W lesie znaleziono kilkadziesiąt zbiorników z chemikaliami. Kto to zrobił?

  • Opublikowano: 18  Kwietnia  2025
  • Autor: kbm
W lesie znaleziono kilkadziesiąt zbiorników z chemikaliami. Kto to zrobił?
  • Przejdź do komentarzy 0
  • Udostępnij

Nieznany sprawca porzucił kilkadziesiąt zbiorników z chemikaliami, w tym z płynami eksploatacyjnymi.

- Wczoraj (17.04) o godz. 13:44 zostaliśmy zadysponowani do lasu w pobliżu Goliszowca do zabezpieczenia miejsca gdzie zostały wywiezione zbiorników z niebezpiecznymi substancjami. Do zabezpieczenia tych substancji została wezwana Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno- Ekologicznego 'Leżajsk' z JRG w Nowej Sarzynie. Był to też pierwszy wyjazd po ukończeniu kursu podstawowego druha Kacpra Skrzypka który przeszedł "chrzest bojowy"- relacjonują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipie.

Próbki substancji zostały pobrane do specjalistycznych badań. Policja poszukuje sprawcy zdarzenia.


Foto: OSP Lipa

Oceń artykuł
Aktualna Ocena: 5.0


Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy komentarz.

Odpowiadasz użytkownikowi

1 + 2 =

Dodaj swój komentarz

W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!

1 + 2 =

Pozostałe wiadomości

 

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz Adblocka

Masz włączone blokowanie reklam, co uniemożliwia korzystanie z części treści w naszym serwisie. Wyłącz AdBlocka, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich materiałów.

Dziękujemy!

Opcje Adblocka znajdziesz w rozszerzeniach przeglądarki