Stal Stalowa Wola może wkrótce trafić w prywatne ręce. Rada Miejska zgodziła się na sprzedaż niemal wszystkich akcji piłkarskiej spółki, rozpoczynając tym samym proces poszukiwania inwestora. To przełomowa decyzja dla klubu, którego utrzymanie od lat kosztowało miejski budżet miliony złotych, a którego przyszłość ma teraz zweryfikować rynek.
Rada Miejska w Stalowej Woli wyraziła zgodę na zbycie przez Gminę Stalowa Wola 14 185 akcji posiadanych w spółce Stal Stalowa Wola- Piłkarska Spółka Akcyjna za kwotę 14 mln 185 tys. zł. Miasto zachowa jedną, tzw. złotą akcję mając wpływ na najważniejsze decyzje dotyczące tożsamości klubu i przedstawiciela w radzie nadzorczej.
Zgodnie z przyjętą uchwałą sprzedaż akcji ma umożliwić pozyskanie inwestora, który zapewni klubowi stabilne i długofalowe finansowanie oraz zarządzanie. Akcje zostaną wcześniej wycenione przez uprawnionego rzeczoznawcę, a procedura sprzedaży będzie prowadzona w trybie negocjacji po publicznym zaproszeniu.
Za przyjęciem uchwały głosowało 21 radnych. Jedyną osobą, która wstrzymała się od głosu był radny Andrzej Szymonik.
„Nawet oddanie za darmo byłoby racjonalne”
Podczas dyskusji radny Andrzej Dorosz przekonywał, że samorząd nie powinien dłużej finansować zawodowej piłki nożnej.
- Sądzę, że nawet oddanie za darmo tego klubu byłoby zupełnie racjonalnym wyjściem w naszej sytuacji. Szereg rzeczy by się tutaj samoczynnie wyjaśniło. Skończyłyby się darmowe karnety dla radnych, klub piłkarski mógłby zarabiać na takich stałych pozycjach dochodowych jak sprzedaż pamiątek, z których - o ile się orientuję - na razie nie czerpie dochodu- mówił na sesji radny Andrzej Dorosz.
Radny podkreślał, że nawet ewentualna utrata licencji i konieczność rozpoczynania rozgrywek od niższych lig nie byłaby tragedią.
- Nie robiłbym żadnego problemu z tym osobiście, gdyby się okazało, tak jak pan prezydent Miśko wczoraj wspominał, że będzie się to wiązało z utratą licencji i z zaczynaniem rozgrywek w piątej czy czwartej lidze, bo szereg wielkich klubów taką sytuację przerabiało i one się po 2- 3 latach odradzały- mówił.
W jego ocenie Stalowa Wola nie może sobie pozwolić na dalsze utrzymywanie klubu na obecnym poziomie.
- Uważam, że naszego miasta zwyczajnie nie stać na utrzymywanie drużyny piłkarskiej ze środków miejskich na tym szczeblu. Na rynku stalowowolskim każdy kto pracuje, nie przyjmuje spokojnie wiadomości o poziomie zarobków piłkarzy względem warunków, jakie on ma w pracy takiej czy innej- stwierdził radny.
Dorosz dodał jeszcze:
- Ja osobiście nie uważam, żeby piłkarz trzeciej ligi miał zarabiać kilkanaście tysięcy złotych ze środków miejskich. Pora z tym skończyć.
Prezydent: „To jest test rynku”
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny podkreślał, że uchwała nie oznacza sprzedaży klubu konkretnemu podmiotowi, lecz rozpoczęcie procesu poszukiwania inwestora.
- Jest to próba, próba na bazie doświadczeń innych miast, innych ośrodków piłkarskich, które taki proces prowadziły skutecznie bądź nieskutecznie, ale jednak uważam, że podjęcie takiej próby w naszej sytuacji jest właściwe- mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny.
Włodarz miasta zwrócił też uwagę na potencjał marki Stali Stalowa Wola.
- Klub ma niesamowitą tradycję, ma wartość, która jest wynikiem i tożsamości, ale olbrzymiej wartości dodanej, którą są kibice Stali Stalowa Wola. Mało które miasto, który ośrodek ma taką społeczność kibiców- podkreślił.
Jak zaznaczył, obecny moment jest najlepszy do rozpoczęcia procesu prywatyzacji.
- To jest najlepszy moment. Utrzymanie w II lidze, zakończenie rozgrywek, moment, w którym w Polsce taka dyskusja o finansowaniu zawodowej piłki nożnej trwa. Bez wątpienia jesteśmy ośrodkiem, który ma nie tylko tradycję, nie tylko tożsamość, klimat na piłkę, ale również zespół, który ma niesamowitą infrastrukturę, stadion i zaplecze- mówił.
Udało się bez baraży, a utrzymanie odbyło się bez baraży. Jednocześnie ostudził oczekiwania dotyczące szybkiego znalezienia inwestora.
- To jest zaproszenie, żebyście państwo mieli świadomość, tutaj nikt pod drzwiami nie stoi, to są pewne oczekiwania. Chciałbym wystudzić jakąś pewność w zakresie tego procesu. To nie jest tak, że my mamy kogoś, kto jest tutaj pod drzwiami i czeka, żeby ten klub przejąć- zaznaczył prezydent.
Miasto chce zabezpieczyć najważniejsze elementy związane z historią i tożsamością klubu, chce rozwoju Stalówki i odpowiedniego poziomu rozgrywek. Nowy właściciel musi więc być poważny i myśleć przyszłościowo.
- Będzie on gwarantować dla miasta Stalowej Woli posiadanie złotej akcji, która będzie zabezpieczała strategiczne decyzje dotyczące nazwy klubu, herbu klubu, spraw tożsamościowych i ewentualnej sprzedaży- wyjaśnił Lucjusz Nadbereżny.
Prezydent odniósł się również do argumentów radnych opozycji dotyczących opłacalności prowadzenia klubu przez samorząd.
- Prowadzenie miasta też się nie opłaca, prowadzenie kultury się nie opłaca. Jest to jeden z tych elementów działalności, który jest oczekiwany i potrzebny dla mieszkańców Stalowej Woli, którzy mają takie pasje i takie oczekiwania- powiedział.
Radni pytali o zobowiązania spółki
Podczas sesji radny Andrzej Szymonik zwrócił uwagę, że radni nie otrzymali informacji o aktualnej sytuacji finansowej klubu.
- Chciałbym się dowiedzieć, jaka jest jego kondycja finansowa dziś, to znaczy jakie są zobowiązania tej spółki, bo w zasadzie nie mamy takich informacji na dzisiaj- mówił radny Andrzej Szymonik.
Radni pytali przede wszystkim o aktualną kwotę zobowiązań klubu oraz zaległości wobec piłkarzy. Na to pytanie nie uzyskali podczas sesji konkretnej odpowiedzi. Prezes spółki poinformował, że szczegółowych danych nie ma przy sobie i mają one zostać przekazane radnym na piśmie w najbliższym czasie.
Prezes: „Mamy do zapłaty wynagrodzenia za kwiecień”
Do sytuacji finansowej odniósł się prezes Stali Stalowa Wola PSA Marcin Łopatka.
- Myślę, że tak jak każdy klub, oczywiście są problemy. Natomiast jeżeli chodzi o tę sytuację, mamy w tej chwili do zapłaty za miesiąc kwiecień wynagrodzenia piłkarzy- powiedział prezes Marcin Łopatka.
Jednocześnie zapewnił, że klub nie posiada znaczących zaległości wobec kontrahentów.
- Jeżeli chodzi o zobowiązania wobec kontrahentów, jesteśmy, uważam, w miarę w dobrej sytuacji. Nie mamy jakichś poważniejszych, większych zaległości wobec konkretnego kontrahenta. Jeżeli chodzi o dokładne liczby, to nie mam ich w tej chwili przygotowanych- przyznał.
Prezes odniósł się również do kwestii przychodów ze sprzedaży klubowych gadżetów.
- Odkąd jestem prezesem, pojawiło się bardzo dużo gadżetów wszelakiego rodzaju i klub z tego wszystkiego ma przychody. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży staramy się inwestować też w nowe gadżety- mówił.
Zapowiedział także uruchomienie profesjonalnego sklepu.
- Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się u nas profesjonalny sklep piłkarski. Mamy firmę, która chce z nami współpracować i chcemy też otworzyć profesjonalny sklep internetowy, przez co będziemy mogli zwiększyć obszar sprzedaży tych gadżetów- zapowiedział.
Łopatka przyznał również, że klub ma coraz większe trudności z pozyskiwaniem sponsorów.
- Niestety trudne są te rozmowy. Firmy są w trudnych teraz sytuacjach. Na niektórych rozmowach dostałem informację, że po prostu jest zakaz sponsorowania, więc mamy trudności. W porównaniu do trzech czy pięciu lat temu dużo łatwiej było pozyskać sponsora. Niestety mamy z tym teraz problem- mówił prezes.
Jednogłośne poparcie dla kierunku zmian
Mimo pojawiających się pytań o kondycję finansową spółki i brak przedstawienia dokładnej kwoty zobowiązań, kierunek zaproponowany przez władze miasta uzyskał niemal pełne poparcie rady. Za zgodą na sprzedaż 14 185 akcji głosowało 21 radnych, a jeden radny - Andrzej Szymonik - wstrzymał się od głosu.
Przyjęta uchwała otwiera drogę do rozpoczęcia procedury poszukiwania inwestora dla Stali Stalowa Wola. Na razie jednak, jak podkreślał prezydent miasta, nie ma żadnego podmiotu, który zadeklarowałby gotowość przejęcia klubu.


Wasze komentarze (64)
~Katka
5 Czerwca 2026 11:09:24
Łopatka Tobie się sufit n łeb osunął?
~Okoń
5 Czerwca 2026 08:47:09
Dlaczego klub nie ma sklepiku z gadzetami klubowymi?? Z tego co wiem stowarzyszenie kibicow robi gadzety i ma z tego pieniądze, klub nie ma z twgo nic. Zastrzec znak towarowy jako logo klubu i zarabiac pieniadze.
~Mazak
4 Czerwca 2026 21:01:19
Żałosne nieudacznictwo usuwa informację że zmanipulowali ocene artykułów. Sprubujcie ocenić np 1.0 jak się wam pozim grafomaństwa nie podoba. Niżej niż 4.0 nie schodzi.
~Beeeeeee
4 Czerwca 2026 19:53:01
A ten wypierdziany hymn stalówki? To co teraz z nim będzie? Potencjalny nabywca tego „PiS-PGRu" będzie musiał go nabyć z akcjami czy jak?
~jdndb
4 Czerwca 2026 17:33:02
Nie ma dla pracowników szeregowych pieniądzu by da podwyżki każdy siedzi na najniższej krajowej a dla kluby były mln zł o co tu chodzi to ja za 4000 zł mam pracować w spółce Pana prezydenta utrzymać rodzinę opłacić dojazdu mieszkanie itp ile tak ludzie wytrzymacie???
~FC Majorka
4 Czerwca 2026 08:04:28
Tylko upośledzony by kupuł, ale trudno znaleźć bogola z bałaganem na strychu. A wyznawcy pisu i mefedroniarze to gołodupcy i pare groszy na ściepe nic nie zmieni.
~hahaha
3 Czerwca 2026 18:32:29
Kazdy kibic musi miec druzyne w sercu a tym bardziej w kieszeni .Sponsorowac wszystkimi swoimi pieniedzmi a nie szukac w czyjejs kieszeni .To jest zwykle skurw,,wo
~Płw
3 Czerwca 2026 23:37:27
Kibic ma w swoim sercu drużynę i dlatego chodząc na mecze kupując bilet czy karnet wspiera swój klub
~lkou
3 Czerwca 2026 14:13:08
Kazdy niech placi za swoje hobby ze swoich pieniedzy a nie cudzych czy z podatkow
~Mieszkaniec
3 Czerwca 2026 12:49:07
pytanie podstawowe: czy ktos to kupi?
~faert
3 Czerwca 2026 12:27:26
Teraz zobaczymy czy ten klubik kibice maja w sercu?Powinni sie opodatkowac na rzecz swojego kochanego klubu np 1000 zl miesiecznie kazdy .
~kibic
3 Czerwca 2026 13:40:25
Nie ma lepszego pomysłu na naszą kochaną STALÓWKĘ jak przeprowadzić referendum wśród kibiców STALOWKI czy są za sponsorowaniem miasta przez władze w naszym mieście . Wtedy sie okaże czy mamy dobrych kibiców tak zwanaych prawdziwych patriotów czy szczujnia się podszyje pod prawdziwych kicbiców naszej STALÓWKI. Ja osobiście mogę zorganizować takie referendum w naszym mieście bo jestem za tym aby miasto było strategicznym sponsorem naszej STALÓWKI.
~kibic
3 Czerwca 2026 13:43:57
do faert, lemingu to tacy jak ty powinni w ramach kary i pokuty ,wszyscy oddajcie przynajmniej tysiąc złotych za to szczucie przez cały rok na nasz kochany klub STALÓWKĘ.
~kibic
3 Czerwca 2026 13:49:31
do kibic, jeśli gracze STALÓWKI będą kopać piłkę za najniższą krajową to nigdy nie będzie w klubie zaleglości finasowych dla zawodników. Tylko to ratuje nasz klub w 2 lidze i robota społeczna wszystkich działaczy i sztabu drużyny, a wtedy poznamy kto kocha naszą STALÓWKĘ.
~księgowy
3 Czerwca 2026 10:34:59
To mi bardziej wygląda na okazję do „dużego prania" bo nikt ze świata sportu piłki nożnej nawet nie spojrzy na ten klub, a co dopiero zainwestuje w niego własne pieniądze zakładając, że będzie zarabiał... Ciekaw jestem jestem w czyjej głowie zrodził się ten pomysł? Został przywieziony z Warszawy może ktoś za miedzą ma dużo do uprania bo raczej nie jest wytworem lokalnego intelektu.
~fragles
3 Czerwca 2026 10:18:37
Kolejny POPiS rady miasta, dwie kadencjie wypompowywania milionów z kasy miasta, zadłużonych milionów, które płynęły w czarną dziurę zwaną klubem obsługiwaną przez niezwykle wykwalifikowaną kadrę pisuarów. Znaki szczególne dnia dzisiejszego da się zauważyć gołym okiem, najbliżsi sercu NL opuścili tonącą łajbę i są już bezpieczni w szalupie przy ul. Wolności...
~ktosik
3 Czerwca 2026 10:17:08
a kto kupi zgniłe jabłko ? , dobrze że miasto już nie ma zamiaru finansować tych kopaczy i pseudodziałaczy
~robert
3 Czerwca 2026 13:30:40
Stal będzie alej finansowana przez miasto tylko w inny sposób
~Powodzenia
3 Czerwca 2026 09:07:36
Te jakże atrakcyjne w swojej wartości akcje powinni kupić Pan Lucjusz Nabereżny, Stanisław Sobieraj, poseł Weber, a także wszyscy, bezwzględnie, radni miasta stalowa wola. Nikt tak bardzo się nie przysłużył do wartości i pozycji klubu jak wymienieni Państwo. To co zostanie należy rozdysponować wśród oddanych kibiców.
~Mój login
2 Czerwca 2026 20:50:20
Może wierni kibole zrobią ściepa i kupią? Ale wtedy nie wystarczy na mefedron.
~Onehdaj
2 Czerwca 2026 20:23:42
Ktokolwiek kupiłby ten klub musi być świadomy, że weźmie na utrzymanie tych pasożytów z kliki PiS
~Beeeeeeee
2 Czerwca 2026 20:02:59
Nawet Staszek nie jest zainteresowany tak lukratywną okazją? Wszak prosto z młyna trafił na urząd, to chyba coś znaczy? Podnosi to walor akcji.
~Kolega
2 Czerwca 2026 19:58:56
Edek kibicu, strażaku ochotniczy nadarza się gratka, tak pięknie piałeś humny ku czci i chwale klubu i jego kierownictwa, że powinieneś jako pierwszy kupić pakiet tych akcji stuknięty wdoqowłazie.
~kibic
3 Czerwca 2026 09:51:31
do kolega, nie odwracaj kota ogonem bo to ty jesteś najbardziej stukniętym mieszkańcem tego miasta. A ,,kibica,, wszyscy hejterzy mogą z każdym dniem więcej w du-pę pocałować.
~kibic
3 Czerwca 2026 15:58:38
Edziu bruneciku, ty taki grzeczny, z buzią ministranta i tak się wyrażasz? Klub poszedł się ebaćJ, to skutek i wynik robienia polityki, a nie sportu. Przez cały czas zaklinasz rzeczywistość, dlatego jesteś pomylony, albo wyrachowany licząc na uznanie władz stalowej woli. Wybieraj...
~Wwa
2 Czerwca 2026 19:21:17
Rebel z Ciebie taki znawca jak z koziej dupy trąba. Klub Z.K.S. Stal istnieje dalej nie upadł prowadzi sekcje młodzieżowe a to całe P.S.A. to jakiś twór co już tyle miał herbów że talala do którego się modlisz mogę wiedzieć ? PSA przywłaszczyło sobie historię ZKS a nawet nie ma z nim nic wspólnego. Jeszcze ten herb z czerwonymi napisami wiesz o czym świadczy ? Odziedziczyliście go po komunie ? Znasz historie w jakich okolicznościach powstały na herbie czerwone napisy ? Jeśli nie to wróć do 1978 roku to dowiesz się co komuniści zrobili z prawdziwym herbem ZKS Stal szkoda się tu produkować bo w tym klubie historia nie ma racji bytu. Prawdziwa sekcja piłkarska seniorów nie istnieje - pozostał tylko ten Twór w postaci PSA.
~czy
2 Czerwca 2026 19:07:30
Po co w tym miescie taki beznadziejny klubik?Na mecze mozna przeciez jezdzic do Rzeszowa lub MIelca
~Emigrant
2 Czerwca 2026 17:00:47
No niestety ale pycha kroczy przed upadkiem.
~kibbic
2 Czerwca 2026 18:36:35
racja, tak to już jest z emigrantami
~Latarnik
2 Czerwca 2026 16:41:46
Na ułynku to możesz co najwyżej bluche puścić lalusiu
~stasek
2 Czerwca 2026 16:23:29
Po co lopatka tam byl jak nic nie wiedzial ?Ito ma byc prezes -do wymiany jak nie nie zna podstawowych informacji.
~Edziu
2 Czerwca 2026 16:31:47
A może Nadbereźny zakazał mówić. To norma w tym mieście.
~taki układ
2 Czerwca 2026 20:00:33
Nie wiedział bo miał nie wiedzieć.
~Mario
2 Czerwca 2026 16:01:05
Nieważne ile masz długu, wazne ze masz gadżety
~Ewka
2 Czerwca 2026 15:38:36
Referendum, Nadbereźny aut.
~Oglądacz
2 Czerwca 2026 15:04:41
Do ~kibic Dawniej gdy lewak ( czytaj komuch ) był prezydentem miasta to Stalówka grała w ekstraklasie ! Ale od czasu gdy prezydentami miasta są prawacy Stalówka turla się między drugą a trzecią ligą !
~Marek
2 Czerwca 2026 14:52:33
A skonczy sie tak ze nikt nie kupi klubu, ogłoszą upadłość i od najnizszego szczebla dzieciaki beda kopac.
~hahaha
2 Czerwca 2026 14:32:16
Oddac ten klubik bez histori prywaciazowi razem ze stadionem za 1 PLN bo to nie jest wiecej warte on zrobi z tym pozadek ,
~greg
2 Czerwca 2026 14:44:44
ya yebie, ale z ciebie ameba
~Rebel
2 Czerwca 2026 14:57:44
Jesteś widać baaardzo młody skoro piszesz że jest to " klubik " bez historii . Widocznie przyszedłeś na ten świat już po okresie największych sukcesów sportowych tego " klubiku " ! Koszykarze i koszykarki w ekstraklasie , piłkarze w ekstraklasie , czołówka krajowa w łucznictwie i lekkoatletyka która później została przejęta przez klub katolicki . Mało chłopcze wiesz a wdajesz się w komentowanie faktów o których nie masz bladego pojęcia !
~hanko
2 Czerwca 2026 15:21:37
Proszę nie mieszać do tego wszystkich sportowców Stali Stalowa Wola, z tego co ja rozumiem chodzi o PSA (Piłkarską Spółkę Akcyjną). Piłkarze niech cieszą się ze swoich osiągnięć.
~do rebel
2 Czerwca 2026 16:36:25
Kiedy miales te sukcesy w kosza i siatkowk nie mowiac o lucznictwie i boksie 50 lat temu? .Extraklasa jeden sezon to nie jest jakis wybitny sukces.Tu sie pisze o ciamajdach pilkarskich i nieudacznikach nimi zarzadzajacych,i placacych z naszych pieniedzy za bylejakosc .
~kibic
2 Czerwca 2026 14:27:07
To ja już wielokrotnie komentowałem, że znalezienie sponsora na kupno naszej kochanej STALÓWKI to byłby cud bo z czego taki sponsor utrzyma profesjonalnych zawodników nawet gdyby grali za 5 tysięcy złotych na miesiąc. A wielu się marzą zarobki nawet 10 tysięcy na rękę co miesiąc , na co żaden z nich nie zasługuje. Aby uratować naszą STALÓWKĘ obecnie trzeba szukać graczy bardzo tanich co potrafią być zawodowcami za grosze a nie tysiące. Sytuacja jaką mamy w STALÓWCE jest obecnie prawie w całej POLSCE nikt na piłkę nożną złotówki nie chce inwestować ale chcieliby aby reprezentacja POLSKI grała co 4 lata na MISTRZOSTWACH ŚWIATA.
~Heniek
2 Czerwca 2026 14:57:27
~kibic pisowski geniusz znalazł sposób na problemy Stalówki. Trzeba znaleźć super zdolnych zawodników którzy będą grać za 300 zł za mecz jak w A klasie. Problem rozwiązany, można się rozejść.
~Kolega
2 Czerwca 2026 20:13:56
Edek Tobie powinien Nadbereżny sprzedać pierwszy i honorowy pakiet tych akcji, należy Ci się on. Co nie chcesz wdoqowłazie? Mówiłeś to, mówiłeś tamto i mówisz dalej, tym czasem trup już zaczyna cuchnąć.
~Heniek
2 Czerwca 2026 14:26:04
Za darmo bym tego czegoś nie chciał. Żeby płacić co miesiąc bandzie nierobów i przepłaconym po trzykroć wkładom koszulkowym.
~Boli
2 Czerwca 2026 14:15:40
Niestety ale piłka w Stalowej się kończy , nikt nie kupi klubu żeby co rok posiadać straty na milion ponad złotych. , ktoś może być zainteresowany jak ma zysk z tego a nie dokłada. , druga sprawa kto wymyślił w stalowej trybuny takie ! Robi się mały stadion do okola kompletny a nie każda trybuna inna
~kibic
2 Czerwca 2026 14:35:06
do boli, lemingu to podziękuj naszemu PANU PREZYDENTOWI L. NADBEREŻNEMU , że mieliśmy przez cały rok 1 ligę w STALOWEJ WOLI. Bo gdyby jakiś lewak był prezydentem STALOWEJ WOLI to dziś byśmy grali z SOKOŁEM NISKO i GORZYCAMI w tej samej lidze.
~Żmuda
2 Czerwca 2026 16:17:45
To nie milion zł straty, tylko ok. 6 milionów
~Andrzej
2 Czerwca 2026 23:36:11
do kibica weź przestań w końcu lizać ten zasrany tyłek L.N. to już tak śmierdzi ,że szkoda to lizać. powiedział byś coś z sensem w końcu. chłopie weź się ogarnij stalówka nie potrzebuje lizodupka obronnego, tylko potrzebuje dobrego trenera i piłkarzy perspektywicznych których da się wyszkolić ,a nie roszczeniowców czy lewych do roboty. jak ktoś kto decyduje o przydatności danego zawodnika nie sprawdza go wcześniej zanim podpisze z nim umowę. przecież trzeba najpierw zrobić zawody kto lepszy , trzeba przeprowadzić rozmowę indywidualną z każdym zawodnikiem , trzeba sprawdzić jego historię zdrowotną i dotychczasową karierę ,ale na zasadzie co robił w danym klubie, a nie na jakiej pozycji grał i w jakim klubie grzał ławę. jak można się tyle razy mylić ,toż to cymbał wielki musiał robić te transfery. jak tak dalej będziecie pozyskiwali takie miernoty to macie tutaj jak w banku że będziemy te wasze durnoty tutaj dosadnie negować! jego mać!
~yytty
2 Czerwca 2026 14:11:43
Nadberezny tak klapales ze wybudowanie boiska przyniesie miastu pieniadze .Pytanie to ile boisko zarobilo tych milionow do budzetu miasta?
~kibic
2 Czerwca 2026 14:30:18
do yytty, lemingu ogłupiały przez tvn 24 nasze CENTRUM SPORTOWE by nam majątek co miesiąc przynosiło gdyby tam ktoś wybudował hotel sportowy.
~Aaron
2 Czerwca 2026 20:20:12
Mnie dziwi, że on jeszcze nie w pasiakach za te inwestycje i kosmos. Ale co się dziwić KOalicja PiS/PO u steru w Polsce to nikt i za nic nie odpowiada.
~Ziom
2 Czerwca 2026 13:44:35
Jprdl 21 wiek rok 2026 a onj nawet sklepu nie mają internetowego
~Stalowka
2 Czerwca 2026 13:36:42
Michał Świerczewski moze by chciał 2 klub kupić ? Nie wiem czy znajdzie sie ktokolwiek, kto chciałby kupić klub. To trzeba mieć naprawdę mega duzy kapitał. Tu w mieście to kto mógłby nabyć klub? No czarno to widzę.
~Lucio
2 Czerwca 2026 13:47:18
Superior, Trafidło, Koczwara, AutoRud, SK Nexilis, rodzina Niemczyckich gdzie ojciec pochodzi z Niska. Wbrew pozorom kilka możliwości jest ale zobaczymy jak te asy z urzędu to rozegrają. Nie spodziewam się, że ktoś z nich wpadnie na pomysł aby uderzyć z ofertą do Niemczyckiego czy chociażby tak jak ktoś tutaj wspominał Marka Koźmińskiego.
~Sugestia
2 Czerwca 2026 13:19:54
Koźmiński z Cezarym Kucharskim szukają klubu do kupienia. Może warto się z nimi skontaktować i chcieliby przejąć Stal od miasta.
~Donek
2 Czerwca 2026 13:28:38
A ty byś chciał coś kupić od takich kłamców jak Nadbereżny i Łopatka ?
~Sugestia
2 Czerwca 2026 13:34:57
Od Łopatki nie ale od Nadbereżnego czemu nie. Dodatkowo jest chęć dalszego wsparcia ale nie w takich kwotach jak obecnie.
~Ludzie
2 Czerwca 2026 13:17:13
Łopatka nie wie nawet ile ma zapłacić zaległości. Porażka.
~Zatorze
2 Czerwca 2026 13:15:20
Koniec Stalówki przez takich gnoi jak Nadbereżny i Łopatka.Niekompetencja i arogancja dupków,którzy nie mają pojęcia o piłce nożnej.
~Ewka
2 Czerwca 2026 13:57:13
Na to wygląda, tylko po co za darmo przychodzi dyrektor sportowy. Jaki ma cel jeżeli nie ma pieniędzy.
~Obiektywnie
2 Czerwca 2026 20:26:46
Łopatka nic tutaj nie zawinił, przyszedł jak klub był w agonii, a to zasychanie trwa już drugą kadencję.
~Andrzej
2 Czerwca 2026 23:41:16
tak jest! łopata mietła , łopata mietła ,łopata mietła!!!
Dodaj swój komentarz