IT zachęca spawalników

Image

Inkubator Technologiczny przygotowuje kolejne szkolenie. Tym razem skorzystają na nim spawalnicy.

Innowacyjne szkolenie spawalników to już kolejna propozycja Inkubatora Techonologicznego w Stalowej Woli adresowanego do branży narzędziowej. Do tej pory skupiano się na podnoszeniu wiedzy fachowej, teraz nadszedł czas na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Stalowowolski IT stale organizuje konferencje i szkolenia. Ostatnie miało miejsce 15 marca. Zorganizowane było we współpracy z firmą STAWOSAN J. Szczepański Sp. J oraz z firmą FANAS S.A. Na konferencji poruszono kwestie najnowszych metod nacinania gwintów z użyciem gwintowników maszynowych o wysokiej wydajności.

Oprócz wiedzy teoretycznej, uczestnicy mogli również zapoznać się z najnowocześniejszą technologią podczas prezentacji maszyn. Ci, którzy skorzystali z oferty IT nie kryją zadowolenia. Było to dla nich bardzo interesujące spotkanie, a i inkubator zyskał nowe podmioty zainteresowane współpracą.

Kolejne spotkanie szkoleniowo-prezentacyjne zaplanowano na 28 marca. Odbędzie się ono z udziałem spawalników i menadżerów firm wykorzystujących najnowsze technologie spawania. Pojawią się zatem przedstawiciele takich przedsiębiorstw jak CAPILLA, TÜV Rheinland oraz TSA. Zgłoszenia chęci udziału w konferencji można składać 26 bm pod nr tel 15 814 91 90 lub emailowo na adres: biuro_(at)_itstw.pl

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~wacuś

Ci, którzy skorzystali z oferty IT nie kryją zadowolenia. Szkoda tylko że nowe maszyny z tą starą obsługą się psują, może to normalne!!!

~newword

jeszcze raz, znane też po polsku: "der teufel steckt im detail" każda literka coś znaczy więc piszcie prawdę!

~newword

Taki magik co łączy metale spoiną ciągłą i skuteczną zwie się spawaczem, a firma fanas nie istnieje, natomiast jest fanar. Kurde mać, czy cudzoziemcy piszą te artykuły?