzozy? Złoszczą się gdy idą parkiem albo i zasępiają spacerując polanami?

Czyli że już niedługo jąkanie się będzie przejawem braku szacunku wobec Korwina-Mikke, a popełniane błędy ortograficzne będą jawną obelga prezydenta Komorowskiego? Brawo!