Zapachy do domu - jakie marki pałeczek zapachowych wybrać? Dyfuzor zapachowy z patyczkami do wnętrz

Image

Chcesz, żeby twój dom nieustannie pachniał? Wybierz pałeczki zapachowe sprawdzonej marki i delektuj się delikatnym aromatem dzień i noc.

Pałeczki zapachowe kontra świece – co wybrać do domu

Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety i trudno jednoznacznie wskazać lepsze. Świece nie tylko pachną, ale też roztaczają wokół siebie miękkie, ciepłe światło, które potęguje doznania zapachowe. Niestety – świeca, żeby dawała ładny zapach, musi być zapalona. Żywotność świecy zależy od tego, jak często będziemy ją zapalać. Gdyby paliła się non stop, wystarczyłaby ma kilkadziesiąt godzin.

Obrazek


Pod tym względem pałeczki zapachowe zdecydowanie wygrywają, bo ich trwałość, jeśli postawimy na dobrą firmę – np. Cote Noire, to około dwunastu tygodni. Pałeczki pachną niezmiennie przez cały ten czas. Wystarczy je ustawić w odpowiednim miejscu.

Obrazek


Dyfuzor zapachowy z pałeczkami

Stylowy flakon z perfumami, w który wkładamy pałeczki to nie tylko sposób na wprowadzenie do wnętrza unikalnego zapachu, ale też na nietuzinkową dekorację. Dyfuzory zapachowe z pałeczkami pasują do różnych typów wnętrz. Można je ustawić zarówno w salonie w stylu glamour, jak i w sypialni w stylu boho. Pasują też do kuchni, łazienki i jadalni. Ich ekskluzywny wygląd i starannie dobrana mieszanka zapachów sprawiają, że dyfuzor z pałeczkami jest doskonałą propozycją na prezent.

Obrazek


Jakie zapachy królują w domach

To, jaki zapach wybierzemy do domu, jest naszą indywidualną sprawą. Każdy ma swój gust i to nim powinien się kierować. Warto jednak zwrócić uwagę na specyfikę pewnych pomieszczeń. W łazience najlepiej sprawdzi się wyrazisty zapach np. kwiatowy lub cytrusowy. W kuchni, która i tak jest pełna zapachów, najlepiej postawić na naturalność – np. świeżość bawełny. W sypialni przyda się kojący zapach rumianku lub paczuli. Z kolei w salonie można pozwolić sobie na więcej ekstrawagancji, wybierając starannie dobraną mieszankę zapachów, np. kwiatową lub orientalną. Można je znaleźć w ofercie marki Stoneglow.

Obrazek


Gdzie postawić pałeczki zapachowe

Pałeczki zapachowe powinny stać w miejscu widocznym (bo to naprawdę ładna dekoracja), ale i takim, który zagwarantuje jak najlepsze rozprzestrzenianie się zapachu. Na pewno nie powinna to być górna półka, bo zapach „ucieknie” pod sufit. W łazience można ustawić pałeczki bardzo nisko, nawet na podłodze. W salonie czy sypialni dobrze sprawdzi się konsola lub toaletka. W kuchni stół lub blat kuchenny. Aby zapach nie wydostawał się zbyt szybko na zewnątrz, pałeczki trzeba ustawić z dala od okna.

Obrazek


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Monika

Uwielbiam zapachy, ja do domu zazwyczaj niczego nie stosowałam, ale w momencie kiedy w swoim biznesie chciałam dodać zapach który będzie się utożsamiać z moją marką i aroma design pomogło mi to zachciałam również w domu mieć taki wymarzony, delikatny zapach. Poza tym neutralizacja zapachu i aromatyzacja wnętrz rewelacyjnie sprawdza się