To ostatni mecz w tym roku. Przyszło nam go stoczył na wyjeździe i to w bardzo trudnych warunkach, w gęstej mgle. Przegraliśmy z drużyną o wiele słabszą. Ten rok zakończyliśmy więc nie najlepiej.
Mecz 19. kolejki Betclic 2. ligi rozegrany został w Bielsku- Białej. Przystępując do spotkania z PBB mieliśmy w dorobku 26 punktów i zajmowaliśmy 6. miejsce w ligowej w tabeli, goście: 22 punkty i 13 miejsce, (6 zwycięstw, 4 remisów i 8 porażki). My startowaliśmy mając na koncie: 6 zwycięstw (Stal SW- Podbeskidzie B-B 5:2 1.08, Stal SW- KKS Kalisz 1:0 9.08, Stal SW- Świt Szczecin 5:2 7.09, Sandecja NS- Stal SW 2:3 13.09, GKS Jastrzębie- Stal SW 1:5 8.11) i 8 remisów (Stal SW- Olimpia Grudziądz 1:1 25.07, Podhale Nowy Targ- Stal SW 1:1 17.08, Stal SW- Unia Skierniewice 2:2 22.08, Stal SW- ŁKS Łódź 1:1 19.09, Stal SW- Zagłębie Sosnowiec 2:0 19.10, Sokół Kleczew- Stal SW 1:1 26.10, Stal SW- Resovia Rzeszów 1:1 31.10., Stal SW Hutnik Kraków 2:2 14.11, Stal SW- GKS Olimpia Grudziądz 2:2), a także 4 porażki (Stal SW- Śląsk II Wrocław 3:2 30.08, Warta Poznań- Stal SW 3:1 26.09, Stal SW- Chojniczanka MKS 2:3 5.10, Rekord Bielsko- Biała 1:0 12.10) oraz wygrany mecz w ramach Pucharu Polski (3:1 Skra Częstochowa) i przegrany na wyjeździe z LKS II Goczałkowice Zdrój (3:1), co zakończyło naszą przygodę z PP.
I połowa: gospodarze ruszyli ostro i to do nich należała inicjatywa na samym początku. Zielono- czarni głównie się bronili. Dużo też było przepychanek i fauli. Ale to w 8. minucie Kukułowicz strzelił pierwszą bramkę meczu. Kibice nic jednak nie widzieli, bo na stadionie pojawiła się mgła uniemożliwiające widoczność. Spotkania nie przerwano. Toczyło się nadal. Kolejna okazja pojawiła się 3 minuty później. Niedbała uderzył w piłkę, ale ta nie wpadła do bramki. W 12. minucie Radecki dostał żółtą kartkę za faul na Kolance. Wcześniej ten zawodnik zobaczył kartonik za faul na naszym zawodniku. W 20. minucie Wolny uderzył z dystansu piłkę, ale tym razem się nie udało. Akcja była jednak piękna, mimo dobrej obrony bramkarza Podbeskidzia. Stalówka uderzała celnie i to było ważne. W 23. minucie Niedbała zmarnował doskonałą okazję na bramkę. Na stadion opadała mgła, widoczność była bardzo zła. Zielono- czarni przeprowadzili kilka obiecujących akcji, niestety nieskutecznych. Zaangażowanie ich było jednak bardzo dobre. Mgła coraz bardziej ograniczała widoczność, spotkanie toczyło się więc w trudnych warunkach. W 30. minucie sędzia ogłosił jedenastkę. Stało się to po tym, jak nasz zawodnik zablokował w polu karmnym Kolankę. Biernat tym samym w 32. minucie zdobył wyrównującego gola dla Podbeskidzia. Gospodarze ożywili się. Coraz częściej atakowali. W 36. minucie doszło do niecodziennej sytuacji. Trener Włodarski dostał żółtą kartkę, a za chwilę drugą (czerwoną) za krytykę sędziego. Na boisku wciąż ktoś leżał. Mecz był brutalny. Gorąco bywało raz w jednym, raz w drugim polu karnym. W 43. minucie zdobywca karnego Marcin Biernat musiał zejść z boiska wskutek kontuzji stawu kolanowego. Zastąpił go Osyra. Do I połowy doliczono 4 minuty. W 48. minucie Żemło dostał żółtą kartkę. Za co? Kibice tego nie mogli zobaczyć, bo mgła uniemożliwiała śledzenie gry. Do przerwy nic się już nie zmieniło. Do szatni schodziliśmy z remisem.
Bilans po I połowie: posiadanie piłki: 49% Stal, 51% PBB; celne strzały na bramkę: 5 Stal, 2 PBB; Faule: 6 Stal, 9 PBB; żółte kartki: 2 Stal, 3 PBB; czerwone karki: Stal, 1 (trener) PBB.
II połowa: Na boisku pojawił się Svec za Radeckiego, który miał już żółtą kartkę. Nadal gęsta mgła uniemożliwiała oglądanie spotkania. Gospodarze stworzyli kilka groźnych sytuacji, na szczęście nieudanych. W 62. minucie mgła była już tak gęsta, ze sędzia był zmuszony przerwać spotkanie. Być może kibice górali wystrzelili dodatkowo race, które zadymiły boisko. 6 minut później mecz wznowiono. Nadal jednak nic nie było widać. W 71. minucie po podaniu Kolanko Marcin Urynowicz strzelił drugiego gola dla górali. Przegrywaliśmy więc 2:1. Chwilę później mieliśmy szansę stracić kolejną bramkę. Gospodarze wciąż atakowali. W 74. minucie Podbeskidzie dorzuciło kolejnego gola. Bohaterem go był Kolanko. Zielono- czarni stali bezradni na połowie gospodarzy, którzy uskrzydleni nie zasiadali na laurach. W 84. minucie na boisko weszli: Surzyn, Bystrek i Łącki, zeszli: Wolny, Kendzia i Hryciar. Na szczęście z boiska usunęła się mgła. Podbeskidzie wciąż atakowało. Stalówka nie miała szczęścia. Do II połowy doliczono 11 minut. Gospodarze wciąż mieli ochotę na więcej. I gdyby nie słupek, w który uderzyła piłka, tak by się stało. Próby zmiany wyniku spełzły na niczym. Stal zakończyła rok przegraną. Na koniec ktoś z ławki Podbeskidzia zobaczył jeszcze żółty kartonik.
Bilans po II połowie: posiadanie piłki: 47% Stal, 53% PBB; celne strzały na bramkę: 5 Stal, 7 PBB; żółte kartki: 3 Stal, 4 (1 ławka) PBB; czerwone karki: 0 Stal, 1 (trener) PBB.
PODBESKIDZIE BIELSKO - BIAŁA 3:1 (1:1) STAL STALOWA WOLA
Bramki: Kukułowicz 8’ Stal, Biernat 32’ PBB (karny), Urynowicz 71’ PBB, Kolanko 74’ PBB.
STAL STALOWA WOLA
Skład podstawowy: Jakub Stępak (BR) (M), Bartłomiej Kukułowicz, Łukasz Furtak (K), Piotr Żemło, Mateusz Radecki, Lukas Hrnciar, Maksymilian Hebel, Patryk Zaucha, Dawid Wolny, Jakub Niedbała, Jakub Kendzia (M).
Rezerwowi: Mikołaj Smyłek (BR), Dawid Łącki (M), Jakub Svec, Krystian Lelek, Michał Surzyn, Antoni Łukawski (M), Oskar Bystrek, Mateusz Tyburczy (M), Kajetan Radomski.
Trener: Maciej Musiał.
PODBESKIDZIE BIELSKO – BIAŁA
Skład podstawowy: Konrad Forenc (BR) (K), Marcin Biernat, Mateusz Kizima, Maksymilian Sitek, Dalibor Takać, Dawid Ściuk, Marcin Urynowicz, Krzysztof Kolanko (M), Kacper Gach, Bartosz Martosz (M), Lucjan Klisiewicz.
Rezerwowi: Krystian Wieczorek (BR) (M), Daniel Dziwniel, Maciej Górski, Oskar Zawada, Kacper Piątek, Michał Bednarski, Kornel Osyra, Bartosz Bieroński, Wojciech Słomka.
Trener: Marcin Włodarski.
Sędziowie: Paweł Pskit (główny), Grzegorz Olejarczyk (asystent), Julia Bukarowicz (asystent).



Wasze komentarze (68)
~Nagroda
7 Grudnia 2025 15:32:32
Kibic, kłamiesz jak z nut, Chmura cały czas robi kasę na stalowowolskim sporcie, ile on zrobił krzywdy, najlepiej gdyby szybko odszedł, jak to zrobi, przeleję mu na konto nagrodę.
~KIBIC
7 Grudnia 2025 10:08:23
Edek Chmura działa w klubie za friko , niewiedzący.
~Niewiedzący
6 Grudnia 2025 15:29:37
Kibic, ty się tak na wszystkim dobrze znasz i wszystko najlepiej oceniasz, powiedz mi co teraz po sezonie robi taki kierownik ds bezpieczeństwa ( P. Chmura ) a kasę bierze i to na pewno nie małą !
~KIBIC
4 Grudnia 2025 11:23:59
do logiczny, ty masz tyle z logiką co kot naplakał tacy jak ty to na temat sportu zawsze powinni milczeć bo nie macie zielonego pojęcia zwlaszcza o piłce nożnej. Ale wrócę do koszykówki ilu tych niby fachowców trenerów od kosza w ostatnich 15 latach wychowali na zawodników zawodowych przynajmniej na 1 ligę bo wiem , że ani jednego.
~Donaldinho
3 Grudnia 2025 16:47:54
Kto w ogóle ogląda to dziadostwo? MAKABRA!
~Inoros
3 Grudnia 2025 16:39:54
Autor artykułu wraca do domu. Twarz opuchnięta, krew leje się z nosa. Zaskoczona żona pyta: co Ci się stało? A nic - pada odpowiedź - starłem się z tym słabszym ode mnie sąsadem...
~Emigrant
3 Grudnia 2025 15:15:30
Chcieć a móc to dwie różne sprawy. Chcieć można dużo tylko gorzej jak móc można mało. Poprzedni sezon pokazał że Stalowa Wola nie jest jeszcze gotowa na grę w 1 lidze zarówno pod względem organizacyjno finansowym jak i sportowym. Najpierw należy stworzyć mocne podstawy a dopiero później zacząć myśleć o awansie. Dlatego uważam że na dzień dzisiejszy 2 liga to maksimum dla tego klubu. A że pieniądze w polskiej piłce nie grają to jest przykład Legii i Lecha.
~Edziu
3 Grudnia 2025 14:52:54
Byli piłkarze powinni być zatrudniani do szkolenia młodzieży.
Na takim poziomie rozgrywek jak Stalowa Wola zespół bez problemu powinien mieć 50% swoich zawodników których kiedyś można sprzedać i zarobić.
~KIBIC
3 Grudnia 2025 14:29:58
do logiczny, ja zawwsze komentuje z wielkim rozsądkiem bo napluć komuś w twarz to każdy lem ing potrafi ale coś mądrego napisać to nie ma takich w tym mieście. Ja też krytykuje zawodników STALÓWKI ale jak na to zasługują a nie bo trzeba na wszystko szcz uc w czambuł. A przykładem , że komentuję zawsze prawdę to jest moja krytyka tego naszego wychowanka Bystrka. Bo grać na wysokim poziomie to nie musi każdy potrafić ale dużo biegać i przynajmniej przeszkadzać przeciwnikowi jak masz 20 lat to musisz inaczej daj se siana z pilką nożną.
~Logiczny
3 Grudnia 2025 12:57:41
Kibic nie broń tych patałachów, trenerów młodzieży, nie robią tego za darmo, kłamiesz, wychowali ( sam to piszesz ) tylko 2 zawodników w ciągu ostatnich 10 lat, to totalna żenada, jesteś chory bo współpracujesz z tym bajorkiem za pieniądze podatników, zamilcz bo nie można tego czytać co piszesz, zresztą piszesz zwykle tylko do godz. 15, kiedy pracujesz, dlaczego cię nie rozlicza przełożony. Dlatego, że on ci każe te brednie pisać, tylko wy dwaj w to wszystko wierzycie albo wierzycie bo macie z tego wymierne korzyści.
~Logiczny
3 Grudnia 2025 12:57:39
Kibic nie broń tych patałachów, trenerów młodzieży, nie robią tego za darmo, kłamiesz, wychowali ( sam to piszesz ) tylko 2 zawodników w ciągu ostatnich 10 lat, to totalna żenada, jesteś chory bo współpracujesz z tym bajorkiem za pieniądze podatników, zamilcz bo nie można tego czytać co piszesz, zresztą piszesz zwykle tylko do godz. 15, kiedy pracujesz, dlaczego cię nie rozlicza przełożony. Dlatego, że on ci każe te brednie pisać, tylko wy dwaj w to wszystko wierzycie albo wierzycie bo macie z tego wymierne korzyści.
~KIBIC
3 Grudnia 2025 10:40:11
do logiczny , wszyscy trenerzy pracujący z młodymi adaptami do naszej kochanej STALÓWKI to pracują spolecznie za darmo inaczej. Co do koszykówki to jest poziom amatorski bo jak awansowali wyżej to takie baty dostawali , że mi było ich po prostu szkoda.Nie zapomnij o wychowankach STALÓWKI którzy dziś grają w 1 lidze ŚPIEWAK czy PIOTERCZAK przecież ich wychowali ci którzy dziś zajmują się młodzieżą w klubie. Ja po poprzednim meczu naszej STALÓWKI krytykowalem LELKA ale co na boisku wyprawiał ten Bystrek to Lelek przy nim to mistrz świata. Nie dość , że ten Bystrek nic w ataku nie dał rady to jeszcze w obronie nic nie pomógł taki to ten nasz wychowanek. Takich jak ten Bystrek to wypożyczyć na przykład do NISKA czy GORZYC niech się ogrywają w 4 lidze bo na 3 ligę są za słabi a co dopiero na 2 ligę.
~Logiczny
3 Grudnia 2025 09:48:54
solidarny, jak masz skończoną zawodówkę i nędzny kurs trenerski to możesz trenować maluchów lub zacznij się edukować lub idź do pracy na Stalownię, Kuźnię lub na felgi. Takich w klubie po zawodówkach mamy nadmiar i co, brak w drużynie nawet jednego wychowanka. Proponuję wywalić ten sztab nieudaczników trenerów od młodzieży i za ich pensje zatrudnić góra dwóch dobrych trenerów i będą szybko świetni wychowankowie, tak jak to jest w koszykówce. Tam nie ma trenerów nieuków.
~Logiczny
3 Grudnia 2025 09:48:53
solidarny, jak masz skończoną zawodówkę i nędzny kurs trenerski to możesz trenować maluchów lub zacznij się edukować lub idź do pracy na Stalownię, Kuźnię lub na felgi. Takich w klubie po zawodówkach mamy nadmiar i co, brak w drużynie nawet jednego wychowanka. Proponuję wywalić ten sztab nieudaczników trenerów od młodzieży i za ich pensje zatrudnić góra dwóch dobrych trenerów i będą szybko świetni wychowankowie, tak jak to jest w koszykówce. Tam nie ma trenerów nieuków.
~Logiczny
3 Grudnia 2025 09:48:51
solidarny, jak masz skończoną zawodówkę i nędzny kurs trenerski to możesz trenować maluchów lub zacznij się edukować lub idź do pracy na Stalownię, Kuźnię lub na felgi. Takich w klubie po zawodówkach mamy nadmiar i co, brak w drużynie nawet jednego wychowanka. Proponuję wywalić ten sztab nieudaczników trenerów od młodzieży i za ich pensje zatrudnić góra dwóch dobrych trenerów i będą szybko świetni wychowankowie, tak jak to jest w koszykówce. Tam nie ma trenerów nieuków.
~Logiczny
3 Grudnia 2025 09:48:49
solidarny, jak masz skończoną zawodówkę i nędzny kurs trenerski to możesz trenować maluchów lub zacznij się edukować lub idź do pracy na Stalownię, Kuźnię lub na felgi. Takich w klubie po zawodówkach mamy nadmiar i co, brak w drużynie nawet jednego wychowanka. Proponuję wywalić ten sztab nieudaczników trenerów od młodzieży i za ich pensje zatrudnić góra dwóch dobrych trenerów i będą szybko świetni wychowankowie, tak jak to jest w koszykówce. Tam nie ma trenerów nieuków.
~solidarny pis
2 Grudnia 2025 22:30:21
czy ktoś z zarządu może się wypowiedzieć o sytuacji finansowej naszego klubu ZKS Stal, bo z dotychczasowych wypowiedzi to nic nie wynika, kiedyś próbował się wypowiadać i jednocześnie tłumaczyć tylko nie wiadomo kogo, pan prezydent , że za dobrego zawodnika to trzeba by zapłacić 50tyś miesięcznie i dodał że takich nawet nie ma, ciekawa i wymijająca wypowiedź. ja bym wolał żeby się określił jasno czy stać stalówkę na takich piłkarzy ,czy głośno majaczył na jawie. ja osobiście uważam ,że lepiej jest zatrudnić trenera który poukłada i nauczy młodych piłkarzy gry do takiego poziomu żeby mogli dać wartość na boisku ,a nie kosztowali kto wie ile. ja umiałbym nauczyć takich piłkarzy gry ,ale z tego co wiem to w naszym mieście liczy się tylko kolesiostwo partyjne. choć nie mam żadnej legitymacji partyjnej to od 20 lat głosuję na pis ,ale to najwyraźniej nie wystarcza. dzwoniłem w tej sprawie , nie chcą nawet rozmawiać.
~Kibic SSW
2 Grudnia 2025 16:07:31
" Jebysmy sie znowu nie spotkali na wiosne w tym samym miejscu " . Prprocze slowa kibicow na tym spotkaniu. Kibice sa mega zaangazowani I zalezy Im, szkoda ,ze Ci przy korycie w klubie Mysla tylko o sobie I kasie.
~Kibic SSW
2 Grudnia 2025 16:04:30
Sami pilkarze w rozmowach prywatnych mowia , ze brakuje Im sil , stad takie wyniki. Trener jest nowy wiec trzeba go uswiadomic. Temat byl poruszany w lipcu na spotkaniu w Kibice Razem , ale wtedy byl jeszcze Pluska , a Kowalski i Lopatka zwalali wszystko na pozegnanego juz IRKA . Kto byl ten pamieta albo sobie przypomni P.S. Na pytanie o cel przed startem 2 ligi tez nie bylo odpowiedzi. Tak samo jak o to kto Potosi I podpisuje sie pod transferami. KMWTW
~Maluch
2 Grudnia 2025 15:52:02
Kibic, takie bzdury i bajkowe wywody to dobre dla maluchów , daj sobie już siana.
~Kibic SSW
2 Grudnia 2025 15:51:26
Szukajcie nowego trenera przygotowania fizycznego I motorycznego. Kazdy zespol w tej lidze Nas zabiegali mial wiecej sil I wydolnosci. Ten Pan Zmuda to moze moze ale emerytow prowadzic a nie zawodowych pilkarzy .Lucek zalatw mu robote w CAS- is, tak jak zrobiles z opacza kowalskiego wielkiego dyrektora sportowego.
~Typ
2 Grudnia 2025 15:48:04
Są dwa wyjścia: sprzedać klub prywaciarzowi albo spaść do 3 ligi a zaoszczędzony budżet przeznaczyć na koszykówkę, tam gra masę naszych wychowanków, ambitnie i nie ma marnotrawstwa kasy na obcych. A wy dziennikarze, dlaczego nic nie piszecie o koszykówce, przecież oni też są w 2 lidze. Odpowiem za was, bo na koszykówce nie macie żadnego interesu !!!!!!!
~KIBIC
2 Grudnia 2025 10:49:27
Ostatnim prawdziwym trenerem jaki pracował w STALÓWCE to był PAN WŁADYSŁAW ŁACH a potem nic nie było dlatego dziś nie gramy w ekstraklasie. Ale co się dziwić jak w takiej LEGII warszawka gdzie jeden gracz zarabia więcej niż u nas cała drużyna miesięcznie jest prawie w strefie spadkowej. To , że mamy bardzo słabego trenaera to wszyscy kibice wiedzą ale lepszy nie przyjdzie bo klub by musiał mu płacić przynajmniej 20 tysięcy miesięcznie i jeszcze do tego mieszkanie za friko. Tylko ja mu dobrze doradze przed zimową przerwą aby po pierwszym spotkaniu w styczniu prowadził treningi w kierunku biegania i siły motorycznej dynamilki bo tego tej drużynie najbardziej brakuje. Jeśli drużyna nabierze kondycji i wytrzymalości to jest w stanie z każdym wygrywać. Już dziś musimy przynajmniej 3 zawodników sprowadzić którzy wzmocnią naszą STALÓWKĘ tylko nie takich co ją uzupełnią ale wzmocnią. Jeżeli na polskim rynku takich nie ma to sprowadzić ich z republik byłej JUGOSŁAWII, SŁOWACJI czy HISZPANII. Szukajcie takich którzy chcą sie u nas wypromować i szukac klubów gdzie więcej płacą jak na przykład ten SUKIENNICKI. A swoją drogą w STALI RZESZÓW jest kilku zawodnikow ktorym się kończą kontrakty i mogą do nas trafić za darmo a mają tam fajnych zawodników.
~MArco
1 Grudnia 2025 17:34:59
Wczoraj Kibice tak licznie sie zgromadzili w Restauracji Stal , ze AZ krzesel zabraklo . I bardzo dobrze , ze w towarzystwie dyrektora Kowalskiego mogli ogladac wspaniala gre Naszej Stalowki . Szkoda jedynie tej mgly , a moze miala one wymiar.symboliczny . Oczy Bola jak sie na te lamagi patrzy . Albo postrzacie ta stajnie Augiasza Nadbereznego albo co Kilka miesiecy robic bedziecie lifting. Albo znajdzie sie Prezes ,Dyrektor sportowy I Trener z prawdziwego zdarzenia albo bedzie Taki marazm jak teraz .Nikomu w tym klubie oprocz pieniedzy na niczym nie zalezy . Tylko Kibicom .
~Ternimator
1 Grudnia 2025 17:11:19
Psioczycie, potem cieszycie się w takt bębenka i tak ciągle. Które to już kółko robicie w tej swojej schizofreni? A może zwykłe przygłupy?
~Nostredamus
1 Grudnia 2025 16:48:51
Z tej mąki chleba nie upiecze. Oni po prostu są słabi. Oni nie mają w sobie determinacji w walce o wynik. Tu najlepszy trener nic nie zrobi.pozostaje walka o utrzymanie.
~Mondry
1 Grudnia 2025 16:38:37
Panowie dajcie juz sobie spokoj. Swieta Ida I Sylwester I Nowy Rok przed Nami . Beda podwyzki wszystkiego w Miescie , by Kowalski znow zrobil Nam Black Friday , Wyprzedaze magazynowe. Lub jak On to mowil najlepsze okienko w historii .Skorokopy Leca na wakacje do cieplych krajow. Chodza sluchy , ze sa problemy z piniedzmi ale prawdy oficjalnie Nikt nie powie.Lopatka bedzie sie uczyc zarzadzania , Kowalski juz wszystko umie I Wie gdzie I do kogo po slabych pilkarzy dzwonic. Musial , no wlasnie moze sklei chociaz obrone by nie wygladala jak szwajcarski ser . O pomocy to nawet nie Marze. Moze uda sie utrzymac . Moze...
~Stalowy
1 Grudnia 2025 16:27:20
Balans Stalowki za Musiala 7 meczy , 2 wygrane ( b.slaby Sosnowiec I dzieci z Jastrzebia ) 4 remisy ( frajersko tracone bramki I punkty I porazka z Podbeskidziem . Spuscil Garbarnie , z Hutnikiem tracil duzo bramek. U Nas noe pokazal NIC co byloby zalazkiem charakternej druzyny , zespolu . Czego wiec po Nim oczekiwac ?? Kowalski znowu pojdzie do lumpeksu po niechcianych pilkarzy a Klub bedzie oglaszac BOMBY TRANSFEROWE ?!?!? A jak braknie kasy to co ??? Widac ,ze z tych pilkarzopodobnych MUSIAL nic nie wydobyl . Minelo 3 miesiace a My Nadal urzadzamy sie w d... Kazdy NAS Lejeune jak chce . Jestesmy posmiewiskiem ligi jesli chodzi o obrone I pomoc. O ambicji , charakterze , umiejetnosciach I pomysle na gre nie wspomne. Zero postepu I zero perspektyw. Pisalem tyle razy Stalowka potrzebuje TRENERA z warsztatem I pomyslem na gre. A nie kolejnego kolesia Kowalskiego , syna Pana Adama.
~KIBIC
1 Grudnia 2025 16:07:01
Kowalski to tylko swych kolesi umie do klubu sciagac . Wpierw niueudacznika Pluske a teraz niewiele lepszego Musiala . Pilkarzy bierze od zaprzyjaznionych menadzerow co to ich Nikt juz nie chcial . Sa wyjatki ale jak na goscia co Mu Lucjusz special is etat stworzyl to za Malo. Kibice pamietaja jak Lucjusz sie Kowalskiego wysteaszyl na spotkaniu na stadionie I w obawie zeby ten publicznie nie pral brudow dal mu ciepla posadke. Pamietamy to dobrze .Dla Kowalskiego tylko KASA sie liczy.
~Prawdomowca
1 Grudnia 2025 16:01:49
Dyrektor sportowy , Kowal. dostal biurko i cwanaiakuje, tra nie musi biegażc za piłka tylko grzeje krzesełko w boiurze LN przygarnął go bo gdzie znajdzie prace , jest spalony , trener bramakrzy , tez od lat przygarnieety z Białorusi, tez płacimy z podatków, jakby nei było innych trenerów w Polsce, Prezesiek, Fizoteraputa, ręce od masoawoanai juz nie bola , gdzie będzi emiła lepiej, wygonic do pracy , jako drwale, i ni epłacic !!!!!!!!!!!!!!!!!
~Stachu
1 Grudnia 2025 15:51:16
Lopatka jest tak dobrym prezesem jak Kowalski dyrektorem sportowym a Musial trenerem. Kazdy beznadziejnie slaby i zadufany w sobie . Pokory Panowie !!! Z tej maki bedzie tylko WEGETACJA . Co Pol roku Kowalski idzie na zakupy I sciaga szrot . Z 10 sciagnietych 3 sie nadaje .Ale to 10 musimy utrzymywac . Jak Kapitaem zespolu moze byc slaby obronca , kolekcjoner zoltuch kartek , znany z wulgaryzmow I machania rekami - Furtak ?!?! Jak on jest kapitanem to co pomyslec o tej calej zbieraninie ?!?!
~Wojton
1 Grudnia 2025 15:19:11
Cały układ pislamski trzeba pogonić, odpartyjnić klub i zacząć od 4 ligi nawet.
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:13
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:11
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:09
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:07
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:05
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:03
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:01
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:53:00
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~Nico
1 Grudnia 2025 14:52:58
# Lopatka , Kowalski I Musial OUT # Dosc Kolesiostwa # Ratujmy 2 lige
~KIBIC
1 Grudnia 2025 14:45:31
Kto ze STALOWEJ WOLI doniósł na naszych kibiców aż do Rzeszowa bo ja mam takiego jednego podejrzanego bezradnego z naszej rady miasta mieszkającego w Rzeszowie. Dlaczego pytam bo w ŁODZI na meczu WIDZEWA było dużo więcej takich fajerwerków i karę dla klubu nie wyznaczył wojewoda ŁÓDZKIEGO województwa a PZPN bardzo małą kare muszę jeszcze dodać.
~KIBIC
1 Grudnia 2025 14:39:58
Przed tym meczem z PODBESKIDZIEM nasza kochana STALÓWKA nie przegrała w 6 meczach i jest na 6 miejscu w tabeli , szkoda ,że to nie koniec sezonu bo byśmu walczyli o awans do 1 ligi. Co wam to przypomina jak nasz mecz sędziuje pseudo sędzia z ŁODZI. Ale teraz czas na nowych zawodników do STALÓWKI na każdej pozycji, obronie ataku i pomocy musimy znaleźć bardzo wartościowych zawodników nie uzupełnienia a wzmocnienia aby STALÓWKA była postrachem 2 ligowych boisk.Nawet jakbyśmy musieli ściągnąc takich zawodników z zagranicy na przykład HISZPANII.
~KIBIC
1 Grudnia 2025 14:32:51
Muszę przeanalizować tą rundę naszej kochanej STALÓWKI bo kto to zrobi jak nie ja. Już na dzień dobry jak zobaczyłem kto ten mecz będzie sędziaował to wiedziałem , że będą kręcić lo dy w tym meczu, wszyscy. Znowu na mecz STALÓWKI PZPN przysłał ba be jak by lepszych sędziów nie było ale zrobili to celowo bo wiedzą , że ba by meczów nawet na linii nie potrafia chorągiewką machać. Naciągany karny przyciwko naszej STALÓWCE a przynajmniej dwóch karnych przeciwko PODBESKIDZIU ten pseudo sędzia nie zagwizdał tak się nie da grać ,szkoda naszych kibiców bo nawet ta ba ba z urz ędu wojew ódzkiego kubas-hul nam szkodzi polity czyna z koal icji 13 grudnia.
~KIBIC
1 Grudnia 2025 14:21:02
do kibic ssw, tak będzie bo to ty to powiedzialeś , lecz się w pzrychodni na WYSZYŃSKIEGO bo tam takich trzymają.
~Kibic SSW
1 Grudnia 2025 13:29:05
Lucjuszu Nadberezny bierz sie do roboty !!! Caly czas gasisz pozar benzyna. Sport to Biznes , tu nie ma miejsca na sentymenty polityczne . P.Lopatka kompletny impotent jesli chodzi o zarzadzanie . P.Kowalski kompletny impotent jesli chodzi o budowanie druzyny I transfery. P.Musial syn Adama NIC nie ogarnia ( na razie ) Z takim skladem ( bardziej zlepkiem Pana sympatii ) lecimy do 3 ligi na wiosne.
~Kibic SSW
1 Grudnia 2025 13:29:03
Lucjuszu Nadberezny bierz sie do roboty !!! Caly czas gasisz pozar benzyna. Sport to Biznes , tu nie ma miejsca na sentymenty polityczne . P.Lopatka kompletny impotent jesli chodzi o zarzadzanie . P.Kowalski kompletny impotent jesli chodzi o budowanie druzyny I transfery. P.Musial syn Adama NIC nie ogarnia ( na razie ) Z takim skladem ( bardziej zlepkiem Pana sympatii ) lecimy do 3 ligi na wiosne.
~Trener Stali
1 Grudnia 2025 13:27:28
Było zimno i mgliście. Nasi w krótkich gatkach nie byli w stanie grać w takich warunkach pogodowych. Co innego górale z Podbeskidzia.
~Tutejszy
1 Grudnia 2025 13:21:45
I tak do końca rozgrywek w przyszłym roku redakcja SM będzie przypominać historię meczów Stalówki ? Czyli w przyszłym roku tak na przełomie maja i czerwca ta historia meczów zajmie 3/4 całego artykułu ?
~Stalowy
1 Grudnia 2025 12:46:32
Prezes-masazysta Lopatka OUT , cwaniaczek - cinkciarz Kowalski OUT . Lista transferowa ( czyli ci ktorym nawet biegac sie nie chce lub po chlaniu na tygodniu sil Im brak , bo o umiejetnosciach to przy tym przez kowalskiego posciaganym szrocie szkoda szczepic ryja ) powinna byc do konca tygodnia ogloszona a decyzje przekazane tym paralitykom . Niech Ida okradac I oszukiwac kluby I kibicow gdzie indziej . Pytanie czy kolejny wynalazek Kowalskiego - Musial da rade ?? Czy tylko na nazkisku jedzie . Spadek z Garbarnia ma a z Nami bardzo prawdopodobny . Oprocz wygranej ze slabiutkim Sosnowcem I dziecmi z Jastrzebia nie pokazal NIC !!!! Z wszystkimi tracimy punky I gole.
~do poniżej
1 Grudnia 2025 12:36:26
Trzeba też pogonić prezesa-masażystę.
~Kibic
1 Grudnia 2025 11:41:20
Najwyższy czas pogonić cwaniaczka dyrektorka Jakubka.
~~ja
1 Grudnia 2025 11:11:54
Niema wyników wypłata w doł.
~bojar
1 Grudnia 2025 11:07:34
jak można pisać że słabsze skoro Podbeskidzie rozgromiło stal
~papaweł
1 Grudnia 2025 11:05:23
przecież to cała liga łącznie z ekstraklasą i reprezentacją tak gra
~Ewka
1 Grudnia 2025 11:01:06
Podatnicy zapłacą za ten wytwór niekompetencji Nadbereźnego i spółki
~Login
1 Grudnia 2025 10:41:00
Piąta liga !
Ósma grupa !
Sta - lo -wa !
~Do cyrk
1 Grudnia 2025 09:45:34
A zglosileś już to do prokuratury, czy są to tylko twoje domniemania.
~Cyrk
1 Grudnia 2025 08:57:33
Ten cyrk imprez piłkarskich to jest teraz dla biznesu a nie dla kibica. Wybudowali piękne stadiony, które są wykorzystane w, 5 do 15 % bo mecze są organizowane i godziny narzucone ( mecze dla gier są rozplanowane w czasie przez dwa do czterech dni ) przez Betclic – francuskie przedsiębiorstwo prowadzące działalność bukmacherską, którego właścicielem jest spółka BEM Operations Limited. Działa na kilku rynkach europejskich – w Polsce od lipca 2019 r., na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.11.2017 z dnia 26 września 2018 roku. Ta firma korzysta na tym daje na kluby jakieś "pieniądze", ale przy okazji są kręcone ( ustawiane) wyniki, o których wiedzą tylko wtajemniczeni, którzy robią na tych grach kasę. A ty biedny kibicu, naiwny, jedziesz na mecz, płacisz, siedzisz na trybunie w niskich temperaturach, nabawisz się na chorobę lub oglądasz w mgle w TV. Lepiej, żeby spadli do 3 ligi, tam jest to normalne.
~Chromosom
1 Grudnia 2025 08:45:59
Zeszłej zimy sprowadziliśmy bezklubowy i pokontuzjowy szrot, teraz poszli w kierunku graczy odcinających kupony przed emerytuą, kto następny przyjdzie do ciepłego kurwidołka z miejską kasą, gdzie nikt nie pyta jak wydawane są jego pieniądze. Dopóki nie sprywatyzujemy klubu to będziemy tu mieli dziadostwo jak w Śląsku Wrocław.
~DejDej
1 Grudnia 2025 07:59:29
No właśnie widać to "słabsze od nas" rozumiem przychylność redaktorów wobec wszystkiego co luksjusz ale tytułu nie powstydziłby się sam minister propagandy Rzeszy. Swoją drogą czemu tak mało milionów na to idzie, pytanie retoryczne powinien z podatków jakie 10 baniek w przyszłym roku dokapitalizować, może by powąchali pięty biednej Warty
~Emigrant
1 Grudnia 2025 07:15:38
Tak jak ten sezon w Grudziądzu rozpoczął się kiepskim występem tak i zakończył w Bielsku Białej. Bardzo dziwnie i nierówno wygląda gra tego zespołu przez te 3 miesiące. Brak rywalizacji w bloku obronnym i wśród młodzieżowców, brak defensywnego pomocnika to chyba najbardziej rzucało się w oczy przez ten czas. Może doczeka się środowisko pilkarskie w Stalowej mądrych i rozsądnych decyzji że strony zarządzających tym klubem oraz sztabu trenerskiego. Oby runda wiosenna spełniła oczekiwania większość kibiców Stali.
~Z boku
30 Listopada 2025 23:27:16
Od sezonu 23/24 przez 1 drużynę przewinęło się ponad 70 zawodników . Czy tak się buduje zespół? Według mnie nie.
~Motorola
30 Listopada 2025 22:32:15
To nie jest drużyna to zlepek nierozumiejących się graczy, poruszających się jak żółwie.Podbeskidzie pokazało naszemu trenerowi w którym miejscu jesteśmy.
Niestety coraz bardziej widać, że to nie trener jest winien lecz poszczególni zawodnicy z którymi należałoby się pożegnać w przerwie zimowej.
~Tygrees 23
30 Listopada 2025 22:24:38
Dziady
~Dam prace
30 Listopada 2025 22:17:11
Pilnie poszukujemy 15 piłkarzy.
Wymagania:
Orientacja na boisku(znajomość która bramka należy do przeciwnika).
~hahaha
30 Listopada 2025 22:09:31
ooooo znowu zelki w pape dostaly brawo wy
~Edziu
30 Listopada 2025 22:03:02
W zimie ciężko o dobrych zawodników ale patrząc na punkty innych zespołów do końca będzie walka pomiędzy barażami o wejście a barażami o spadek.
Dodaj swój komentarz