Uwaga!!! Od 2 września 2 przystanki na ul. 1-go Sierpnia zlikwidowane

  • Opublikowano: 29  Sierpnia  2025
  • Autor: kbm
Uwaga!!! Od 2 września 2 przystanki na ul. 1-go Sierpnia zlikwidowane
  • Przejdź do komentarzy 10
  • Udostępnij

Miejski Zakład Komunikacji w Stalowej Woli informuje, że w związku z remontem Placu Piłsudskiego i ZAMKNIĘCIEM ul. 1-go Sierpnia zlikwidowane będą od wtorku 2 września przystanki:

• 1-go Sierpnia MDK,
• 1-go Sierpnia Metalowiec.

Autobusy linii nr 6,8,10 nie będą zatrzymywać się na tych dwóch przystankach. Ponadto:

• autobusy linii nr 8 i 10, które kursują z przystanku 1-go Sierpnia Metalowiec będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Popiełuszki – Dmowskiego;
• autobusy linii nr 8 i 10, które kursują z przystanku 1-go Sierpnia MDK będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Popiełuszki – MOPS;
• autobusy linii nr 6,8,10, które kursują z przystanku Podleśna – Dom Dziecka będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Podleśna – Bloki;
• autobusy linii nr 6,8,10, które kursują z przystanku Podleśna – Bloki będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Podleśna – Dom Dziecka;
• autobusy linii 6 i 8, które kursują z przystanku Niezłomnych Skrzyżowanie będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku KEN – Sanepid;
• autobusy linii nr 6, które kursują z przystanku Hutnicza – Przychodnia będą od 2.09.2025 odjeżdżać z przystanku Ofiar Katynia – Przychodnia;
• na przystanku Niezłomnych – Starostwo Powiatowe będą zatrzymywać się autobusy linii nr 6,8 i 10.

Nowy rozkład jazdy oraz nowe trasy przejazdu autobusów linii nr 6,8,10 będą dostępne na stronie od dnia 1.09.2025r. Montaż nowych rozkładów jazdy na przystankach będzie miał miejsce w dniach 1- 2.09.2025r. (prosimy zwrócić uwagę na datę rozpoczęcia obowiązywania rozkładu jazdy umieszczoną na tabliczce z rozkładem jazdy).

Oceń artykuł
Aktualna Ocena: 5.0


Wasze komentarze (10)

Dodaj komentarz

2  Września  2025  18:00:12

Ale to przecież nie jest na zawsze tylko na czas tej rewitalizacji . Kiedyś to trzeba było zrobić i starsi ludzie będa sobie chodzić pomalutku bez samochodów i motorów wkoło .

1  Września  2025  22:17:00

Magda22- tam raczej starsi ludzie mieszkają, nie kazdy moze daleko chodzic

1  Września  2025  06:40:10

yurek nie jęcz jak stara baba,nie pasuje ci to wypad z miasta albo sprzedaj samochód i po problemie

31  Sierpnia  2025  16:40:59

W końcu Stalowa doczekała się starówki z prawdziwego zdarzenia. Pomnik Kwiatkowskiego powinien jeszcze być w tym miejscu.

31  Sierpnia  2025  14:27:23

WSPANIAŁY PREZYDENT STALOWEJ WOLI.

31  Sierpnia  2025  14:25:13

Bardzo dobrze chociaż będzie pięknie , przestrzeń bez aut. Stalowa się rozwija dzięki panu Prezydentowi. Dziękujemy.

30  Sierpnia  2025  15:24:23

A ruszyć 4 litery i parking się znajdzie, nie brakuje miejsc parkingowych pod wiaduktem. Wygodnictwo, w Rzeszowie na Rynek trzeba kawał za……..ć żeby się tam znaleźć. Widok pod Domem Kultury wołał o pomstę do nieba, nie dość że parkowali to jeszcze śmiecili, pełno petów i szkła po butelkach . Skończą się też wyścigi ryczących motorów i szybkich samochodów. Tu ma być pięknie i zielono, czy wam się to podoba czy nie. Prace postępują i czekamy na efekty

29  Sierpnia  2025  21:14:32

Gdzie mam parkowac jak teraz robia cos na placu do kurw... nedzy.Jwb....c pis.

29  Sierpnia  2025  18:05:05

Nareszcie wielkie kopary nie będą nagle wyjeżdżać na chodnik i płac będzie placem budowy a nie cyrkiem. Ale zaraz będzie następna histeria gdzie parkować, jak jeździć olaboga. Toż to ogromna metropolia i nie da się rowerem albo na piechotę parę kroków zrobić.

29  Sierpnia  2025  17:46:53

zaczyna się likwidacja miasta....

Odpowiadasz użytkownikowi

1 + 2 =

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!

1 + 2 =

Pozostałe wiadomości

 

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz Adblocka

Masz włączone blokowanie reklam, co uniemożliwia korzystanie z części treści w naszym serwisie. Wyłącz AdBlocka, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich materiałów.

Dziękujemy!

Opcje Adblocka znajdziesz w rozszerzeniach przeglądarki