Nad ranem strażacy mieli ręce pełne roboty. Zostali zadysponowani do pożaru auta.
Zdarzenie miało miejsce Między Turbią a Wólką Turebską, przy ul. Św. Jana Pawła II. Auto zapaliło się nad ranem 6 grudnia 2025 roku.
Na miejscu pojawiła się również policja. Zebrane ślady posłużą do określenia przyczyn pożaru.
Siły i Środki na miejscu:
• KSRG OSP Turbia- 559[R]46 GBA 2,7/16 Mercedes Atego 1429
• Patrol Policji
Foto: OSP Turbia





Wasze komentarze (1)
~~pol
6 Grudnia 2025 11:54:46
Coraz więcej starego złomu jeździ po drogach z przeglądami po znajomości
Dodaj swój komentarz