Uwaga!!! Od 2 września 2 przystanki na ul. 1-go Sierpnia zlikwidowane
- Opublikowano: 29 Sierpnia 2025
- Autor: kbm
Miejski Zakład Komunikacji w Stalowej Woli informuje, że w związku z remontem Placu Piłsudskiego i ZAMKNIĘCIEM ul. 1-go Sierpnia zlikwidowane będą od wtorku 2 września przystanki:
• 1-go Sierpnia MDK,• 1-go Sierpnia Metalowiec.
Autobusy linii nr 6,8,10 nie będą zatrzymywać się na tych dwóch przystankach. Ponadto:
• autobusy linii nr 8 i 10, które kursują z przystanku 1-go Sierpnia Metalowiec będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Popiełuszki – Dmowskiego;• autobusy linii nr 8 i 10, które kursują z przystanku 1-go Sierpnia MDK będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Popiełuszki – MOPS;
• autobusy linii nr 6,8,10, które kursują z przystanku Podleśna – Dom Dziecka będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Podleśna – Bloki;
• autobusy linii nr 6,8,10, które kursują z przystanku Podleśna – Bloki będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Podleśna – Dom Dziecka;
• autobusy linii 6 i 8, które kursują z przystanku Niezłomnych Skrzyżowanie będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku KEN – Sanepid;
• autobusy linii nr 6, które kursują z przystanku Hutnicza – Przychodnia będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Ofiar Katynia – Przychodnia;
• na przystanku Niezłomnych – Starostwo Powiatowe będą zatrzymywać się autobusy linii nr 6,8 i 10.
Nowy rozkład jazdy oraz nowe trasy przejazdu autobusów linii nr 6,8,10 będą dostępne na stronie od dnia 1.09.2025r. Montaż nowych rozkładów jazdy na przystankach będzie miał miejsce w dniach 1- 2.09.2025r. (prosimy zwrócić uwagę na datę rozpoczęcia obowiązywania rozkładu jazdy umieszczoną na tabliczce z rozkładem jazdy).



Wasze komentarze (10)
~Magda22
2 Września 2025 18:00:12
Ale to przecież nie jest na zawsze tylko na czas tej rewitalizacji . Kiedyś to trzeba było zrobić i starsi ludzie będa sobie chodzić pomalutku bez samochodów i motorów wkoło .
~Magda 79
1 Września 2025 22:17:00
Magda22- tam raczej starsi ludzie mieszkają, nie kazdy moze daleko chodzic
~pepe
1 Września 2025 06:40:10
yurek nie jęcz jak stara baba,nie pasuje ci to wypad z miasta albo sprzedaj samochód i po problemie
~LUDWIK
31 Sierpnia 2025 16:40:59
W końcu Stalowa doczekała się starówki z prawdziwego zdarzenia. Pomnik Kwiatkowskiego powinien jeszcze być w tym miejscu.
~MARIANNA
31 Sierpnia 2025 14:27:23
WSPANIAŁY PREZYDENT STALOWEJ WOLI.
~ewa
31 Sierpnia 2025 14:25:13
Bardzo dobrze chociaż będzie pięknie , przestrzeń bez aut. Stalowa się rozwija dzięki panu Prezydentowi. Dziękujemy.
~Milka
30 Sierpnia 2025 15:24:23
A ruszyć 4 litery i parking się znajdzie, nie brakuje miejsc parkingowych pod wiaduktem. Wygodnictwo, w Rzeszowie na Rynek trzeba kawał za……..ć żeby się tam znaleźć. Widok pod Domem Kultury wołał o pomstę do nieba, nie dość że parkowali to jeszcze śmiecili, pełno petów i szkła po butelkach . Skończą się też wyścigi ryczących motorów i szybkich samochodów. Tu ma być pięknie i zielono, czy wam się to podoba czy nie. Prace postępują i czekamy na efekty
~yurek
29 Sierpnia 2025 21:14:32
Gdzie mam parkowac jak teraz robia cos na placu do kurw... nedzy.Jwb....c pis.
~Magda22
29 Sierpnia 2025 18:05:05
Nareszcie wielkie kopary nie będą nagle wyjeżdżać na chodnik i płac będzie placem budowy a nie cyrkiem. Ale zaraz będzie następna histeria gdzie parkować, jak jeździć olaboga. Toż to ogromna metropolia i nie da się rowerem albo na piechotę parę kroków zrobić.
~:-)
29 Sierpnia 2025 17:46:53
zaczyna się likwidacja miasta....
Dodaj swój komentarz