Lucjusz Nadbereżny z wotum zaufania
- Opublikowano: 18 Czerwca 2025
- Autor: kbm
- Źródło: UM Stalowa Wola
Sesja Rady Miasta rozpoczęła się żywiołowo. Jednym z początkowych punktów był ten o wotum zaufania dla urzędującego prezydenta.
W Stalowej Woli wiele się dzieje i wiele zmienia. Raz w roku, radni rozliczają włodarza miasta głosując nad wotum zaufania dla niego. Lucjusz Nadbereżny takie wotum uzyskał znaczącą większością głosu.
– Bardzo serdecznie dziękuję za okazane zaufanie. Dzisiejsze głosowanie traktuję jako wyraz poparcia dla obranej przez nas drogi rozwoju Stalowej Woli– powiedział tuż po głosowaniu Prezydent Stalowej Woli.
Zanim jednak 22 obecnych na sesji radnych wyraziło stanowisko w sprawie działań włodarza Stalowej Woli w głosowaniu, prezydent przedstawił Raport o stanie Miasta za 2024 rok. Dokument szczegółowo podsumowywał najważniejsze działania samorządu– od inwestycji infrastrukturalnych, poprzez programy społeczne i edukacyjne, aż po realizację uchwał Rady Miejskiej. Jak podkreślał prezydent, raport to nie tylko statystyka, ale opowieść o mieście, które dynamicznie się rozwija i coraz śmielej patrzy w przyszłość.
– Stalowa Wola staje się z każdym rokiem piękniejszym i bardziej komfortowym miejscem do życia. Razem, samorządowcy, urzędnicy i mieszkańcy, tworzymy miasto, z którego naprawdę można być dumnym. Dziękuję za wotum zaufania, które traktuję nie tylko jako ocenę mojej pracy, ale przede wszystkim jako wyraz uznania dla wysiłku całego zespołu pracowników miejskiej struktury. To dla mnie wielki zaszczyt móc kierować ich pracą– podkreślił prezydent Lucjusz Nadbereżny.
Po przeprowadzeniu debaty nad raportem Rada Miejska w Stalowej Woli udzieliła wotum zaufania Prezydentowi Miasta stosunkiem głosów:
- 13 za (Mariusz Bajek, Damian Bryk, Łukasz Durek, Ilona Kaczmarek, Aleksander Kapuściński, Andrzej Kochan, Adam Krotoszyński, Agata Krzek, Paweł Madej, Karolina Paleń, Piotr Rut, Jan Sibiga, Wiesław Siembida),- 5 przeciw (Damian Marczak, Dariusz Przytuła, Janina Siek, Andrzej Szymonik, Urszula Tatys),
- 3 wstrzymujących się (Joanna Grobel- Proszowska, Daniel Hausner, Kamil Maciejak),
- 1 brak głosu (Andrzej Dorosz),
- 1 osoba nieobecna (Elżbieta Kulpa).



Wasze komentarze (74)
~taka prawda
27 Czerwca 2025 10:32:40
do mirek vel emeryta e 2rds, śmier=dzielem to ty jesteś jak czytam twoje wypociny dla ciebie wszyscy mieszkańcy to warch=laki i świ=nie. Ale wiedz kto kogo jak przezywa tak sam się nazywa.
~Mirek
26 Czerwca 2025 14:45:52
~taka prawda vel du-po-wł-azie, to złodziejskie nasienie nie może się powstrzymać by przynajmniej raz dziennie nie okraść podatnika. Jak nic nie ukradnie to dzień stracony, nadal śm-ie-rd-ziel kradnie kasę podatnika i jakoś nie wsydzi się, ale wiadomo, jako przykładny katolik, przynajmniej za takiego się podaje, to wyspowiada się i będzie dobrze, z tego co ukradnie odpali parę złotych na tacę i będzie jeszcze uchodził za obrotnego człowieka.
~taka prawda
26 Czerwca 2025 13:43:40
do mirka vel emeryta e 2rds, wstyd to kraść i z doopy spaść.
~Mirek
25 Czerwca 2025 22:15:35
~taka prawda vel du-po-wł-azie, a tobie jak nie wstyd codziennie okradać podatnika.
~Mirek
25 Czerwca 2025 22:14:12
~taka prawda vel du-po-wł-azie, to złodziejskie nasienie nie może się powstrzymać by przynajmniej raz dziennie nie okraść podatnika. Jak nic nie ukradnie to dzień stracony, nadal głąb w to brnie.
~jan
25 Czerwca 2025 18:30:56
Dopoki bedzie w Polce rzadzil PIS i Platforma to bedziemy pod zaborem amerykanskim.Nie mamy polskich duzych zakladow pracy, obcy kazali je zamknac lub oddac tanio obcym.
~taka prawda
25 Czerwca 2025 09:02:44
do mirka vel emeryta e 2rds, kiedy ty skończysz z hejtowaniem i szczuciem na mieszkańców naszego miasta. Twoje cha=mskie wypociny to poziom lemingów popierających PO i całą koalicje 13 grudnia. Jak ci nie wstyd w takim wieku takie wypociny tworzyć.
~emeryt
24 Czerwca 2025 23:42:51
Ja nie ufam zadnemu pis uarowi.Wszyscy na uslugach parti sluzacej USA.
~Mirek
24 Czerwca 2025 19:03:56
~rene, św-iń-sk-ie gó-no śm-ie-rd-zące, widzisz, ja nie mam genu "Rezus", natomiast ty małpi gen masz.
~Mirek
24 Czerwca 2025 19:01:59
Już pisałem i powtarzam ~rene, św-iń-sk-ie gó-no śm-ie-rd-zi, ty nie wiesz kto mnie spłodził, natomiast ja wiem kim jesteś, produktem przemiany materii św-in-ia-czka, może być rudego. Miło ci śm-ie-rd-zie-lu.
~Mirek
24 Czerwca 2025 18:58:32
~taka prawda vel du-po-wł-azie, to złodziejskie nasienie nie może się powstrzymać by przynajmniej raz dziennie nie okraść podatnika. Jak nic nie ukradnie to dzień stracony.
~rene
24 Czerwca 2025 12:50:31
Kto spłodził tego mirka.A może to wynik szympansa z orangutanem.
~taka prawda
24 Czerwca 2025 11:46:21
do emeryta e 2rds vel mirka, to że jesteś k.r.e.t.y.n.e.m to wszyscy mieszkańcy naszego miasta wiedzą ale po co się tym chwalisz. Ty tyle wiesz co usłyszysz w tvn24, telewizji dla idio=tów nie mających zielonego pojęcia o polityce.
~stachu
24 Czerwca 2025 10:42:18
Napędzony bimbrem ze sklepu monopolowego, no bo to są produkty regionalne z monopolowego idzie jak burza, tylko czy Radni , którzy zatwierdzali ten Votum to też napędzani są tymi regionalnymi produktami? Oj ciekawe jak tak długo pociągną na dopingu?
~Mirek
23 Czerwca 2025 16:58:11
~taka prawda vel du-po-wł-azie, to złodziejskie nasienie nie może się powstrzymać by przynajmniej raz dziennie nie okraść podatnika. Jak nic nie ukradnie to dzień stracony. Jeszcze chciałem ci powiedzieć, że to bardzo czarna plama na katolickiej Irlandii, tak samo jak i na Kanadzie za dzieci Indian Kanadyjskich
~Mirek
23 Czerwca 2025 16:54:47
Powtórzę ci jeszcze tu .
~taka prawda vel du-po-wł-azie, to złodziejskie nasienie nie może się powstrzymać by przynajmniej raz dziennie nie okraść podatnika. Jak nic nie ukradnie to dzień stracony. Jak byś był mądrzejszy, a nie kr-et-yn, to byś wpisał z mojej wypowiedzi pierwszych parę wyrazów ze zdania zaczynającego się"W Irlandii w hrabstwie Galway w miejscowości Tuam zaczęły się ekshumacje zwłok dzieci..." w Google i już byś wiedział wszystko, ale taki tłuk skąd ma to wiedzieć jak tylko słucha TV trwam i Republiki, dlatego jest kr-et-yn-em z wypranym mózgiem.
~Mirek
23 Czerwca 2025 12:24:28
~taka prawda vel du-po-wł-azie, to złodziejskie nasienie nie może się powstrzymać by przynajmniej raz dziennie nie okraść podatnika. Jak nic nie ukradnie to dzień stracony i cyt: " Co do mnie to pięknie sobie odpocząłem od pracy i z nową energią wracam do swoich zajęć po 4 wolnych dniach od pracy." znaczy , wracasz do okradania podatnika w godzinach urzędowania, a jak pójdziesz na urlop to już nie będziesz kradł bo to będzie twój urlop za-sr-ań-cu i może będzie troszeczkę spokoju.
~Mirek
23 Czerwca 2025 12:15:30
Już pisałem i powtarzam ~rene, św-iń-sk-ie gó-no śm-ie-rd-zi, a świnia nawet ruda to zawsze nie gó-no.
~rene
23 Czerwca 2025 10:42:39
ten mirek to cwel.Lubi prysznic w grupie.
~taka prawda
23 Czerwca 2025 10:17:11
do mirka vel emeryta e 2rds, ty błaźnie nawet w dniu tak wielkiego święta BOŻEGO CIAŁA od produkowania wypocin obrażających wszystkich mieszkańców naszego miasta a zwłaszcza wszystkich katolików nie możesz się powstrzymać. Prowokatorze kiedy skończysz te marne twoje wypociny bo to już nie jest śmieszne. Co do mnie to pięknie sobie odpocząłem od pracy i z nową energią wracam do swoich zajęć po 4 wolnych dniach od pracy. Oj gdyby tak co miesiąc można było 4 dni odpoczywać ale już w lipcu idę na urlop.
~Mirek
22 Czerwca 2025 22:27:24
~rene, św-iń-sk-ie gó-no śm-ie-rd-zi, a świnia nawet ruda to zawsze nie gó-no.
~rene
22 Czerwca 2025 13:35:17
Ten mirek to ruda świnia.Jak można być takim jełopem
~Mirek
22 Czerwca 2025 08:59:57
~Lokalny zaślepieńcu, ty widzę spać nie możesz bo boisz się Rudej Bandy, widocznie tak nabroiłeś, że sumienie nie pozwala spać i trzęsiesz galotami i dobrze.
~Lokalny
22 Czerwca 2025 03:07:19
Pełne poparcie dla najlepszego prezydenta miasta. Nie daj Boże Ruda Banda u nas w mieście :+)
~Mirek
20 Czerwca 2025 21:27:42
~Babcia Mira też była dawno dojona i też beczy na okolicę, tylko głośniej od kozy, musi dlatego, że brak zębów i głos lepiej leci.
~Babcia Mira
20 Czerwca 2025 21:06:43
Daj spokój już tej kozie bo beczy na okolice.
~Mirek
20 Czerwca 2025 20:56:33
~he he i znów gó-no wypełzło, ~Medyk posprzątaj bo to twój obowiązek.
~Wyborca
20 Czerwca 2025 18:55:39
Ręce opadają....weryfikacja tak...kto głosuję ale potem karta i tajność
Pogięło was??
~memory
20 Czerwca 2025 18:31:18
~wyborca
Głosowanie nie może być tajne gdyż tracisz kontrolę nad swoim oddanym głosem, nie jesteś w stanie zweryfikować jako obywatel co stało się z twoim glosem, a to jest już duże uchybienie względem społeczeństwa. Chyba, że chodzi tylko o wywołanie w społeczeństwie fałszywego i złudnego poczucia sprawiedliwości, niezawisłości, praworządności, etc etc.
„Mamy zaklepanego faworyta, a wynik wyboru się dorobi..." Tylko mi nie pisz o uczciwości PKW bo mam zajady.
~Terry
20 Czerwca 2025 18:13:03
@Wyborca
A w jakim celu ta tajność? Wszyscy kandydaci są jawni, ich programy także, nikt przed nikim i niczego nie ukrywa, więc w jakim celu ta tajność? Jedyny cel to oszustwo, sama karta do głosowania to jakość kpina. Masz dzisiaj swoją tajność, co miasto to wałek...
~Wyborca
20 Czerwca 2025 15:42:56
Wybory są TAJNE barany jedne.
To jaki pesel tu..many.
~Medyk
20 Czerwca 2025 15:34:16
Mowa o e2..vel mirku
~Medyk
20 Czerwca 2025 15:33:11
Jest na wyszynskiego gdzie go czopkuja.
~jan
20 Czerwca 2025 14:49:46
A co tak cichutko dziś siedzi ten, taka prawda.
~buldog
20 Czerwca 2025 13:40:26
Tak samo mysle -Udział w głosowaniu powinien być jawnym z imienia i nazwiska oraz numeru PESEL na karcie do głosowania,Poniewaz te krzyzyki to droga do falszowania kart.
~he he
20 Czerwca 2025 10:13:51
ty sie tylko na czyn partyjny nadajesz.....i ewentualnie zastąpic papier toaletowy.
~Mirek
20 Czerwca 2025 09:59:21
NO niestety PiS-iory odzielały swoim wyraźnych instrukcji jak sfałszować wybory, to bardzo podła nacja i tak się stało, " wybory wyborami a wygrana i tak musi być nasza".
~Terry
20 Czerwca 2025 09:34:15
~Stalowa
Udział w głosowaniu powinien być jawnym z imienia i nazwiska oraz numeru PESEL na karcie do głosowania, a nie tylko na liście na której kwituje się odbiór zwykłej kartki. To właśnie karty do głosowania powinny być jawnymi i posiadać wszystkie informacje, jak dokument. Mamy demokrację, wolności słowa i obywatelskie, do tego kandydaci do eksponowanych urzędów występują jawnie ze swoimi programami, dlaczego więc obywatel ma się ukrywać za zasłoną tajności oddając swój głos na kartce papieru, która może należeć do nikogo i, którą można sobie D podetrzeć? Zapewnie po to, aby można było robić wały wyborcze. I tak zapewne jest... Przysłowiowy Kowalski ma się tylko na liście imiennie podpisać, a resztą to się MY zajmiemy, po Ch wybory.
~Stalowa
19 Czerwca 2025 17:04:42
Kolejna Komisja Wyborcza popełniła "błąd". Co w Stalowej? Wiadomo - też będą głosy liczone. Panie i Panowie z komisji - macie czas na powiedzenie prawdy...... Potem już tylko Kodeks Karny....
~Mirek
19 Czerwca 2025 16:52:00
~emeryt, z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nie zgodzę się z Twoją opinią, chodź ja też nie popieram Lucjusza, ale wczoraj na MOSiR-ze był bardzo w porządku, a że różne panie bardzo pragnęły z Nim zatańczyć to ich wola i Jego szacunek dla emerytów czemu dał wyraz.. A poza tym jak myślisz, tyle zabawy, prowadzący, obsługa baru i tyle wyżerki to tylko za te 35 zł, no z całym szacunkiem dla Ciebie, pomyśl.
~obiektywnie
19 Czerwca 2025 16:08:48
Tajemnica sukcesu tego aparatczyka tkwi w ciemnocie i prymitywnej konstrukcji umysłowej jego elektoratu. Jest taki dział w społeczeństwie, niereformowalny, ukierunkowany na: aby przeżyć i nic poza tym, to taka zwierzęca postawa. Więc tacy jak on, podstępni i przebiegli przy pomocy różnych sztuczek potrafią zjednać sobie tę część społeczeństwa. Nikt z tych ludzi nie jest zdolny do głębszej refleksji nad konsekwencjami wyboru takiego osobnika. On zdaje sobie z tego sprawę, a jego działania są z premedytacją. Cóż, cierpią wszyscy, tylko jedni są świadomi, a inni nie.
~obiektywnie
19 Czerwca 2025 16:08:46
Tajemnica sukcesu tego aparatczyka tkwi w ciemnocie i prymitywnej konstrukcji umysłowej jego elektoratu. Jest taki dział w społeczeństwie, niereformowalny, ukierunkowany na: aby przeżyć i nic poza tym, to taka zwierzęca postawa. Więc tacy jak on, podstępni i przebiegli przy pomocy różnych sztuczek potrafią zjednać sobie tę część społeczeństwa. Nikt z tych ludzi nie jest zdolny do głębszej refleksji nad konsekwencjami wyboru takiego osobnika. On zdaje sobie z tego sprawę, a jego działania są z premedytacją. Cóż, cierpią wszyscy, tylko jedni są świadomi, a inni nie.
~emeryt
19 Czerwca 2025 15:32:23
Ja go nie popieram.Wczotaj my emeryci bawilismy sie na Mosirze i wjazd tego Bufona popsul mi dobra zabawe .Wpadl wyglosil swoje propagandowe przemowienie i tancowal ze swoja baba.Wiekszosc emerytow go popiera ale nie wszyscy.Nie znosze jak wpada do emerytow i przemawia z tym glupkowatym usmiechem.Niech znajdzie sobie innych klakierow .
~Ślifka
19 Czerwca 2025 13:26:21
Co trzeba mieć w głowie żeby popierać i wierzyć w toto?
~Frenolog
19 Czerwca 2025 12:55:25
Tak patrzę, strasznie obleśna fizis, choć to młody człowiek. Na starość podłość mocno odciśnie swoją obecność na tym obliczu.
~lulu
19 Czerwca 2025 11:59:40
Spora część Mieszkańców Stalowej Woli mają zapewne odmienne wotum dla tego pana. Tym zaufaniem darzą Lucjusza Nadbereżnego jedynie jego radni, i to wiadomo z jakich powodów. Wszak bycie radnym za prezydentury tak znamienitej(?) postaci do czegoś obliguje, prawda?
~mayopin
19 Czerwca 2025 09:46:03
~Cyrk2.0 bardzo trafny komentarz.
Przerażająca ciemnota większości mieszkańców miasta powala.Jak można być tak ślepym i naiwnym,aby wierzyć w te kłamstwa ,którymi nas karmi Lucjusz Nadbereżny i jego świta.
~Cyrk 2.0
19 Czerwca 2025 09:33:13
~Zofia
Uważasz, że obiektywna i bezstronna opinia, nawet skrajnie surowa, ale nie licująca z trendami jakie wyznacza środowisko u władzy w Stalowej Woli, to jest hejt? Pojęcie hejtu wymyślili osobnicy, którzy właśnie takich opinii się obawiają, aby nie przeszkadzały im w układaniu klocków w głowach naiwnych i bezmyślnych obywateli. Lata '70, okres „sukcesu" Gierka, też posługiwał się taką propagandą, tylko komuniści nie znali wtedy co to hejt bo zapewne także by używali takich argumentów co Ty w stosunku wywrotowców jak nazywali swoich oponentów.
~Zofia
19 Czerwca 2025 09:00:08
Żeby się ta opozycja nie xs-kwi-cza-ła na śmierć.... Hejt i głupota dominuje w tych wpisach
~Cyrk2.0
19 Czerwca 2025 08:46:04
Mając swoich radnych to na jakie inne absolutorium można liczyć? Tego nie powinno podawać się do wiadomości opinii publicznej, wystarczy już ktoś średnio rozgarnięty, aby zrozumiał zależności pomiędzy radnymi, a prezydentem. Jacy mieszkańcy taki i prezydent, jaki prezydent tacy i radni.
~Beee
19 Czerwca 2025 08:09:57
@Zuza
Znane porzekadło mówi, że Polak mądry po szkodzie..., ale w twoim i pozostałych przypadku można doprecyzować to powiedzenie, że Polak glopi przed szkodą i glopi po szkodzie...
~Obserwator
19 Czerwca 2025 08:06:04
Szanowni Państwo, ostatnimi czasy dopadł mnie wielki strach, mam coś takiego, że boję się otworzyć lodówkę czy szafę w sypialni, że wyskoczy z niej Ulka T. Co to może być. Czy ktoś z państw też tak ma. A tan na poważnie to weź się kobieto do jakiejś sensownej roboty a nie tracisz życie na chwaleniu się niczym. Nasza mała stalowowolska społeczność ma Cię serdecznie dość a ponoć koleżanki też już są Tobą zmęczone. I jeszcze to lajkowanie samej sobie wszystkiego co zamieszczasz. Żenada kobieto!!!
~vvhhf
19 Czerwca 2025 08:05:22
Osobnik, który w bardzo wyrafinowany sposób kreuje swój wizerunek, używając w tym celu stanowiska włodarza i urząu jaki reprezentuje. Cwaniak kuty na cztery kopyta. A to raczej nie powód do dumy.
~Zuza
19 Czerwca 2025 01:35:07
Teraz żałuję, że głosowałam na Lucka. Gościu totalnie odleciał, a główne problemy miasta wciąż nie zostały rozwiązane.
~Mieszkaniec
18 Czerwca 2025 23:15:25
Panie Marczak, przecież kłamstwo jest wpisane w genotyp Pana partii. Mieliśmy możliwość się o tym przekonać w czasie wyborów prezydenckich. Pana kandydat niejaki bonjour zwany dalej dwugodzinnym prezydentem, kłamał jak z nut więc Panu też wolno, prawda? Jeszcze nie tak dawno chwalił się Pan zdjęciami z tym nafukanym typkiem na obcasach więc wszystko jasne.
Dziękuję. Pozdrawiam.
~Mirek
18 Czerwca 2025 23:01:32
~Fakt, ja z przyjemnością podniosę ogon kozie byś mógł ją cmoknąć pod ogon, będzie nawet z tego pamiatkowa fotografia dla twoich potomnych cmokającego kozę pod ogon.
~Mirek
18 Czerwca 2025 22:57:56
~taka prawda vel du-po-wł-azie, to złodziejskie nasienie nie może się powstrzymać by przynajmniej raz dziennie nie okraść podatnika. Jak nic nie ukradnie to dzień stracony, A nick ~Fakt to kilejny nick tego za-sr-ań-ca, przeciez nie pod jednym okrada podatnika złodziejskie nasienie.
~bojar
18 Czerwca 2025 21:37:56
Fakt nie pisz głupot o ogonie mirka tylko pisz o swoim ogonie na cześć prezia. Co ty, głupich szukasz. Rozejrzyj się po swoim podwórku. No comment,
~:-)
18 Czerwca 2025 20:24:43
jak ma się radę w kieszeni to i poparcie będzie
~Lootziun
18 Czerwca 2025 18:42:58
Ostatnia jego kadencja i gościu ma to gdzieś. Robi wiele szumu w błahych sprawa, a główne problemy na osiedlu Centralnym wciąż nie rozwiązane. Tu rządzi bowiem mafia badylarska!
~Karei
18 Czerwca 2025 17:22:52
Co tak mało hejtu? Aaaa jeszcze siedzą na sesji... Wstyd chyba pisać przy kolegach i kamerach...

~Beeee
18 Czerwca 2025 16:54:43
Marszałek Józef Piłsudski znany był ze swej bezkompromisowości, zwykł On wygłaszać dość cierpkie i pełne krytyki opinie o różnych sferach politycznych i społecznych w Polsce. Miał także opinie o posłach do sejmu RP, Jego wypowiedź pozwalam sobie przytoczyć poniżej, aczkolwiek w roli posłów widzę tutaj radnych miasta stalowej woli na usługach Prezydenta Nadbereżnego.
Oto cytuję:
„Toż, proszę pana, można zebrać łotrów, bo jest ich dużo w sejmie, jakąś setkę — i mówić, że to sejm. I od takich łotrów ma państwo zależeć? Druga rzecz, proszę pana, nad którą się nieraz zastanawiałem, to są motywy, dla których ta banda w tak anarchiczny sposób postępuje. Moje przekonanie, wyciągnięte z kilku lat stałej i ustawicznej myśli, jest jasne i nieodwołalne — panom posłom trzeba pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy"
~Hmmm
18 Czerwca 2025 16:34:01
Wśród tych wszystkich medialnych przechwałek, propagandy sukcesu, jest jeden plus ... Jak to wszystko w końcu pie.prznie to ciężko będzie winę przypisać opozycji.
~Wirus
18 Czerwca 2025 15:44:07
Pisowskie booty zagłosowały bez zbednych pytań.Bo każdy tłusty kot jest zależny od mafijnego układu od samej góry
~taka prawda
18 Czerwca 2025 15:26:56
Ilu radnych swój los materialno bytowy łączy z bezgranicznym posłuszeństwem i poddaństwem, swoje nadchodzące jutro już dzisiaj kupuje bierną i służalczą postawą? Takich mamy radnych.
~Vox Populi
18 Czerwca 2025 15:20:04
Radni służalczo i w bojaźni zagłosowali okazując zaufanie, ale to mieszkańcy powinni w tej kwestii, mieć swój głos. Czyż nie? Ufa swój swojemu, a ręka rękę myje... Ot i demokracja po Luckowemu.
A czy wy wiecie, że czymś takim podważacie zaufanie obywatela do państwa? Ja wiem, że wam wszystkim to lata i powiewa, ale to nie zmienia faktu, że wszyscy wypadacie biednie i żałośnie.
~emeryt
18 Czerwca 2025 15:16:51
Ja mu nie ufam i nie glosowalem na niego.Dlugi dlugi dlugi to oznacza jak on tu bedzie.Pasozytuje a glupi mu ufaja.
~Fakt
18 Czerwca 2025 15:09:35
bojar możesz pomóc .mirusiowi podnisc ogon kozie.
~Fff
18 Czerwca 2025 14:57:46
Dobrze że to nie konkurenci rządzą tylko Lucjusz, bo miasto by już w gruzach leżało.
A tak... rozwija się, a to boli niektórych....
~bojar
18 Czerwca 2025 14:24:59
a, zauważyłem że taka prawda dodał sobie nick Fakt. Zgadza się?
~bojar
18 Czerwca 2025 14:23:40
co wy malkontenci bazgrzecie? Przecież prezydent jest zwierzchnikiem rady miasta, to jak mogłoby być. taka nie-prawda, głosowałbyś przeciwko swojemu szefowi?
~Fakt
18 Czerwca 2025 14:20:22
e2 vel mirek swe dyrdymały spisz i kozie pod ogon nadaj. Tyle ci ostało
~taka prawda
18 Czerwca 2025 14:15:16
BRAWO nasz kochany PANIE PREZYDENCIE L. NADBEREŻNY wszyscy mieszkańcy STALOWEJ WOLI gratulują PANU tego zwycięstwa. Do emeryta e 2rds vel mirka i po co te twoje prowokacje i szczu=cie, bałw=anie.
~Mirek
18 Czerwca 2025 14:10:50
Trudno by nie uzyskał, wszak zdecydowaną większość to swoi, więc które grabie grabią od siebie.
Dodaj swój komentarz